reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

To faktycznie super cena. Ile razy musisz powtórzyć? Dlugo to trwa?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia ale super okazja;-) ja teraz bie mam rostepow ale przy Jasiu tragedia byla ...juz do nich przywyklam teraz juz sa biale.

Kylesa to czekamy na wynik jutro!

Ale cicho dzis..

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha No kolejny przykład na to, ze intuicja matki raczej nie zawodzi.
A ostoja super, prawda :D
Daj znac gdzie bedziecie sie rehabilitować i jaka metoda.

Z tymi wynikami tarczycy to słabo :( ale No zaniedbałaś sie na rzecz dziecka. Wszystko sie szybko wyprostuje! :*

Monti my tez na razie próbujemy. Nie zastępuje mu zadnego posiłku mlecznego.

Kylesa daj znac jutro koniecznie!

Kurde dziewczyny Kuba mi dzis Ulewal. Wczoraj delikatnie zwymiotował. I dzis po kąpieli tez... ale dzis to masakra, bo nie wiem czy przy okazji go nie piekło/ nie zakrztusił sie, ale tak sie przestraszył No cały sie spiął i histeria. Myslalam, ze mi serce pęknie :(
Do tego druga połowa dnia maruda i płaczek... nie wiem czy mu kolejne zeby ida czy o co chodzi... ale znowu ślina na potęgę, wszystko do buzi na maksa, maruda, sluz w kupie... aaajjjj... jak nie urok to sraczka.
Ja przed okresem, wiec zjazd znowu pod tytułem „czas za szybko ucieka/skrzywdziłam swoje dziecko/jestem beznadziejna matka/zje... sobie poród/jestem gruba” itp. Standard [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chybra u mnie też gdzieś od 3tyg zielone kupy.Ale lekarz powiedział że skoro jest aktywna, dobrze je to jest wszystko ok.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u nas dzisiaj leniwy dzień, chyba przez tą pogodę. Biało wszędzie i jakoś nic się nie chce.

Ja to przed ciążą miałam regularnie okres i teraz też, dokładnie co miesiąc. Cieszę się, bo nie chciałabym się teraz martwić.

Lidka jakieś plamy na brzuchu dostała, w sumie nie wiem co to, bo wieczorem już zbladły. Na wszelki wypadek na kilka dni odstawimy warzywa i owoce. Podejrzewam, że to banan. Poza tym marchewka też jej nie służy. Zrobimy sobie mały odpoczynek od rozszerzania diety. W ogóle to zdziwiona jestem, bo Moja woli warzywa niż owoce. Nawet przy brokułach czy buraku trzęsła się z radości, a jabłko to jadła bez entuzjazmu.

Katar na szczęście przechodzi. Za tydzień szczepienie.

Kasia oby jutro było lepiej.

Aha a Ty u tego gastrologa robiłaś usg brzuszka? Zastanawiam się nad wizytą, ale najpierw porozmawiam z pediatrą. W sumie u nas non stop prywatne wizyty, więc jedna więcej to już nie zrobi różnicy. A tak w ogóle to człowiek czasami nie myśli o sobie, bo ma inne piorytety. Nie przejmuj się, zobaczysz lekami ogarniesz tą tarczycę.
 
Kurcze a ja poszłam spać Uwaga : 5:10 ,od 23 Miko miał jazdę z brzuszkiem, chyba tak nigdy nie miał i do tej 5 na zmianę albo go nosiłam albo spał na mnie z podkurczonymi nóżkami [emoji24][emoji24] udało mi się go odłożyć o 5 i po 6 wstali pozostali i spałam w sumie 1,5h .
Mam nadzieję, że przeżyje dzisiejszy dzień

Agniesiam Gastro zrobił wywiad , pouciskal brzuszek baaaardzo mocno i sprawdził odbyt i nie zalecił USG ,może na kolejnej kontrolnej za jakiś czas zleci, a jak nie to poproszę swojego pediatre może na najbliższym szczepieniu
 
Przepraszam że mało się udzielam i nie odpisuje wszustkim, ale tyle rzeczy na głowie. Mąż wraca po 20 to jadę załatwiać sprawy, muszialam napisać 2 eseje, nauczyć się na kolokwium a do tego mały nadal chory, ja też. W pon. Straciłam głos, więc Artur niezadowolony ze nie gadamy więc krzyczał. Chyba też jest coś z ciśnieniem, bo wczoraj mi głowę rozsadzalo. Przynajmniej u nas Nocki lepiej, wstajemy chwilę przed 7, bo mamy taki olejek zapachowy co odtyka nos.
Nie wiem jak wy ale psychicznie kiepsko się czuję, gdy jestem sama z Arturem. Taka samotna, wypalona i permanentne zmęczenie choć śpię 7h (gdzie wiem że nie powinnam narzekac) czuję taki maxymalny zjazd. Od tygodnia nie byłam na silce bo nawet czasu brak. A Artur o 16 do 19 jest niezadowolony bo tylko mnie widzi. :/ a to towarzyskie dziecko i po prostu mu się nudzę, co też mnie dobija, bo robię wszystko ale nie jestem w stanie codziennie kogoś zapraszać aby on był szczesliwszy. Już sama nie wiem co robic
 
reklama
Który lek przeciwbólowy jest dozwolony przy kp i ile tabletek na dobę można zjeść? Ja jeszcze nie miałam do tej pory potrzeby używać, ale dziś wstałam z bólem brzucha okresowym, jak ostatnio mnie tak bolało to wieczorem urodziłam [emoji12]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry