reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Emol rozumiem Twoje zmeczenie. Też nie mogę narzekać na nocki, ale mam tak samo:eek: Tylko ja jestem sama w innych porach, bo od wieczora do Południa następnego dnia. Czyli mam męża po południu, ale to ja kładę dzieci i budzę się z nimi, a to oznacza zasypianie po płaczu i pobudke przez placz:baffled:
A tak poza tym mały jest strasznie marudny i nawet ręce mu nie pomagają, a na dodatek te cyrki z jedzeniem:oo2:
 
Monti Ibuprofen też już można. Ilość to zobaczymy po efektach, myślę że min. 4 razy
Aha biedaku, u nas też słabo było bo nie chciał usunąć, ale nie taki hardcore jak u Ciebie. Trzymaj się dzisiaj, może coś kimniecie w dzień.
Ola biedny Kubuś, oby już bez takich atrakcji.
Maziajka okazja bo daje się fotografować (tzn brzuch) i nowa Pani się uczy. A że jeszcze nie mam pełnego czucia to mniej się stresuję kobietka, bo boli dranstwo. Zdecydowanie bardziej niz laser diodowy.
Emol u mnie o dziwo piersi ok, tyłka nie widzę to mi wszystko jedno. Brzuch mam koszmarny przez lata wahania wagi. Niby też się nie przejmuje bo krótkich bluzek nie noszę a kostium jednoczęściowy, ale jak jest okazja, głupio nie skorzystać. Trzymaj się i tak uważam że jesteś bardzo dzielna.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aha83 to ja już nie narzekam w takim bądź razie...
Emol chyba większość z nas ma jakiegoś baby bluesa, skąd to się bierze to ja nie wiem,czyżby dziecko aż tak eksploatowało?chyba tak bo chcemy jak najlepiej, skupiamy swoją energię przede wszystkim na bobo a później czujemy wypalenie.Tylko jak znaleźć tą równowagę?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże dziewczyny mam jazdy ciąg dalszy. . . Dałam mu czopek bo nie robił kupy od tygodnia i załatwił się, pospal nawet 30 min , ale obudził się i dalej płacz i nie da dotknąć brzuszka, jak dotkne to dostaje spazmow [emoji21] czy możliwe, że od wody? ?? Bo wczoraj go dopoilam trochę. Nie wiem co mam robić? !
 
Aha na pewno nie woda.mojemu jak raz tak bardzo bolał brzuch dałam mu paracetamol. Wiem że on jest przeciw bolowi i przeciwgoraczkowy ale pomogło. Dałam 4 ml I po 3h kolejne 4
 
Aha raczej napewno nie od wody. Może go coś boli?
Dzisiaj chyba taki dzień na ta zmianę pogody. Starsza tak dawała czadu że z tych nerwów i uplakania poszła spać (ostatni raz spala w dzień chyba z kilka.miesiecy temu). Kuba nie lepszy od rana nie śpi, pręży się za pół h ma być rehabilitacja to właśnie w tym momencie usnal agent maly.
Żebym i ja nie zwariowala czas na kawę;-)

Emol chyba taki czas się teraz zaczął. Dla mnie jak to mówię czas za szybą. Teraz np.musimy w córką siedzieć w domu przez to ucho. Ostatni raz byłam z nią w pon u lekarza i wyjdę dopiero jutro też do lekarza. A tak normalnie to wyjdę na chwilę w sobote. Żeby nie zwariować dzwonie/pisze z koleżankami bo u nich też dzieciaki chore.
 
Boże dziewczyny mam jazdy ciąg dalszy. . . Dałam mu czopek bo nie robił kupy od tygodnia i załatwił się, pospal nawet 30 min , ale obudził się i dalej płacz i nie da dotknąć brzuszka, jak dotkne to dostaje spazmow [emoji21] czy możliwe, że od wody? ?? Bo wczoraj go dopoilam trochę. Nie wiem co mam robić? !
Ja tez mialam u Oliwci takie ostre jazdy z brzuszkiem, balam sie zeby nie dostala normalnie skretu kiszek, mialam podejrzenia ze to moze byc wlasnie od dopojenia woda albo od esputiconu (ktory dawalam w poczatkowej fazie tej jazdy brzuszkowej). Ladnie przeszlo po dicoflorze w kropelkach dla dzieci (5 kropelek raz dziennie - dodawalam do mleka, to dawkowanie to zalecenie pediatry), tez unormowalo sie z kupami po tym.
ps. moja tez ulwa jak szalona. mamy rozszerzac diete ostro (jest na samym mm)
 
reklama
Aha współczuje nocki, podaj może mu czopek z paracetamolu niech go przestanie boleć, ja bym tak zrobiła. A co ednokrynolog powiedział na Twoje wyniki ? byłas już?

Emol ja też siedzę sama całymi dniami... i też samotność mi doskwiera, jeszcze mały nie da mi nic zrobić, nawet obiadu zjeść czasami ... czasem mam dość... a ty masz jeszcze naukę też pewnie chcesz się przygotować... ja przed chwilą wzięłam go w chustę żeby kurtkę przymierzyć i usnął... eh.. ale dalej nie mogę nic zrobić... przy kompie posiedzieć..

Kasia odliczasz już do przyjazdu ? śniegiem u nas sypnęło :)


Misia ja zeszyt dla starszaka prowadzę, on ma astmę, oprócz wpisów lekarza i wklejania wyników i wypisów, to jeszcze zapisauję jak coś się z nim dzieje gorączka czy kaszel

u mnie sypnęlo śniegiem ale wyszliśmy na chwilkę bo bym zwariowała z nim a jutro chyba w chuście pójdziemy kurtkę wyprubować :)
 
Do góry