reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jak nie Iga to mąż musiał mnie obudzić i Mówi " ty po szyję przykryta kołdrą a Iga odkryta zobacz, ze jej zimno" -na nic tłumaczenia, że się sama odkrywa... :p

Ze smoczkiem nic nowego dalej nie chce ale łatwo się nie poddam ;)

Aniek na lodach byłam :D Super, ze udało Ci się mocz złapać :)
konsultacje z chustą u nas czytałam, że kosztują od 120-160zl :) może rzeczywiście spróbuję :)
Jedź w góry, świeże powietrze dobrze zrobi :)
 
reklama
Liluli o dobrze wiedzieć o paczce z PZU :)
Pumelova już jest łatwo się golic nie narzekaj. :)
Przyszla_mamusia radzę spirytus 70% i ruszać pepkiem :) aaa no jaka dama. A kwiatek mistrz.
Emol współczuję @ czuje ze tez szybko dostanę :)
Też już wykanczamy 2 i wskakujemy w 3.
Współczuję problemów brzuszkowych.
Ola mam nadzieję że zmiana mleka pomoże.
Aga_k_m dawaj znać co z Kalinka, ale się przyczepilo :/
Chrzciny na 31 osób to od męża tyle i pójdzie 3,5 tys na samą knajpe :/ też nie wiem ile księdzu.
Bab mojemu wstawilam jeden obrazek i jak zobaczyłam że ogląda to kupiłam książeczki. Wczoraj pół godziny oglądał :)
Aniek cos może w tym byc z tymi sukienkami tyle że bez brzuszków też się zdarzają, jak na naszym forum :) szczesciary.
Judith pamiętaj żeby piersi też potraktować nestatyna żeby plasniawki nie nawracaly. Dużo mam zapomina i później się dziwią że im wracają. O już widzę że wiesz :) fe_mal_ti_ker na laktacje polecam i odciągac, odciągac lub przystawiac, przystawiac.
Ewella Grześ też się rozkopuje to go w rożek zawijam i pieluche na wierzch żeby nie wyszedł.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek swoją drogą to zawsze piszesz że cieszysz się cisza jak Maja zaśnie, ja to od razu zasypiam jak ona zaśnie żeby korzystać ze snu ;) A Tobie spać nie chce ? :)

Misia no to duże chrzciny macie, u nas mała rodzina z każdej strony ale narazie nie robimy chrzcin :)

Judith ja pije karmi i to co Misia pisze :)

Bab ja pokazuje obrazki już od 4tyg. A dłużej tak patrzy od tygodnia :) I w swoim pokoju ma tapetę w zwierzątka to też długo się przygląda :)
 
Bab trochę za wcześnie. Mój zaczął reagować w 5 tyg na grzechotke. Ale chwilami. Od kilku dni (w pon 6 tyg) patrzy się, wodzi wzrokiem, uśmiecha się. Tak bardziej komunikatywniej.

Aniek też się cieszę ze będę małego ogarniac przed chrztem a nie w kuchni siedzieć. Gratuluję zebrania moczu! Jeeeej.

Pumelova ja to się boję suchosci bo podobno to spory problem po porodzie. A nie chce się uszkodzić.

Judith ja kupiłam w rossmanie femeltiker - na bazie jęczmienia czyli jak karmi. 2 saszetki dziennie i jak sciagalam po 30-50 ml na dobę tak po jednym dniu cycki puchate i same mleko cieknie od ilości. Artur nie wyrabiam z jedzeniem. Wiec zrobiłam tylko 10 dni kuracje, ale jak chcesz to polecany czas stosowania to 20 dni czyli 2 opakowania

Misia widać że mialysmy ta sama położna, Ci też po femaltikerze tak mleko aż cieklo?

U nas Artur od 18 nie spał, ciągnął pierś ale o 21.30 podałam 30ml mm, bo już nie wyrabialam z tym glodomorem. Nie zasnął ale stał się spokojny, jakby tego mu bylo trzeba. O 22:30 go wykapalam bo zaczął przysypiac i trochę dałam piersi bo się nazbierało trochę. I poszedł spać o 23:15. Ja tak samo... wstał dopiero o 6! Ale to przez mm, przy samym moim mleku aż by tyle raczej nie spał.
Artur też się cały rozkopuje. Taki ciepły typ po tacie, mi tam zimno już jest.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Maziajka ja jak skończę 2 to wskakuje w 3 już, to kwestia kilku dni, a moja w niedzielę 6 tygodni dopiero [emoji4]

Moja od kilku dni słabo zasypia i ogólnie mało śpi. Jak tylko odłoży się ja od razu się budzi. Ile te rozregulowanie ż tytułu skoku może trwać?
Emol ile u Ciebie to trwało?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Hej Monti. .moja w piątek kończy 5 tygodni. ..a ten tydzień straszny. ..w ciągu dnia jak nie śpi. ..to marudzi albo się drze...nie pamiętam czy starsza córka tak robiła. ..na szczęście póki ci w wozku się uspokojaja. Obym nie zapeszyla. Ja obstawiam tylko skok...bo nie mam pomysłu na nich innego. Mam tylko nadzieję że to zachowanie nie będzie trwać wiecznie.
 
Bab trochę za wcześnie. Mój zaczął reagować w 5 tyg na grzechotke. Ale chwilami. Od kilku dni (w pon 6 tyg) patrzy się, wodzi wzrokiem, uśmiecha się. Tak bardziej komunikatywniej.

Aniek też się cieszę ze będę małego ogarniac przed chrztem a nie w kuchni siedzieć. Gratuluję zebrania moczu! Jeeeej.

Pumelova ja to się boję suchosci bo podobno to spory problem po porodzie. A nie chce się uszkodzić.

Judith ja kupiłam w rossmanie femeltiker - na bazie jęczmienia czyli jak karmi. 2 saszetki dziennie i jak sciagalam po 30-50 ml na dobę tak po jednym dniu cycki puchate i same mleko cieknie od ilości. Artur nie wyrabiam z jedzeniem. Wiec zrobiłam tylko 10 dni kuracje, ale jak chcesz to polecany czas stosowania to 20 dni czyli 2 opakowania

Misia widać że mialysmy ta sama położna, Ci też po femaltikerze tak mleko aż cieklo?

U nas Artur od 18 nie spał, ciągnął pierś ale o 21.30 podałam 30ml mm, bo już nie wyrabialam z tym glodomorem. Nie zasnął ale stał się spokojny, jakby tego mu bylo trzeba. O 22:30 go wykapalam bo zaczął przysypiac i trochę dałam chciwość bo się nazbierało trochę. I poszedł spać o 23:15. Ja tak samo... wstał dopiero o 6! Ale to przez mm, przy samym moim mleku aż by tyle raczej nie spał.
Artur też się cały rozkopuje. Taki ciepły typ po tacie, mi tam zimno już jest.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom


Emol...gratuluję bo Artur dał ci pospać.
moja wczoraj o 23 dostała 80ml odciągniete go w butelce. ..miałam nadzieję na sen do 6...niestety nie śpimy od 4 rano. .
 
Ewella mi się pięknie zasnelo 15 minut temu z Agatka w łóżku i kurde kurier:/ co za pech.

Misia fakt że szybko poszło ale po takiej przerwie było co golić:D spore chrzciny ale i duża rodzina :-) też fajnie! Na necie znaleźliśmy takie zestawienie ile gdzie się daje księdzu za co i nam się sprawdzilo.
Co innego sukienka ciążowa a co innego sukienka luźna - w tych ciazowych nawet brak brzucha jest podkreślony bo one maja taki fason:/

Emol ja mam problem z suchosxia od zawsze i właśnie zapomniałam o to spytać gina:/ ale zawsze używam żeli intymnych z Durex i jestem usatysfakcjonowana:D

Co do rozgladania się to najbardziej mi się podoba jak stoję z młoda przed lustrem i mnie zobaczy i się uśmiecha do tego lustra :D[emoji173]

Jenny na pewno się polepszy:*




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No to u mnie mała już 4 dni ma za sobą takie że mało śpi w dzień, jak już zaśnie to na kilka minut, jak odkłada się ją do łóżeczka to w sekundzie się budzi i daje radę zasnąć tylko z nami w łóżku. Samo zasypianie też tylko albo z cycem albo na nas ...

Bab u mnie czarno białe od samego początku jest szalowe. Najpierw czarne ramki z obrazkami na jasnej ścianie(Do dziś się do nich śmieje) a ostatnio kupiłam te karty kontrastowe I też ja interesują. Wczoraj wzięłam że sobą jedną na spacer to po przebudzeniu mała mi noc nie marudziła tylko zapatrzona w kartę leżała [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@misia12 my daliśmy księdzu 300 zł, ja chciałam 400 ale mąż mówi bez przesady, a i tak kasy nie mieliśmy, a w ten dzień co chrzcimy to jest 5 chrztów, znaczy z naszym jest 5 bo jeszcze ksiądz pytał czy nam pasuje? Także na jedną niedzielę biorą ile mogą, a że nam zależało na tym terminie to się zgodziliśmy.
 
reklama
U nas Szymek nie jest zainteresowany ani kartami sni ksiazeczkami bo od poczatku oglada obrazy na scianie ale u nas kolory w domu sa idealne dla malucha.

Pumelova taki usmiech wszystko wynagradza [emoji7]

Aniek jak mi Szymek zasnie to ja tez ciesze sie cisza [emoji18]
Nie wiem dlaczego nie poloze sie wtedy spac.

Misia duzo osob na chcrzciny macie.

Aga_k_m jak Kalinka dzis?

Ewella jakby maz nie mogl poprostu przykryc malej i Cie nie budzic[emoji6]

Maziajka, Aniek dzieki. Wlasnie tak co jakis czas wspominacie o tych kartach i nie wiedzialam o co z nimi chodzi.
Ja jestem z podkarpacia.

Mi wczoraj sasiadka Mamy nie wierzyla ze Szymek to moj synek bo twierdzi ze nie mialam wogole brzucha.
I teraz tez nie widac zebym byla po ciazy [emoji3]

Pumelova najpiekniejszy bedzie moj maly mezczyzna [emoji7]

Maziajka tez chcialam chrzciny w sobote ale u nas nie robia.

Przyszla Mamusia u nas tez jest duzo chrztow,ale chcialam akurat w ostatni weekend sierpnia wiec nie marudzilam.
 
Do góry