reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewella serio? Mi powiedział, ze jest ok i wiecej nie trzeba :/ upewnię sie u pediatry zatem co w naszej syt!

Emol super :)
Moj sie patrzy i wkłada, ale na chwileczkę i głownie jedna :) druga mu ciężej. To takie zabawne :D

Moj tez z brzucha na plecy nie. A z pleców na brzuch z trudem, ale daje rade, chociaz preferuje jedna stronę. Na druga mu trudniej :D

Teraz znowu ejst alarm smogowy? Ja pie.....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Zapach w pokoju nadal mamy powalający.

Dziękuję za dalszą część życzeń.

Na spacery chodzimy jak tylko pogoda pozwala. Chociaż krótkie.

Stópek w buzi jeszcze nie było, narazie tylko piąstki. I jak się nachylam to łapie mnie za kolczyki, włosy. Jeszcze się nie przekręca pyza.

Pumelova pani doktor faktycznie sympatyczna i konkretna, zobaczymy jak będzie dalej?
Gratulacje dla męża.

Ola Maja też tak stópki krzyżuje, przy przewijaniu/przebieraniu.

Również stosuję żel, taki z apteki.

Dziewczyny czy was też tak bolą plecy? Mnie strasznie. Jak by ktoś mi basebolem przywalił.
Zbieramy się po małego do szkoły.
 
Ola W no od samego początku zakładamy na pieluche poskladana tetre tak żeby miała szeroko bioderka. Po urodzenia jedno biodro miała ocenione na chyba 2A a to jest dysplazja fizjologiczna. Po pierwszej kontroli pozwolili nam na noc pieluchowac tylko. Na szczęście, bo to nie jest wygodne przy zmianie pieluchy itd
Moja jeszcze nie wie że ma stopy :D chyba nie krzyzuje nog w taki sposób ale nie zwróciłam uwagi. Zwracam tylko uwagę jak coś jest niesymetryczne

Emol to mam nadzieję że będzie tylko lepiej;-) pozazdrościć nocek;-)

Linoone u mnie nie ma alarmu chyba, nic nie czytałam a jak już jest to piszą na fb.
Jak będzie to nie pójdę

Aniek mnie też bolą plecy. Codziennie wieczorem;/



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:)
Co z tego że młoda ładnie usnęła jak spała mega niespokojnie także nocy nie zaliczam do udanych.
Usg bioderek nie mieliśmy ale badali ją wzdłuż i wszerz i jest ponoć ok.
Moja też jeszcze stópek nie odkryła ale obraca się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara no i jak trzyma te piąstki w buzi to w takiej wygiętej pozycji jakby zaraz miała na brzuch przeskoczyć.
Też odczuwam dyskomfort przy stosunku ale nie spowodowany brakiem nawilżenia tylko tak jakbym miała tam jakieś ciało obce i mnie to gniecie,dziwne uczucie ale po chwili jest już ok.
Aniek plecy mnie nawalają i jeszcze jakby rwe kulszowa mam na granicy krzyży i pośladka.Dziwię się tylko że boli mnie prawa część pleców a nie lewa bo po lewej mam duże skrzywienie i zawsze tam mnie bolało wcześniej.


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
My robiliśmy usg bioderek raz, bo wszystko było prawidłowo, no i bioderka były praktycznie już wykształcone, więc lekarz zasugerował, że nie trzeba już przychodzić na kontrolę.Tym bardziej, że podobno, aż tak łatwo nie jest ich zniekształcić. Byłoby trzeba trzymać za nogi bardzo długo, tak nam powiedział.

Aniek no to masz seans aromaterapii w swoim pokoju :) No i najlepszego, spóźnione, ale szczere :*

Pumelova ja się nie dziwię, bo nie każdy lubi takie zwierzątka. Ja uwielbiam takie gadziory :) Nawet tatuaż mam z gekonem :D

Saba jakoś te karaluchy mnie nie przerażają, aż tak, żeby mnie zniechęcić :p W środę jestem umówiona u pediatry to dopytam o okulistę.

Fizjoterapeutka nasza powiedziała, żebym załatwiła sobie u pediatry skierowanie na rehabilitację, bo tam gdzie ona pracuje nie ma aż takich długich terminów. Zobaczymy, co uda się zrobić. Puki co to nie mam zamiaru rezygnować z prywatnych, ale może by dało się pokombinować tak i tak, żeby było częściej.

Ja stosuję, żel durex przy zbliżeniu. Nie często, bo aż dziw, że to ja muszę inicjować. Mój zwykle padnięty. Wolne miał wczoraj i olśniło go, że ja jednak nie siedzę, tylko mam mnóstwo roboty w domu.

Judith najlepszego z okazji 4 miesięcy :*

Kasia 831 jak miałaś takie podejrzenia o wnm to lepiej skontrolować, żeby potem człowiek nie żałował.
 
Mnie plecy jedynie i męża bolą od wizyt nocnych K u nas w łóżku:-p W sumie to prawie L nie noszę więc od tego na pewno nie bolą.

Gdy tylko mogłam już tego ten to zaczęliśmy z kopyta i teraz zluzowaliśmy, chyba dlatego, że właśnie K do nas przychodzi, ajjj dajcie spokój...
 
Ola W.Szymek nie krzyzuje tak nog.
Stopy widzi ale nie wklada jeszcze do buzi.

Aniek mnie bola codziennie wieczorem plecy.

Linoone u mnie nie ma alarmu smogowego.


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agniesia tylko upewnij sie, ze dla dziecka to bedzie ok. Za czesto tez niedobrze, bo mozna przedobrzyć. To nie zawsze działa tak, ze czesciej znaczy szybszy efekt :) wiec najpierw pogadaj z którymś fizjo cyz czesciej w Waszym przypadku bedzie lepiej czy jednak zostac przy jednym fizjo+cw w domu

Kurde gdyby sie dało wrzucać tu filmiki to bym wam sie pochwaliła przewrotem na brzuch i radością z pochwały [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aniek mnie bolą plecy, dlatego mam masaże i robię ćwiczenia na plecy i jest lepiej :) ja dużo Ige noszę niestety, więc muszę dbać o plecy ;)

U nas też nie ma smogu jeszcze ...oby jak najdłużej.
 
reklama
Hejkaaa oczywiście znowu nadrabiam bo urwanie głowy miałam... I wczoraj zaczęłam pisać i musiałam odłożyć na później i mi zezarlo... Grrr

Tylko napiszę co pamiętam: Pumelova a propos zwolnienia na dziecko - przysługuje do 60 dni w roku.

Judith my na razie uzywamy kombinezon misia z hm bo spokojnie starcza na tą pogodę. Ludzie mają tendencję do przeginania z ubieraniem dzieci...

Yhhh a propos mięsa z Lidla... Jako wegetarianka nie reaguję na to co ludzie jedzą, nie nawracam i nie pouczam (tak było 19 lat temu na początku, że miałam misję [emoji23]) i mój Krzychu z Mają wsuwają kurczaki. Ale zawsze mnie tak wewnętrznie ściska... Czy to zwykle zwierzęta hodowlane, czy jeleń czy kangur... Ech ja chyba mam za dużo empatii i ciężko z tym. A Maja też zaczyna zauważać korelacje że w filmie piękny kurczaczek i na talerzu też [emoji23] coś czuję że przed nami bunt dotyczący mięsa się szykuje...

Kiedy najlepiej rozszerzać dietę? Powaga mam wątpliwości... Z Mają to dłużej trwało bo wcześniak, teraz mamy normalne życie więc chyba... W 6 miesiącu? Czy PO 6 miesiącu przy kp? Zgłupiałam daję słowo... Szwagierka już zaczęła ale ona podaje mm i jej mały skończył właśnie 4 miesiąc.

Saba jaki prześliczny Piotruś [emoji7]

Cdn

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry