reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

No i wypadlam wczoraj całkiem ale kręgosłup mnie powalił wczoraj, ruszyć się nie mogłam. Na szczęście Grześ chyba wyczuł powagę sytuacji bo był grzeczniutki niesamowicie, nawet hak na niego. Pół dnia w łóżku bawił się obok mnie.
Bab ja zostawiam małego z dziadkami jak idę na siłkę.
Karuzela u nas jak się tak miota przy piersi (np po ciężkim dniu lub jak boli brzuszek) to daje mu smoczek i przytulam do cycusia i jak się uspokaja to podmieniam i wtedy ładnie je.
Agniesiam agama fajna gorzej z jej jedzonkiem :)
Liluli my idziemy z Grzesiem na kontrolę drugi raz pod koniec listopada. Też nie mamy niby wskazań bo na pierwszym wszystko ok.
Aniek sto lat, wszystkiego najlepszego. Super że nic Majci nie jest.
My nie mieliśmy żadnego usg poza bioderkami :/
Ola na krzyzowanie nóg nie zwróciłam uwagi, ale Grześ nie wsadza nóżek do buzi. Albo ich jeszcze nie zauważył albo nie sięga.
Chybra u nas też gadula straszna.
Grześ przestał się obracać, myślę że to dlatego że mu dobrze. Jak na brzuszku to leży na brzuszku, jak na plecach to na plecach. Za to na brzuszku zaczął prostowac łapki, no i chyba zaczyna gaworzenie takie gugu, gaga.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
Saba tak mam jednoskładnikowe ale w sumie my tak rzadko,następny raz pewnie za miesiąc heh to nie.muszę myśleć żeby się dodatkowo zabezpieczać:)
Wczoraj usnęła o 9 ale w.nocy znów niespokojna.W.nocy jadła jak szalona a teraz nie chce,mówię wam ,ewidentnie ją.bolą dziąsła bo ona płacze za mleczkiem ale jeść nie może.Ostatni raz porządnie zjadła o 5,o 8 jej dałam to tylko 30ml i 20 min temu zjadła ze 20 i płakała.Posmarowałam dentinoxem i jakąś ulgę musiało jej to przynieść bo usnęła.Biedna:(

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova Iga tak miała 2noce, że wstawala 1-2h się ruszala coś gadała, zjadła znowu i spała :)
Iga mówi Eee :D

My po szczepieniu, Iga waży 6060 :) ma trochę suchą skórę ale to może być po basenie, dostała maść natluszczajaca, robiona żeby smarować :) powiedział, że wprowadzanie posiłków nowych ode mnie zależy mogę już, mogę zaczekać, bo ładnie przybiera na piersi, więc nasza decyzja :)

No i też dzisiaj kończymy 4 miesiące

Ola W dla Was Wszystkiego dobrego na 4msc :)

Miłego dnia :)
 
Ewella ladna waga :-) najlepszego na 4 mc :-)

Ja wczoraj zostawilam chlopakow i poszlam na " piwo " ja nie mam problemu z zostawieniem, nie robie tego czesto. Co do zostawiania dzieci to ja uwazam ze dziadkowie sa lepsi od niani. Mysle ze zadni dziadkowie nie zrobia krzywdy specjalnie i taki kontakt jest potrzebny dziecku. Ja nie zostawiam raczej zeby pojsc do kina, ale starszy jak nam duzo chorowal to zostawal i z tesciowa i z tesciem byl taki czas ze tesciu nie pracowal. Gdyby nie to ja musialabym zrezygnowac z pracy.
 
L najbardziej lubi gadać i śmiać się do mnie i do K i K też to uwielbia, to jest mega słodkie, taka braterska miłość:laugh2:

A propos zostawiania ja zaraz chłopaków gdzieś na 2 godz zostawię u rodziców i jadę się umówić na kolejny tatuaż i do marketu budowlanego ;-) ;)
 
Pumelova Szymek tez sie nie obraca z plecow na brzuszek,a z brzuszka na plecki tak. Ale dobrze ze piszesz ze jest na to czas [emoji5]
Nie pocieszylas mnie z tym kapaniem. Myslalam ze to tak szybko mu minie. Mam nadzieje ze wogole minie. Bo go chcialam na basen zapisac.

Ola W., Ewella90 najlepszego na 4 mce [emoji8]

Misia te usg brzuszka i przezciemiaczkowe to chyba zalezne od szpitala.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia a widać coś w buzi? Bo byliśmy u lekarza dziś i Pani się pytała czy idą. A ja jej na to skąd mam wiedzieć, to się śmiała że nie idą na pewno bo bym wiedziała. Ale zajrzała i mówi że nie widać jeszcze :)
Ewella my też po szczepieniu. 7900g 70cm na desce (wg mnie 74) mamy się nie dokarmiac bo ładnie rośnie :) czyli będziemy sobie lizać tylko.
No i przez zamieszanie że szczepieniami zapomniałam spytać o usg. Zapomniała mi ostatnio dac receptę na rota i musiałam Grzesia zostawić z pielęgniarką i iść do apteki.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry