reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewella u mnie wczoraj dzien hardkor. Moze to skok?
Jeden wielki ryk i nieodkladalnosc...

Bab jak z wedzidelkiem? Git? :)

Aniek teraz te krostki schodzą i zostaje jedna wielka czerwona plama. Ale dzis byłam u innej pediatry i nie mowila nic o tym.

U mnie termofor z pestek sie nie sprawdza. Suszarka do wlosow owszem ;D

Byłam dzis u pediatry. Ze wzgledu na moje alergie wieku dziecięcego kazała mi sprobowac mleka HA. Powiedziała ze wszystko jedno jakie. Był na hipp, wiec wzielam hipp ha, bo uznałam, ze jesli to kwestia tej laktozy, to tak die przekonam, bo skład praktycznie identyczny. A jesli nadal bedzie złe, to w takim razie chodzi o mleko/firme.
Kazała przestawić od razu i obserwować z 3 dni. Oprócz tego podawać dalej kolzym, przyjsc na kontrole za kilka dni i w miedzy zasie zrobic usg brzuszka, mimo ze w szpitalu było. Pewnie chodzi o to, ze zaczal delikatnie ulewac i krztusić sie podczas jedzenia, a tego wczesniej nie było.
Wie w pt mamy usg bioder i brzucha.

Mam nadzieje, ze to mleko pomoze... No i ze nie ka refluksu, bo ja tez to delikatnie podejrzewam.

No i probuje sie dodzwonić do fizjo, ale nie odbiera :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A my byliśmy u lekarza bo mi biegunki dostała i samopoczucie się jej mega pogorszyło, spaliśmy 2 gdz w nocy.No i lekarka powiedziała że ogólnie wszystko ok tylko te gwałtowne ruchy i biegunka mogło wywołać mm bo niestety to nie rzadkość.Kazała mi dawać jej wody między karmieniami i zobaczyć co się będzie działo w ciągu kolejnych 24gdz.Kurcze stres już zawsze będzie...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela - wszystkiego najlepszego dla Kubusia [emoji8][emoji8][emoji8]


Pumelova - powodzenia na wizycie [emoji3].
Tez miałam dzisiaj podejść do gin, ale krwawie (plamie krwią, i przy podcieraniu też jej więcej na papierze), więc przeczekam do przyszłego tygodnia.
No moj chce trzecie, ja raczej nie... Zawsze chciałam mieć dwójkę. No ale zobaczymy [emoji6]


Przyszła Mamusia - spróbuj do pępka dodatkowo Leko stosować. I ruszaj nim (krec). Mojej Kalinie też późno odpadł, bo dopiero teraz w niedzielę (6 tyg+2 dni), a na wczoraj mieliśmy już chirurga ustawionego. Ponoć to wszystko zależy od grubości pepowiny.
Jaka słodka Niunia - Aniołek [emoji7]



Aniek - podejrzenie idzie w lojotokowe zapalenie skóry oraz rumień noworodkowy przesunięty w czasie (ale wiesz... Skoro kikut trzymał 6 tyg, to i rumień mnie nie zdziwi).
Cieszę się bardzo, że z Majeczka już dobrze [emoji4]. GRATULUJĘ wspólnych 6 tygodni!!!
Co do tego bólu podbrzusza i podkrwiawiania - mam to samo. Aż się zastanawiam, po wczorajszym newsie Emol, czy i ja nie mam @. Ale u mnie to bardziej brudzenie.


Kasiu - współczuję nocki i tych biegunek. Oby szybciutko się Emi poprawiło [emoji8]


Ewella - powodzenia ze smokiem. Moja Kalina wczoraj przespala 5h, i o dziwo nocka też okej była, czego i Wam życzę [emoji3]
 
Liluli biedny :( mój starszy gorączkował po pierwszym szczepieniu. Ja mam w PZU i nic nie dostałam, oprócz kasy ;)

pumelova pamietam :) powodzenia na wizycie :) ja byłam wczoraj :)

ewella90 może i dobrze że u ciebie się nie uspokaja ;) tatuś poczuje się potrzebny :) i się odnajdzie w roli :)

Przyszła_Mamusiaa nam odpadł po 4 tygodniach, pokręć nim trochę, tak do oporu i będzie dobrze Piękana Dama :) :*

Aniek42 ja byłam wczoraj na kontroli :) nie krwawię, tylko czasmi coś trochę i okazuję się że mam małego krwiaczka na bliźnie... nie wiadomo czy to zniknie... tak że już czas się przebadać kochana :) 6 tygodni minęło :) dziś kupiłam chusteczki bo pieluch to mamy zapas :)

Chybra podkuczone, kolanka wyżej bioderek :) ale nie na żabkę, to za szeroko :)

Ola W. mam nadzieje że zmian mleka wam pomoże :) jak mnie wkurza jak nie odbierają telefonów w przychodniach...

Kasia_831 niestety zawsze się już będziemy martwić, mam nadzieje że szybko wam przejdzie

ja wczoraj byłam na kontroli i wszystko dobrze oprócz tego krwiaczka na bliźnie... może zniknie, zobaczymy... co do antykoncepcji to wzięłam tabletki ale zastanawiam się poważnie nad spiralą

dziś byłam na indiwidualnych zajęciach z chusty i jestem bardzo zadowolona :) polecam każdemu takie spotkanie :) ja już coś wiązałam z instrukcji ale Pani mi pokazała co źle robię :) kupuję chustę :)
 
Ola W no to dobrze że też masz chwilę ciszy dzisiaj ;) oby mleko pomogło :* powiem Ci, że może to są dwie połówki? Może są sobie przeznaczeni haha ;)


Abed no ino zaczyna płakać i jak ja jej nie umie uspokoić to przychodzi i ją bierze :)
Fajnie, ze spodobała Ci się chusta ja się cały czas zastanawiam jeszcze nad tym, boję się o moje plecy bo mam problem i czy bardziej mnie boleć nie będą jak Tak często będę nosiła Ige.
 
Aniek gratuluje 6tygodni [emoji18]
Szymek dzisiaj tez rano z goraczka 38.2 e teraz juz jest dobrze.
Niee sukienki nie kupilam,na wszelki wypadek zaopatrzylam sie w czarne spodnie do koszuli [emoji6]
Mam hiszpanke ale bawelniana a mierzylam jedna taka bardziej elegancka ale ja kurdupem jestem i za dluga byla.
Co to za karta nfz?

Przyszla mamusia sliczna malutka [emoji18]

Abed bo to sama musisz sobie zamowic paczke z pzu.
 
reklama
Maziajka ja jak skończę 2 to wskakuje w 3 już, to kwestia kilku dni, a moja w niedzielę 6 tygodni dopiero [emoji4]

Moja od kilku dni słabo zasypia i ogólnie mało śpi. Jak tylko odłoży się ja od razu się budzi. Ile te rozregulowanie ż tytułu skoku może trwać?
Emol ile u Ciebie to trwało?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry