reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova uwielbiam ksiazki Tess Gerritsen [emoji3]

Bab Szymek tez od jakiegos czasu wklada zabawki do buzi i jak nie moze trafic to sie tak slodko zlosci [emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Liluli ja też [emoji7] a Cooka czytasz? Też lubie, nawet bardziej,bo bardziej medyczny.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova Tak! Czytałam (chyba) wszystkie części tej sagi- pochłonęłam tak mi się podobały :D zaczekam jak przeczytasz nową część ;)

Bab powodzenia w łapaniu moczu, u nas trwało to długo i chyba z 5 woreczkow musiałam użyć bo Iga tak się krecila że to spadało ..
 
Tak Cooka tez [emoji5]
Jeszcze Palmera czytalam.
A ta nowa Gerritsen pojade jutro kupic,bedzie na weekend [emoji3]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuede No wlasnie moj trzymał kciuk na zewnatrz i raaaacEj otwarta dłoń, a po szczepieniu znowu bardziej zaciska i kciuk jest znowu w srodku...

Moze pozwoli Ci zrobic zdjecie tego, co ma powieszone :D chyva jest fanatykiem, ale moze i dobrze. Ja jesli sie zdecyduje to tez chciałabym trafic na fanatyka, przynajmniej miałabym pewność, ze ogarnia temat

Ooo dzięki! :D nie rozumiem, ale po obrazkach ogarnę [emoji23]

Bab ale to badanie moczu ma byc związane z tym? Głupie pytanie, ale u mnie sie to w ostatnich dniach u niego pogłębiło dlatego pytam, bo mzoe cos go bierze j stad dyskomfort i takie reakcje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Emol jestem przede wszystkim fanką Cobena ale ma ograniczoną ilość książek więc musiałam poszerzyć horyzonty:D

Ewella ok :D zdjęcie cudne!

Liluli Palmer też ma coś nowego, bo też czytam ale tego już nie kupiłam, 'Efekty uboczne. Jeszcze Koontza lubię ale on często przesadza w swoich pomysłach. I Childa, ale to raczej sensacja.
Ta Gerritsen tylko w empiku jest.

Ola W napewno chwilowo tylko z tym.kciukiem, nie szukaj sobie odchylen! Moja też ma czasem kciuk w pięści;-))
Może coś ogarniesz bo mało wyrazne:D ja mam to szczęście akurat znam niemiecki [emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja to glownie empik bo tam wszelkie nowosci mozna dostac najszybciej.
Koontza czytalam ale mi nie podszedl,a Childa nie znam.
Pamietam ze thrillery medyczne zaczelam czytac od Mutanta Cooka,ktorego przypadkiem odkrylam [emoji5]

A czytalas Paulina Simons Jezdziec miedziany? Wogole cala sage.

Ewella super zdjecie.


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Liluli nie czytałam:D to też medyczne? Ostatnio czytałam insta serial o miłości [emoji23] ale dupy nie urywa - przy karmieniu się spoko czytalo.
I bardzo ambitna literatura [emoji23] grey, cross i seria after. Wszystko polecam, bo się szybko czyta [emoji23][emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry