reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczęta, moja niunia jutro kończy 3 tygodnie :)
Pępek dalej nie odpadł, lekarka do mnie mówi, że jak będę psikac octeniseptem to jeszcze z miesiąc będzie. No ja robię tak jak mi w szpitalu powiedzieli, a i położna to samo kazała.
W niedzielę robimy chrzciny, postanowiliśmy tak szybko póki lato jest, a nie w zimie się kłopotac. Robiliśmy przymiarkę załączam zdjęcie.
aha mi już krew leci bardzo mało, tak końcówka okresu jakby, to już koniec krwawienia w połogu? A kiedy dostałyście okres po końcu tego krwawienia po porodzie?
Pozdrawiam wszystkie mamusie lipcowe i sierpniowe :))
 
reklama
9.jpg
 

Załączniki

  • 9.jpg
    9.jpg
    557,8 KB · Wyświetleń: 439
Pumelova tak wszystkie już próbowałam będę dzisiaj mleko dawać na smoczek może coś zadziała ;) położna podpowiada że albo mleko albo krople te co daje to dac na smoczek i może zadziała :) ok zaraz zamówię paczkę :D
 
Przyszła mamusia ja dostałam dzień przed rozpoczęciem 6 tygodnia. Miałam jeszcze żółte uplawy a tu czerwono i wkładka nie wystarczala. Ale dzisiaj już malutko leci więc coś czuję że jutro się skończy.
A jak słodko wygląda, pięknie!

Ewella bo to widać że mała cfaniara ale Ty musisz być cfansza ;) może to mleko na smoczek pomorze. Wlasnie położyłam Artura na łóżku na brzuchu bo jakoś się tak krzywil i prezyl i grzechotka przez 8 min się bawiliśmy i zasnął. Mam dzisiaj na obiad fasolkę szparagowa, wlasnie kończy się robić pranie, a wcześniejsze muszę poskładać wiec moze uda się ogarnąć. I nie pogardzilabym odkurzeniem i umyciem podłogi ale aż tak na to nie licze

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczorajszą noc Maja ładnie i spokojnie spała, moczu oczywiście nie udało mi się złapać, zamiast do woreczka uciekł do pampersa. Wczoraj i dziś w dzień czuła się dobrze, wieczorem była płaczliwa, ale zasnęła o 22.30 i o1.30 , 4.00 , 8.00 obudziła się na cyca. Tak że spoko.

Aga_km biedna Kalinka, ciekawe co to za wysypka? Może trądzik niemowlęcy? U nas też był, ale zanika powoli. Gratulujemy pępuszka, nareszcie! Pod tym kikutem ma ładnie zasuszony, czy coś tam psikacie jeszcze?

Kasia moja mała też jest taka ruchliwa (nadruchliwa) i bije się tymi ruszającymi się łapkami, a później płacze, bo się wystraszyła.
Bigos zjedzony?

Bab kciuki za wędzidełko.

Ewella moje cycki też w dzień zrobiły się jakieś miękkie, tylko po nocy trochę bardziej napełnione. Ale jak mała przybiera prawidłowo to się nie martwię.
Super że z bioderkami u Iguni ok. teraz możecie się chustować.

Misia dziękuję, narazie Majce lepiej. Musimy tylko jakoś ten mocz nałapać do badania. A jak nie trzeba do mnie przed chwilą obsiurała przy przewijaniu :-D

Chybra gratuluję pierwszego treningu.

Pumelowa gratuluję postępów z bioderkami Agatki.
Ja nawet nie wiedziałam że nie można mieszać pokarmu odciągniętego.

Ola W. są różne te poduszki motylki, ale myślałam też o takiej prawie płaskiej na środku, bo faktycznie ta główka na spacerze goni. Czy te krostki się na buzi zmieniają, czy ciągle takie same?

Judith współczuję pleśniawek i bólu piersi. To teraz nie możesz karmić, czy nie karmisz z bólu. Kurcze zawsze coś się przypląta.
Jak po szczepieniu?

Bab ja tylko prysznic, ale mi się ciągle coś tam leje mimo że minęło dziś 6 tyg.

Właśnie dziewczyny zastanawiam się czy to normalne? Po cc po 4 dniach nic mi się już nie lało, po kolejnych 4 dniach wróciło tak skąpo raz czerwono, raz brunatne, albo wogóle tylko na papierze, a od 5 dni znów mam dość mocne krwawienie i brzuch mnie pobolewa. to może być @, tylko nie wiem czy odczekać aż przestanie, czy już zapisać się do lekarza?

Liluli jak po szczepieniu? Znalazłaś jakąś sukienkę?

Maja ma dziś 6 tygodni.❤ Jejku jak ten czas leci...

Cdn.
 
Dziewczyny w rossmanie są pampery 80szt.za 34.00 i chusteczki pampers 6 op.za 24.00.

Pumelova piątek jest ok. Ok 10.00?
Termofor pestkowy też mam ale taki duży i wydaje mi się że jest za ciężki.
Dobrze że to mąż ma pryszcze, jesteście podzieleni, ty @ a on pryszcze.:tak:

Liluli ja mam taką sukienkę z gumką coś jak hiszpanka i chyba ją założę na wyjścia, ew.żakiet na górę.

Emol to my już obie mamy @ ? Szybko:crazy:

Abed nie ma nic piękniejszego niż uśmiech takiego stworka, nawet nie świadomy :tak:

Chybra moja gwiazda niby podnosi główkę i przekręca, ale mam wrażenie że słabo. Może dlatego że mało leży na brzuszku, bo bardzo nie lubi.

Paninka pięknie Polusia rośnie.

Aga_km poprzednio karmiłam intensywnie piersią i brałam pigułki dla karmiących, @ nie miałam ponad 2 lata. :yes:20170823_125211.jpg
To nasz ślad po szczepieniu.

Ubieramy się i jedziemy po kartę NFZ.

Cdn.
 

Załączniki

  • 20170823_125211.jpg
    20170823_125211.jpg
    408,3 KB · Wyświetleń: 93
Aniek może ten mocz spróbuj złapać przed kapaniem? Mój zawsze sika jak go rozbieram i chwilę odczekuje bo już parę razy do wody mi się zsikal.
My mamy 6 tyg i też już nie miałam i potem krwawienie i to miesiączka, tak może być.

Gratuluję 6 tygodni ;)

U nas znowu wszystko wraca do normy. 1 pobudka w nocy o 4:30 i potem o 8 więc się wyspałam. Zjadł i był jakiś niezadowolony ale mnie olsnilo że od 2 dni na spacerze nie był bo była brzydka pogoda więc pewnie chce wyjść. Kuba na 12 miał do pracy to o 10 wyszedł z nim na spacer. Wystarczyło włożyć go do wózka od razu zasnął. Wrócili po godzinie i karmienie (od ostatniego ponad 2h wtedy minęło) i trochę się porozgladal, pobawilismy się u grzechotka i usnal o równej 12 i do teraz śpi. Wiec ogarnelam mieszkanie, nawet umylam podłogi i jem teraz obiad a on sobie grzecznie śpi. Wiec och jaką jestem zadowolona z powroconego cyklu!
Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A mi rodzice K zabrali , L śpi, robot sprząta, ja obiad zjadłam i może nawet zaraz się kimnę.
Powietrze takie chłodne wpada przez okno. Nie wiem jak z wieczornym spacerem.
Na razie co 2 dzień chcę coś powoli działać z ćw aby sobie nie zaszkodzić, wczoraj drugi połogowy trening zrobiłam, dziwne i cudowne to uczucie gdy wróciły zakwasy nawet po najdelikatniejszych ćw :blink: Do tego dochodzą wieczorne spacery.
Aaa i dzisiaj nauczyłam się wiązać chustę, to na prawdę proste! Tylko zastanawiam się jak L powinien mieć nóżki. Chyba nie tak oplecione wokół mojej talii jak większe bobasy tylko podkurczone pod swoje ciałko nie?
 
reklama
Emol bo cwana, cwana będę próbować dalej ;) Super, ze udało Ci się wszystko ogarnąć :)

Aniek oj z tym moczem koszmar w szpitalu miała dwa razy robiony to chyba z 10 woreczkow zuzyla bo tak ruszala nogami że spadał..ale udało się, związałam nogi kocykiem i leżała grzecznie ;)

No Iga śpi od 12 ja też od razu poszłam spać i teraz wstałam :D Aż byłam w szoku która godzina jest :p Iga dalej śpi, nastawiam ryż i leczo mam ;) zaraz mąż ż pracy wraca a ja może na lody się wybiorę bo już mam ochotę od 3dni ;)
 
Do góry