reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewela Ola najlepszego.
Misia nasze bobasy są mierzone na tej samej desce przez tą samą kobietę. Mojego Artura też wg mnie zmierzyła o 2-3 cm.
A co do Grzesia wielki chłopak :)
 
reklama
Misia no wg.mojego oka nic nie widać, nawet nie widzę żeby te dziąsła miały obrzęk.Pleśniawek też nie ma żadnych.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola Ewella gratulacje 4 miesiecy[emoji813][emoji173]

Ola jasne wszystko zależy od dziecka. A co do fizjo to mój też jest mega zafiksowany na punkcie tej metody i wypowiada się o bobath bardzo niepochlebnie:D może z tego vojty wszyscy tacy krejzole. Jedno co mi się podoba w filozofii tej metody że wszystkke dzieci powinny w tym samym czasie potrafić konkretne rzeczy (siadanie do 8, chodzenie do 12mca) a nie jak w bobath że każde dziecko rozwija się indywidualnie. Zobaczymy ile z tej filozofii się sprawdzi u nas skoro to takie pewne wg niego :D
Ojk super:D kurcze każde co innego:D

Emol u nas było 'agi', teraz jest bu:D

Misia pociesza mnie że nie tylko moje dziecię nie ogarnia nóżek [emoji16] ale waga! Chłop jak dąb! Wow!:-)

Kasia832 nam na szczepieniu mówili że ma opuchnięte dziąsła ale jeszcze zęby nie idą - pewnie dlatego wieczorami tak gryzie wszystkie zabawki bo ja bola. Ale nie smaruje niczym, bo czym bede smarować jak będą naprawdę bolec?:o

Ewella może się nauczą czegoś od siebie:D oo wazymy podobnie :-) super :D a ile długości masz? I co, chcesz już wprowadzać?:*
Oby dziś wszystko było dobrze po szczepieniu!

Kasia832 wiadomo śmiech najlepszy [emoji16][emoji7] ale się muszę nagimnastykowac żeby się głośno smiala, wszystko już jest nudne:D

Liluli wiesz każde dziecko inne może u Was to chwilowy kryzys kapielowy:-)

Ja zaraz uciekam na zakupy.. sama![emoji173]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja robię z siebie takiego głupka że szkoda gadać[emoji3]zwykły uśmiech nie wystarczy,noooo czasami:) Dziś np pierdziałam ustami[emoji23]to się bardzo chichrała.Uwielbia jak się.mówi do niej tak emocjonalnie i powoli, no i lubi jak przy tym ruszam głowa energicznie-czasem to aż mi się w niej kręci hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova a mogłabyś sie go zapytac o to co do kiedy dziecko powinno robic? Bo mowisz, ze przewracać sie na brzuch do 6 miesiaca. Czy to tylko wzgledem Agatki tak powiedział?
Poszukam w necie :)
Ale to dakt- to jest w vojcie super


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasia831 pierdzenie ustami jest nudne, robię to na codzien[emoji23][emoji23] jaki człowiek staje się kreatywny przy dziecku [emoji23][emoji23]

Abed kupiłam w końcu coś sobie! Szalik i czapkę i 2 książki [emoji7][emoji7][emoji7] i nie weszłam do smyka! Głównie dlatego że nie miałam już czasu bo zapomniałam tel i się wracałam:D

OL A w on ma takie coś powieszone w gabinecie gdzie jest rozrysowany pierwszy rok i tam są poszczególne rzeczy - spytam go gdzie to można znaleźć:) teraz to np dziecko powinno się opierać na lokciach, a w 6 miesiącu na dłoniach. Tyle mowil. A wcześniej to były takie drobne rzeczy - trzymanie kciuka zacisniętego w dłoni, potem kciuk powinien być na zewnątrz, a potem że trzyma otwartą dlon. Rzeczy na które my nie zwracamy uwagi:) I mówił też że vojta opiera się na ontogenezie i że literatura na ten temat jest w języku niemieckim bo w Polsce się zlewa temat.
Myślę że śmiało można powiedzieć że jest fanatykiem:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia no super waga Grzesia :)

Pumelova narazie nie będę nic podawać jej do jedzenia, po nowym roku zacznę Tak myślę :) jakie książki ? Ja uwielbiam książki :D
 
Ewella 10 tom sagi Camilli Lackberg - czytałaś coś od niej? Mogę Ci pożyczyć mam 9 poprzednich tomow[emoji16] i nowa Tess Gerritsen Sekret którego costam- thriller medyczny.

Ola W znalazłam w internetach [emoji16]
1510169952-64bb5db31bc6580d-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nasza też tak krzyżuje nogi i palce u stóp przykurcza. Dziś byliśmy u lekarza i musimy zrobić badanie moczu. Ciekawe czy uda nam się pobrać próbkę :)

Waga 5910 i 61cm. Ogólnie wszystko w okolicy 50 centylu i lekarska stwierdzila ze jest proporcjonalna dziewczyna.

Znowu będziemy mieć drobny maraton lekarski bo 13.11 szczepienia, 20.11 USG brzucha i 24.11 usg bioder no i mamy nadzieję że uda się zrobić 20.11 usg przezciemiaczkowe .
U nas nadal trwa skok ale ostatnio udało jej się złapać zabawkę i wsadzić ja sobie do ust aczkolwiek to pewnie bardziej przypadek niż celowe działanie ;) Nasza też się przekręca z pleców na brzuch ale tylko przez jeden bok.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry