reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Chybra ta skaza białkowa zaczyna się zmianami skóry na buzi/policzkach, łokciach? Taka sucha i czerwona?
Siostry syn miał skazę i tak u niego się zaczęło, ale on był spokojny.
 
Emol święta słowa i jeden z filarów mojego postępowania to właśnie powiedzonko, że tylko spokój może nas uratować.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola moja córka darla się całe dnie, była nieodkladalna cały czas lulanie na raczkach. Też się zastanawiałam co z nią albo z3 mną jest nie tak. Też się obwinialam że przez stres w ciąży taka jest, ale nie nic jej nie było (No może poza tym że tym krzykiem dopominala się czasami jedzenia) pi prostu to dziecko potrzebujące więcej uwagi high need baby tak to teraz ładnie nazwali. W kiepskim czasie ja tylko karmiłam, mama lulala i sciagnelam przyjaciółkę żeby zobaczyła czemu to dziecko się tak drze i jak przyjechała i wzięła ja to dziecko spokojne się zrobilo bo czuje spokoj. Coś w tym jest jednak. Także daj sobie pomóc i mam nadzieję że trafisz na dobrych specjalistów bo jedynie ż twoich opisów niepokoily by mnie te śmierdzące kupki. A probiotyk podajesz jakiś?

Integral jeżeli masz siłę walcz o kp. Nawet jeśli miałoby to być karmienie.mieszane. pytanie ile ma twój dzidziuś bo nie widze suwaczka i czy faktycznie jak wisi 24h na piersi to cały czas je aktywnie i słychać przelykanie czy traktuje jak smoczek?

Jesteśmy po pobraniu krwi poszło nawet ok krew ładnie.leciala i całą tą dużą probowke udało się zebrać. Zobaczymy jak wyniki. Kubuś dzielny zuch :-)
 
Integral w szoku jestem jak czytam co piszesz. Jak oni w ogóle mogą się wypowiadać na temat kp jak ich to nie dotyczy. To sprawa między dwiema osobami: karmiąca i karmiona, i koniec kropka. Chyba bym pozabijala jakby mi ktoś tak powiedział. Grześ też już nie śpi pomiędzy niektórymi kamieniami albo złapie tylko 10 mi drzemki. Rosną nam dzieci i nie będą ciągle spać.
Ola u nas też smiechy odchodzą i też jak u Aniek serie różnych dźwięków. A podczas karmienia to już wogole, wzdycha ie, mruczenie, sapanie.
Karuzela dzielny ten Twój synus. Liczymy na dobre wyniki.
U nas był wczoraj i przedwczoraj zły czas. Tak myślę czy to nie skok. Grześ jadl wczoraj 15 razy :) dziś już lepiej. Właśnie robię zamówienie do Gemini i myślę jaki probiotyki wybrać.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova prawie od początku mu się zaczęły problemy brzuszkowe, bo chyba od 2 tyg życia, a jakakolwiek pomoc, czyli zmiana na Nutramigen i krem do skóry Emolium weszły w życie po drugim mies życia.

Aniek u K zaczęło się od brzucha i od ogromnego ulewania od 2 tyg, a skóra jakoś później , bo chyba po mies życia, była sucha i czerwona buzia i plamy na ciele i w pachwinach i koło szyi i uszu . Aaa no i dołączyło do tego też atopowe zapalenie skóry.
 
Monti jak mój Artur zaczyna płakać przy przewijaniu (tak lubi brudne pieluchy) to nawet do niego mówię "jak się uspokoisz to szybciej mama zmieni, tylko spokój nas może uratować" ;)i o dziwo czasami się uspokaja, ale pewnie dlatego, że do niego gadam


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra rozumiem dzięki:)

Właśnie wrocilysmy że szczepienia, dzielna Agatka płakała tylko chwilkę.
Mam już 4800 do bujania na rekach[emoji173] w 2 tyg przybrała 340 - to chyba spoko? Biorąc pod uwagę że je co 2-3 po 10 minut :D bałam się że będzie gorzej.

Ewella też jestem ciekawa co u dziewczyn. I Lilith też cicho siedzi. Pewnie nie mają czasu, ja im się nie dziwię:D ale Megan mogłaby napisać co tam u Domisia[emoji173]
Gratuluję Ci drzemki!

Mumusia Muminka co tam u Ciebie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry