reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Joldżi kupa poszła ze stekaniem i poprzedzona dwoma dniami smierdzacych bakow :/ ale płaczu nie było a potem był uśmiech od ucha do ucha. Wodę próbowałam i tak i tak a nawet z kubka. Troszkę pociągnął bo słyszałam jak przelyka, ale większość wyplul.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem kilka dni do tyłu.... Buuuuu
Ja nie mogę ostatnio się ogarnąć z forum...
Maja skończyła w niedzielę 5 lat! Jestem taka dumna z niej!! Miała imprezę w sobotę i cała szczęśliwa [emoji7]

Monti a propos spirali to moj lekarz mi zaleca taka z hormonami - Mirenę . I się zastanawiam nad nią.
Tylko .... Ze ostatnio strasznie mi słabo i mdli i się zastanawiam czy nie jest za późno.... [emoji48]

Pumelova Też bym poszła na solar.... Ale teraz to już nic nie wiem... Chyba z tego wszystkiego zrobię Bhcg jutro bo zawału dostanę od tego myślenia...

Aniek dramat z tą świetlicą... Aż mnie szlag trafia jak sobie pomyślę.... Grrrrr dobrze że poszłaś z tym do dyrektora!

Ola ale heca że już wam ząbki wyłażą! Gratulacje!
U nas dziąsła spuchnięte więc wszystko możliwe...

Wczoraj mieliśmy szczepienie rotawirusem. Szymon się darł jakby go kłuli [emoji23] waży 7600 już!!

Pumelova trzymam mocno kciuki za koleżankę!!

U mnie też same czarne rzeczy choć dzięki Krzychowi zaczęłam się pilnować i staram się kupować też inne [emoji23]

Lecę prasować i potem znowu nadrabiać.
Buziaki!!!

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia now poddawaj się z tą wodą, moja też długi czas wypluwała,dopiero niedawno zaakceptowała.Wcześniej jak nie chciała wody to rumianek jej dawałam-też fajny na sprawy brzuszkowe:) wiem że piszą że rumianek jest alergenem ale ponoć u 1% dzieci...Zresztą my wszystkie wychowane na rumianku:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do picia można też dawać np herbatkę koperkową rozcieńczona wodą, ja tak podawałam K gdy miał problemy z qpą. A z K z wodą walczyłam chyba miesiąc codziennie, myślałam, że zwariuję, ale polubił , L daję od początku więc jest lepiej:blink:

A qpy L są dziwne, w sensie zielone już chyba od 2 m-cy i bąki ma normalnie mordujące, dicoflor nic nie daje. Ale nic tam. W końcu mu się zmienią, nic mu poza tym nie dolega.

Byliśmy u chirurga i teraz nasza decyzja kiedy chcemy robić zabieg usuwania brodawki. Może ok roku? Zobaczymy.

Jutro mam dać znać mojej gince aby się dowiedziała co dalej z moimi tabsami, niby mają już być z powrotem w hurtowniach,a u mnie w aptece mówią, że mają być po Nowym Roku. Serio muszę też pomyśleć o tej spirali, bo takie zamieszanie z tymi tabsami moimi...

Dzieci śpią, mam chwilę ufff.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kylesa...Ale jaja:) bardzo łatwo jest zaciążyć niedługo po porodzie, organizm jeszcze dobrze odżywiony no i cykl rozregulowany i się nie wie czy można czy nie.Przed ciążą wszystko chodziło u mnie jak w zegarku a teraz?dopiero mi się skończyła @...trwała 12 dni..wkurza mnie to chociaż Drugiej strony rozumiem że organizm potrzebuje czasu...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry