reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hejoo

U nas tez skok takze mloda zaczela 3 miesiac z impetem.Juz wczoraj byla rozdarta ale dzis to juz apogeum nieodkladalna ciagle gloda spi po 15 min o matuluuuuu! ryczy w nieboglosy na rekach zle w lozku zle jedynie na spacerze spala ale jak tylko stanelam ryk!Padnieta jestem!


Aniek dzieki za info bylam w rossmanie po chusteczki!

Pumelova tak jak baralam anty nie bylo okresu ale ja mialam wtwdy takie tabletki ktore bierze sie bez przerwy.
Dzieki za polecenie Ozark! Masz jeszcze jakies fajne seriale do polecenia?


Abed to powodzenia w chustonoszeniu!

Liluli na slasku sa takie karty nfz ktore sie pokazuje jak sie do lekarza rejestruje takie jak dowod.

Monti ja juz dzis kupilam 3 dady bo juz 3 raz kupa wyplynela...Poza tym czerwone slady miala na nogach.

My chrzciny robimy 2.09 w sb 16.30 sam chrzest bez mszy potem w domu catering zamawiam.Ciasto tort i plyte zrobie sama z mezem.Jedynie ciepla kolacje zamowie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła mamusia u mnie pępek odpadł chyba po 3 tyg z hakiem a psikalam octeniseptem.
Piękne zdjęcie[emoji7]

Ewella I jak poszło ze smokiem?
Też robiłam leczo!

Emol dobrze że chociaż mało bolesny ten okres masz.

Aniek koło 10 na paprocanach. :-)))

Ola W pisz jak idzie zmiana mleka!
Super że umówiłaś fizjo. Będzie lepiej zobaczysz :)

Kasia831 mam nadzieję że dziś wszystko dobrze?:*

Aga km to lepiej mieć od razu z glowy. Ja bym mogła mieć trojke, ale zobaczymy co wyjdzie ;-)

Monti u mnie 2 dni oba.

Liluli na pewno wyglądasz extra:)

Maziajka czyli zbliża się następny trudny czas :D
Hmm z nowości to nic, house of cards ogladalas?
Super że chrzciny już ogarniacie.
Wpadniesz na paprocany w pt o 10 czy nie dasz rady? Ty masz więcej dzieci to gorzej:D

Byłam u gina, podwozie czyste, jakiś szew tam mam na szyjce więc powstrzymać się od współżycia jeszcze miesiąc (uf:D)
Dostałam te minipigulki i zlecił mi parę badań (tak, oczywisce że biorę witaminy..[emoji19])


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova okres nie boli na szczęście. I oby tak zostało na zawsze :) wcześniej mdlalam z powodu okresu więc wielka poprawa. A Ty nie chcesz seksow uprawiać ze się cieszysz ze jeszcze miesiąc przerwy? Ja to już z chęcią bym pobaraszkowalam. Ja to miałam brać żelazo po szpitalu... wróciłam do domu z horoidami a żelazo utwardza 2 więc podziękowałam, jak mi normalna tyle bólu sprawiała. Do teraz mam hemo ale już rzadko kiedy pobolewa.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co podajecie na ew. gorączkę po szczepieniu? Lekarka poleciła mi Pedicetamol, ale nie mogę go dostać w żadnej aptece... dziś mieliśmy szczepienie i chce na wszelki wypadek coś kupić.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

ja was właśnie nadrabiam ale jeśli chodzi o leki to pani z apteki podała fajną stronę do wyszukiwania właśnie dostępności leków - Link do: KtoMaLek - Sprawdź dostępność leku w ponad 6 000 aptek Wpisuje się miasto, nazwę leku i wyskakują apteki gdzie jest dostępny. Może Wam się przyda w przyszłości

W jakim wieku Wasze dzieci zaczęły interesować się grzechotkami, obrazkami czarno-bialymi itp? Nie wiem kiedy najlepiej zawiesic np karuzele. Probowalam zainteresować Zoske tymi obrazkami ale miala mnie i książke w poważaniu ;) W piągtk będzie mieć 4 tyg. Czy to już czas?
 
Ostatnia edycja:
Misia tak wymyśliłam, że sukienki do karmienia są ciążowe, żeby nie robić mamusiom przykrości jak im brzusio odstaje po porodzie:D
Ja bym tam nie ryzykowała na żywioł, wolę pigułki.:tak:

Ika no ja właśnie łapałam do woreczka, ale chyba coś od dołu źle podklejam, bo wszystko ucieka do pampersa, do trzech razy musi się udać.

Aga_km dobrze że z buzią Kalinki lepiej, może to faktycznie były potówki? 3 bobo tak od razu? Podziwiam za odwagę:happy:

Linoone jak po szczepieniu? Ja mam w razie czego czopki paracetamol.

Judith jak się nazywa ta mini pigułka?

Maziajka najlepszego dla Jagodzi❤
My jesteśmy na pampersach 2 i wydaje mi się że mamy jeszcze sporo miejsca.
Nie ma za co;)
Ja też miałam poprzednio takie anty co się bierze cały czas.
Fajnie że chrzciny masz już ogarnięte.
Właśnie, wpadniesz na paprocany??


Ola W. U nas podobnie wygląda, ale nie wiem czy coś może się jeszcze babrać? Położna na początku mówiła "będzie się babrać, ale jak nie będzie to płakać nie będziemy" tak że tak.

Liluli świetny mem:yes: u nas tak będzie jak się wybiorę do fryzjera, bo na razie wszędzie chodzę z bobem.
Nie pamiętam z jakiego rejonu jesteś. U nas na śląsku jest potrzebna taka dyskietka z którą można iść do lekarza.
Bawełniana hiszpanka też jest ok, tylko jakieś dodatki bym założyła. W spodniach za to wygodniej.

Jenny my tylko najbliższa rodzina i wychodzi 14osób, nasi znajomi w innym terminie wpadną, bo robimy w domu i nie ogarnęłabym na raz.

Karuzela najważniejsze że przybiera, chociaż dziwne że się nie upomina. Grzeczny po prostu;) u mnie też czuć jesień, której nie nawidzę! Depresja będzie jak nic.
Najlepszego dla Kubusia❤

Pola u nas ubranka na 62, 68, a nie które jeszcze 56 w zależności od firmy.
Też chłonę każdą chwilę, bo to na 100% moja ostatnia dzidzia i będę czekała na wnuki:)

Emol zazdroszczę, taka ciocia to skarb.

Pumelova jak u ciebie 50-100, to u nas powiedzą co najmniej 400. Wiem jak było z komunią.
Jak po wizycie? Kciuki trzymałam;) już doczytałam. Jak nazywa się ta mini pigułka.
BĘDĘ ok 10.00.muszę też młodego zabrać ze sobą.

Ewella u nas też ciężkie popołudnie i wieczór, nie mam już siły.
Dziś robię 3 podejście z woreczkiem i wszystkimi procedurami podmywania.:baffled:
Lody zaliczyłaś? Ja zjadłam na spacerze włoskiego.
Kochana, chusta odciąża plecy(moje odpoczywają)

Przyszła mamusia gratuluję 3 tygodni❤
Śliczna malutka!
U mnie w 6 tygodniu pojawiła się @(chyba to ona?) dziwnie wcześnie.
Ha ha ha to ramię, a nie główka, Maja jest taka kudłata na ciałku.:laugh2:to jest to szpitalne szczepienie.

Abed ile kosztuje taka indywidualna konsultacja z chustą? Ja wiąże, trochę nie poradnie, ale i tak jestem zachwycona. Pewnie bym się dowiedziała co robię źle.
Gratuluję wizyty, może ten krwiak jednak się wchłonie? Mój gin jest na urlopie, chyba pójdęna NFZ, a później do niego jak wróci z urlopu.

Monti mam wrażenie, że u nas ten skok trwa już 3 tygodnie.:confused:

Maja od popołudnia wisi na cycu, na spacerze niosłam ją w chuście, bo w wózku tak się darła że szok. Oszaleję nim ona z tej kolki wyrośnie. Po 22.00 ją okąpałam, pocycowała pół godz.i śpi, a ja upajam się ciszą i wcinam kinder bueno. Może bym tak paznokcie w nogach zrobiła? Marzy mi się...
Jutro może się do siostry w góry przejadę jak będzie pogoda?
 
Aniek najpierw nie karmiłam z bólu A później zbliżało się szczepienie A małej pleśniawki z buzi zeszły dlatego bałam się że powrócą do niej jak będę karmić piersią a ona po szczepieniu może być osłabiona. Dlatego cały czas odciągam Laktatorem to co mogłam podawałam w butelce ale pokarmu było coraz mniej jak przyszedł czas szczepienia Pediatra sprawdziła buźkę i pleśniawki zniknęły ale u mnie niestety
jeszcze troszeczkę były ale stwierdziła że pokarmu w piersiach brak no i załamka I faktycznie jak Laktatorem próbowałam dosłownie nic nie uciągnęło. Ale na następny dzień coś z piersi zaczęło Kapać więc próbowałam odciągnąć Laktatorem i coś tam się pojawiło zobaczymy co będzie dalej nie odpuszczę tak łatwo.

U nas jeszcze całkiem dobrze noc spokojna bez gorączki na następną noc mój P wszczął alarm że temperatura rośnie najpierw było 37,5 później 37,7 później 37,8 i stwierdzil że gorączka. A ale wzięła małą na ręce i tak nie czuję żeby była ciepła od gorączki tylko po prostu ciepła a no to się okazało że on ją karmił później usypiał a że z natury gorący człowiek i tak mocno ją tulał i że ją tak Ogrzał. Poczekam chwilę temperatura zaczęła spadać rozpiąłem pajacyka spadła do standardowego 37,1 więc już stwierdziliśmy luz po alarmie. Ale nie powiem że trochę się po stresowałam.

minipigułka : Cerazette [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith oby to był fałszywy alarm z tą gorączką.
Co do karmienia, to spróbuj te saszetki wspomagające humana, one naprawdę działają. Picie piwa KARMI też jest wspomagające, ale to trzeba regularnie.
Ty bierzesz coś na tą grzybicę? Współczuję bólu.
 
reklama
Emol ja też do teraz mam hemo. Umówiłam się do proktologa ale nie wiem czy pójdę bo raz się odzywają a raz nie.
Co do seksow z jednej strony bym już chciała ale jakoś się boję bolu, chętnie poczekam :D u gina też byłam jakaś dziwnie pospinana- bałam się że mnie coś zaboli, nie wiem, dziwne:p

Bab na mojej książeczce jest napisane że po 4 tyg można pokazywać. A karuzela się moja zainteresowała chyba jak miała 6 - ale wtedy to już tak poważnie że potrafiła długo ogladac i z zachwytem:D nie wiem dokładnie kiedy ale ma 8 i teraz ciągle patrzy

Aniek Cerazette:)
Udało Ci się złapać mocz??
Jedź w góry posiedzisz na swiezym powietrzu :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry