reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

A co do księdza to zależy od Niego. Nasz powiedział poprzednio żebyśmy kiedyś tam po chrzcinach przyszli zapłacić jak będziemy mieli czas i jak mój dał mu 200 zł w kopercie to niby nie chciał przyjąć, ale to jest menda i krwiopijca więc myślę, że się ucieszył, a tylko chciał pozory zachować. W ogóle przed tamtymi chrzcinami się mega stresowałam, a teraz jakoś lżej do tego podchodzę.
 
reklama
Najwyżej kupię sukienkę i poproszę krawcowa o wszycie suwaka:-) nie chce mi się chodzić po sklepach a tam gdzie się wybieram są tylko wizytowe więc wszystkie na jedno kopyto.

Jeśli chodzi o miesiączke to wolę się nastawić że też od razu dostanę i się ewentualnie mile zaskoczyc bo mam pecha do takich rzeczy [emoji14]

Ika świetnie że tak fajnie przybiera:-))

Aga km moja pediatra powiedziała że to normalne;-)
Mam nadzieje na pigułki, kiedyś brałam, tylko nie wiem czy będę pamiętała żeby brać po takiej przerwie. Haha od razu trzecie? Mój się boi żebyśmy czasem nie wpadli teraz :D

Linoone czopki Farmina kupiłam bo przynajmniej wiadomo że je zaaplikowalam a krople to może wypluc itd. Ale mam nadzieję obyło się bez gorączki.

Liluli już nie ma tych paczek:( Ale dziex:D szkoda że nie udało się z sukienka ale na pewno będziesz wyglądała pięknie.
Mam nadzieję ze nie było goraczki.

Maziajka to przy tych tabletkach nie miałaś okresu?
Gratuluję 2 miesięcy![emoji173][emoji173]

Emol czyli jednak okres. Ale przynajmniej nie zaskoczył Cię gdzieś poza domem. Moja też dziś obudziła się o swojej normalnej porze! A teraz gada z karuzela. Uff dobrze że minęło.

Maziajka kurcze my jeszcze w jedynkach [emoji16][emoji16][emoji16]
A młodsza od Twojej niecały tydzień. Jak mk się skończy opakowanie to znów spróbuje 2:D

Jenny u mnie 17 ale bez żadnych dzieci bo nikt nie ma:D ale dostaliśmy sporo z ubezpieczenia więc na 2 dni by wystarczyło:D

Karuzela gratuluje 2[emoji173][emoji173][emoji173]

Zimno jest! W skarpetkach spałam :D

U nas za chrzciny już musieliśmy płacić, zapytaliśmy ile to powiedziała 50-100zl więc daliśmy 100. Przynajmniej powiedziała.





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa, no właśnie podobno problem w hurtowni jest z tym lekiem. Ale o dziwo znalazłam wczoraj w jednej aptece. Także mam, ale na razie się nie przydał, bo nic się złego nie zadziało. Noc minęła ładnie, co prawda budził się trochę częściej, ale i wcześniej takie noce mu się zdarzały więc się nie martwię. Obudził się 20 minut temu i już z powrotem śpi, więc pewnie pośpi teraz do jakiejś 9-10. Oby [emoji4]

Emol, współczuję że masz już okres.. strasznie szybko. Ja mam nadzieję na conajmniej pół roku spokoju.


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova mial 38st.ale podalam kropelki i spadlo. W dzien strasznie marudny byl i plakal ale noc przespal prawie jak zawsze.
A teraz jestem jego materacem [emoji12]
Sa bezpieczne paczki :
Link do: Bezpieczna paczka - PZU Klub

Chybra tu w parafii gdzie mieszkamy bysmy z 1000 musieli zaplacic ksiedzu bo on nawet nie zachowuje pozorow tylko na bezczelnego mowi ile i to takie kwoty ze sie jest w szoku. Dlatego poszlismy gdzie indziej.
 
Pumelova mial 38st.ale podalam kropelki i spadlo. W dzien strasznie marudny byl i plakal ale noc przespal prawie jak zawsze.
A teraz jestem jego materacem [emoji12]
Sa bezpieczne paczki :
Link do: Bezpieczna paczka - PZU Klub

Chybra tu w parafii gdzie mieszkamy bysmy z 1000 musieli zaplacic ksiedzu bo on nawet nie zachowuje pozorow tylko na bezczelnego mowi ile i to takie kwoty ze sie jest w szoku. Dlatego poszlismy gdzie indziej.
Biedny :* ale dobrze że może na mamusi poleżeć.[emoji173]
Ale tu trzeba być w jakimś klubie pzu? O nr karty pyta

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedny :* ale dobrze że może na mamusi poleżeć.[emoji173]
Ale tu trzeba być w jakimś klubie pzu? O nr karty pyta

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi przyszla karta pzu od razu jak sie ubezpieczylam. Nie wiem po co onabo jej wogole nie uzywam,ale jest. Ale w klubie pzu nie jestem.
 
Mi przyszla karta pzu od razu jak sie ubezpieczylam. Nie wiem po co onabo jej wogole nie uzywam,ale jest. Ale w klubie pzu nie jestem.
Aaa no jestem ubezpieczona w Generali i w ING. To chyba nie dostanę paczki ;D

A w ogóle dziś wizyta u gin. Pamiętacie te czasy kiedy trzymalysmy za siebie kciuki z tej okazji?[emoji173]
P.s. muszę się ogolić [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka wszystkiego dobrego dla Jagody ;* żeby była zdrowa i zawsze taka grzeczna :)

My używamy cały czas dady 2.

Pumelova no to kciuki za wizytę :) bierzesz dzisisj już jakieś tabletki czy coś ? :)

Mój jest ubezpieczony w PZU ale żadnej paczki nie dostał tylko kasę :p

Karuzela i u Ciebie 2 miesiące wszystkiego dobrego :* a jak zoltaczka zeszła?

U nas dwa wieczory koszmarne Iga nie chce zasnąć tylko przy cycku leży i je ,wczoraj wyczailam, ze ona tylko chce trzymać w budzi cycka bo dałam jej palec i zasnęła :p A smoczka dalej nie chce...wstała o 8 zjadła płacz znowu zjadła płacz chwilę poogladala zabawki i teraz śpi na balkonie bo mi zimno i narazie na spacer nie idziemy i tak czekam na położną ;)
Ona już nawet wieczorem się przy mnie nie uspokaja jak płacze dopiero mój musi ją wziąść i przestaje płakać.. . Głowa mi pęka ehh
 
reklama
Maziajka wszystkiego dobrego dla Jagody ;* żeby była zdrowa i zawsze taka grzeczna :)

My używamy cały czas dady 2.

Pumelova no to kciuki za wizytę :) bierzesz dzisisj już jakieś tabletki czy coś ? :)

Mój jest ubezpieczony w PZU ale żadnej paczki nie dostał tylko kasę [emoji14]

Karuzela i u Ciebie 2 miesiące wszystkiego dobrego :* a jak zoltaczka zeszła?

U nas dwa wieczory koszmarne Iga nie chce zasnąć tylko przy cycku leży i je ,wczoraj wyczailam, ze ona tylko chce trzymać w budzi cycka bo dałam jej palec i zasnęła [emoji14] A smoczka dalej nie chce...wstała o 8 zjadła płacz znowu zjadła płacz chwilę poogladala zabawki i teraz śpi na balkonie bo mi zimno i narazie na spacer nie idziemy i tak czekam na położną ;)
Ona już nawet wieczorem się przy mnie nie uspokaja jak płacze dopiero mój musi ją wziąść i przestaje płakać.. . Głowa mi pęka ehh
To jak jesteście ubezpieczeni w pzu to możesz zamówić sobie taka paczkę z tego linku który podeslala liluli:-)
Będę pytać o antykoncepcję:-)
Aż dziwne że Iga nie chce smoka jak ewidentnie m potrzebę ssania. Próbowałaś już wielu, nie?


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry