reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka u nas lepiej ufff mloda wczoraj zasnela o 20 wrecz padla noc spokojna dzis od rana tez wiec uff odpukac:p


Aniek Pumelova nie dam rady bo nie mam samochodu moj R nim jezdzi bo swoje ma u mechanika :-(


Pumelova ja wlasnie w serialach malo rozwinieta bo nigdy czasu nie mialam przez prace tak wiec teraz nadrabiam filmy i seriale.


Ewella moj chrzesniak ma to kolko bosko w nim wyglada a jak plywa ;D


Monti u nas chrzcza w sb jak ktos chce przewaznie pyta dlaczego u nas akurat brat na tirach jezdzi i inne terminy nie pasuja ...a chce ochrzcic poki cieplo.


Ja ksiedzu daje 100zl.Za slub dostal 200zl. U nas tez tani ksiadz widocznie;D


Dziewczyny wiem ze ktoras juz pisala o fartuchu do karmienia ja zamowilam z aliexpres za uwaga 10zl z przesylka balam sie ze przyjdzie jakas cerata twarda czy cos ale nie super material i w ogole wzorek bardzo zadowolona jestem.
1503571889-aaaaaa.jpeg
1503571898-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paninka ale cudny przyjaciel!!

Ola też się zastanawiałam czy wszystko w porządku z moja bo na lampy patrzy najdłużej haha
Ja bym olala ten pasek- A nie ma opcji że sika po prostu bez ciśnienia i jak leży na plecach to leci do tylu?

Ewella fajnie masz, ja na spacerze muszę ciągle iść żeby spala:D:D
Fajnie że tak tanio coś znaleźliście :)

Ika tęskni, dni mi się ciągle ale jak tak sobie pomyśle o tym to się bardziej boję:/ nie wiem w ogóle kiedy byśmy to mieli robić jak wieczorem padam na twarz. Zawsze lubiłam rano ale to tylko w weekendy.. zobaczymy [emoji14] odzwyczailam się w ciąży bo my nic a nic, tylko raz dzień przed porodem.
Gratuluję skończenia zastrzykow!!![emoji382][emoji382][emoji382]

Maziajka szkoda!
Seriale to gra o tron, house of cards, breaking bad - moje ulubione. Jak któregoś nie widziałaś to polecam.
Fajny ten fartuch, podeslesz linka do ali?:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola spokojnie z tą pielucha :) może miał siusiaka do dołu i nalał niżej. Ja zmieniam jak już cały pasek jest niebieski :) czyli pielucha nasikana, tak mi położna kazała liczyć pieluchy czy dobrze je. Teraz to już ponoć nie wyznacznik powyżej 6 tygodnia. Moj też lubi lampy.
Ewella ja się z młodym wybierałem na basen szybko po urodzeniu, ale i położna i koleżanka z sanepidu ostudzila moje zapaly :/ poczekam jak radzą.
Kasia ja też myślę o rodzenstwie dla Grzesia.
Paninka śliczna maskotka.
Byliśmy dziś na pobraniu krwi, żeby powtórzyć te lipna morfologie, mam nadzieję że się poprawiły. Kazali nam w kolejce stać(nawet podeszlam do się spytać) , ale kilka Pan z kolejki zainterweniowalo, że jak to tak z takim maluchem i weszliśmy bez. Ja też zrobiłam badania tsh i obciążenie glukoza.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova opcje jak z tym dlaczego dziecko boli brzuszek "moze byc tak albo tak, ale moze buc tez tak albo inaczej" [emoji23][emoji24] masakra...

Ja w dzien jak on śpi i uda sie odłożyć go tez zamiast drzemać cieszę sie cisza... pije kawe i przeglądam fb [emoji23] a czasem szukam inf o rozwoju, o tym co mu moze byc itp ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Byłam dzisiaj w biedronce i nie znalazłam książeczki kontrastowej, taki tam pierdolnik

Ola w wystarczy że ptaszek jest na dół skierowany to będzie bardziej dół osikiwal. I od ilości moczu i ciśnienia ;)

Artur u mnie wpatrujr się w pościel, poduszki bo są białe w czarne duże trójkąty i czasami niebieskie trójkąty ;) więc ma na czym oko zawiesić.

Paninka cudna zebra, śliczna
Maziajka tani ksiądz jak nic

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W. Przestań doszukiwać się wad rozwojowych u swojego malucha!!! [emoji6] masz fajnego, zdrowego bobasa, który ma zwykłe bobaskowe kłopoty z brzuszkiem. A światło interesuje takie maluchy bo je dostrzegają.

Ika nasza też nocny Marek, zasypia między 22 a 23. Za to rano jak o 6 obudzi ja zmaganie się z kupą to po walce, która trwa około pół godz dosypia mi jeszcze do 9 - 10 [emoji2]

My póki co o chrzcinach nie myślimy. Pewnie wiosna się zdecydujemy jak dla małej będzie to już mniej męcząca impreza, bo narazie staram się unikać tak dużych wrażeń.

Pumelova mój mały szogun też w mig na spacerze orientuje się, że człowiek sie zatrzymał I się budzi [emoji5]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu najlepiej zasypia sie w samochodzie [emoji18]

Ola W.u nas tez czasami pielucha tak posiakana ze pasek z tylu tylko zabarwia ale ja sie tym nie przejmuje.

To i ja dam 100 za chrzest.

Misia a od kiedy mozna isc z takim maluchem na basen?

Pumelova ja nawet nie mysle o przytulankach. My tez cala ciaze nic i chyba mi tak zostanie [emoji23]

Maziajka fajny ten fartuch [emoji18]
Trzeba miec jakies konto walutowe zeby z ali zamawiac?

Ika wczoraj mial rano jeszcze goraczke a pozniej juz nic i dzis tez spokojnie.
Ja w poniedzialen skonczylam zastrzyki.
Kciuki za szczepienie [emoji110][emoji110]

Paninka cudna zebra [emoji18]

Pumelova ja tez z tych co sie przejmuja az za bardzo.
 
Pumelova jak bede na kompie to wkleje bo na tel nie umiem.

No szkoda ze sie nie uda moze we wrzesniu pazdzierniku jeszcze w jakis cieply dzien sie uda umowic.


Liluli nie trzeba miec konta specjalnego normalnie sie placi tak jak na allegro.


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka,

U nas raz lepiej raz gorzej, już chce mi się do domu , ale 1 września jeszcze mamy tutaj wesele, wiec wracamy do Wawy 2 września.

Nie dam rady nadrobić zaległości, niestety [emoji58] sorki.

Dziewczyny macie jakiś dobry patent ba odkładanie dzieci do łóżeczka, chodzi mi o te zasypiajace na rękach bądź przy cycu, bo mój gagatek się prawie zawsze budzi, zaczyna płakać i od nowa bujam....

My dla księdza daliśmy 400 , ja chciałam 300 ale mąż bardziej kościelny dorzucił jeszcze 100 [emoji6]
 
Do góry