reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U nas też jakieś jazdy, ja i Krzysiek też jakiś spad mamy. Dawno tak nie miałam, że dzieci mnie wyprowadziły z równowagi, a tak było przedwczoraj i dzisiaj, nie mam siły. Jeszcze K ma problemy z brzuchem po gruszce, mąż czuje się chory, a L oduczył się usypiać jak człowiek i drze ryja zawsze zanim zaśnie... Ehhh niby ćwiczę i wszystko robię w domu, ale nie chce mi się. Na szczęście w sb jadę rano do fryzki i po niej chyba dzieci uda nam się zostawić i gdzieś uciec może na jakiś obiad i zakupy.
 
reklama
Kasia mam nadzieję że smutki poszczepienne już za wami!

Test niczego nie wykazał, czekam na betę jeszcze.... Stressss

Aha dziękujemy z Mają! [emoji7]
Spore to TSH rzeczywiście... Oby szybko ustawiło się przy lekach!!

Misia daj znać jak wyszło [emoji5]

Ola no nieeee wyrzuć te myśli szybkooooo

Monti Apap można.

Szymon od 2 dni piszczy tak przeraźliwie że mnie uszy bolą... Albo po rotawirusie albo ząb.... Grrr?

Emol jesień też daje w kość niestety.... Ech nooo




Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile podobieństw widać w zachowaniach naszych dzieci.Moja usnęła,oczywiście nie obyło się bez histerii.Ciekawe czy high need baby może dotyczyć tylko snu?bo u nas ogólnie naprawdę super tylko młoda od urodzenia nienawidzi usypiać.Pamiętam jak pisałam że Emilka pięknie usypia....taaak...był taki jeden tydzień ale już nie pamiętam kiedy[emoji16]
Kylesa już jest ok, nie ma gorączki,jest wesoła:)
Abed no właśnie się pakuje.Musze torbę wysłać przewoźnikiem wcześniej bo bym się nie zabrała.W dalszym ciągu jest na NIE jesli chodzi o nosidełko więc będę musiała wziąć wózek z fotelikiem.Cieszę się że lecę ale z drugiej strony 24h sama z dzieckiem przez.miesiąc to będzie wyzwanie.
Gruszka należy do ciężkostrawnych owoców więc trzeba uważać.A wodę podajcie cieplutką, lepiej działa na jelitka.Co do kopru to u mnie się nie sprawdził w czasach kiedy jeszcze miała problemy brzuszkowe, miała jeszcze gorsze zaparcia.Zresztą sprawdziłam go na sobie i też zaparć dostałam.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dziewczyny a myślałam że tylko u mnie taki zjazd formy psychicznej [emoji6] ja też ostatnio ciągle sama w domu z Hanią bo P ciągle w pracy wraca późnym wieczorem czyt po 22 [emoji30]
W ten weekend byli jego rodzice. K*a załamka. Przyjechali drugi raz jak Hania jest z nami a mają niecałą godzinkę drogi. Wypili kawke i pojechali. Mała całą wizytę przespała tyle pokazała dziadkom co o tym myśli. A jak mój P dzwonił w sobote do nich to powiedział przyjedźcie wcześniej, pomożecie nam, może na spacer małą weźmiecie.. na co teściowa jak już u nas byli po tej kawce „ zbieramy się nie będziemy wam przeszkadzać „[emoji36] co za baba. Tyle byłoby z jej zarzekań dzwońcie jak będziecie chcieli pomocy ‍♀️ to moi rodzice pomagają nam więcej i częściej u nas bywają a mają jakieś 500 km do nas... no ciężko jest i chyba przez to mnie dodatkowo nosi.

Wybaczcie że tak z grubej rury od siebie zaczęłam ale zjazd+zmęczenie+wqw..

Misia fajna sprawa z tymi rozstępami! I cena..

Kylesa zgubiłam się.. mówisz że jest podejrzenie? Powodzenia i trzymam kciuki za zadowalający Cię wynik.

Mam mega tyły z forum więc muszę troszkę Was nadrobić, trzymajcie się w te zimowe dni. Jak ja nienawidzę zimy [emoji36][emoji300]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith to przykre, że dziadków nie ciągnie do wnuczki:( tu nie chodzi o jakieś niewiadomo jakie pomaganie ale o tą czułość, którą niby powinni czuć a nie czują:( ja sama nie pamiętam moich babć z dzieciństwa i czasem się zastanawiam dlaczego żadna nie chciała utrzymywać ze mną kontaktu,trzeba mieć serce z lodu:(

abed a jak tobie podobało się w uk? Długo tu byłaś?i dlaczego wróciłas do pl?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia bylam 6 lat, zawsze chcielismy wrocic, kupilismy dom, prawie go wykonczylismy bo to stan deweloperski byl. Jak bylam w ciazy to myslelismy ze ja wroce a maz tam jeszcze troche zostanie. Ale jak urodzilam to maz powiedzial ze on sam nie zostanie , ze za duzo go minie w rozwoju malego. I tak wrocilismy jak mial 4 mc. Ja mialam macierzynski a maz szukal pracy. Miesiac pozniej mial juz prace. Nigdy nie chcielismy tam zostac nie czulismy sie u siebie.
 
Porąbały mi się wątki i napisałam zamiast tu to w galerii [emoji52]

Kylesa no to może jednak jak test ujemny to nie ma się co nakręcać

Kasia u nas to samo z HNB. W dzień rozkoszny i radosny bobas, a w nocy niespokojny szarpany sen. Dobrze, że nie ma problemu z usypianiem, tu sprawdza sie wyłącznie zasypianie przy cycku w naszym łóżku. Ostatnio śpi tak lekko, że nawet nie próbuje jej odkładać do łóżeczka [emoji52]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znowu dzisiaj pójdę późno spać, jakoś się przestawiłam. Wolę wieczorem ogarnąć sobie rzeczy w domu i spokojnie sobie posiedzieć. Wiem przynajmniej, że nikt nie będzie mi przeszkadzał.

Monti ja polecam z leków przeciwbólowych zwykły paracetamol, można go brać przy kp, a mam wrażenie, że lepiej działa niż np. apap.

Kasia, Aha obu jutro u Waszych dzieciaczków było lepiej. Szkoda Was i ich.

Kylesa trzymam kciuki, żeby było dobrze.

U mnie też humor bez szału. Dzisiaj miałam nie mogłam patrzeć na swoje boczki i udka, ale na wieczór paczkę ciastek wtrąbiłam. Humor się poprawił, ale wyrzuty sumienia są.

Dziewczyny dopiero zima się zaczęła, a ja już chcę wiosny. Z drugiej strony niespieszno mi do pracy. I zrozum tu kobietę.
 
reklama
Są dwie książki, które chciałabym koniecznie przeczytać.Księga snu i księga wymagającego dziecka.Jak przylece to od razu kupię.U mnie znów pobudka z rykiem.I teraz rzuca się i nie może zasnąć.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry