reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Myśle ze będę czerwcowka, ale termin z OM wskazuje lipiec dlatego tu jestem. Dopiero badania USG namieszalo mi w tygodniach :p. Dodatkowo myśle, ze będę miła poród wywoływany tak jak poprzednie 2 razy, przez wgląd na moja cukrzyce ciężarnych
Wszystko okaże sie za tydzień :)
 
reklama
Kasiulka pomylilo ci sie, to Agilka pisala o serduszku, ja jeszcze nie mialam zadnego badania ;)

Agilka gratuluje!

Migula tobie tez gratuluje :) ja wlasnie tez tak troche plamie na brazowo od wczoraj i jutro sprobuje sie dowiedziec o co chodzi ale jestem dobrej mysli poki co.
 
Aninek będzie ok też sie już stresowałam a lekarz kazał tylko odpoczywać bo jak to ujął takie plamienia są normalne bo nasz organizm musi sie dostosować do maleństwa,chyba że krwawisz czystą krwią i z bólami to najlepiej do szpitala.
 
Migula witaj :)
Gratuluję serduszka i trzymam kciuki, żeby krwiaczek szybko się wchłonął i Cię nie denerwował :biggrin2:

Myśle ze będę czerwcowka, ale termin z OM wskazuje lipiec dlatego tu jestem. Dopiero badania USG namieszalo mi w tygodniach :p. Dodatkowo myśle, ze będę miła poród wywoływany tak jak poprzednie 2 razy, przez wgląd na moja cukrzyce ciężarnych
Wszystko okaże sie za tydzień :)

Twoje porody trzeba wywoływać, a u mnie jest zupełnie na odwrót. Rodzę o 4 tygodnie za szybko;)
 
Tymuniek dziękuję.. Kochana poslalam Pw.

Dorota pewnie, że tak. musisz uzbroić się w cierp,iwosc teraz. pllecam książkę język dwulatka choć warto zacząć od języka niemowląt.

Patimyszka pamiętaj jeszcze o nospie i magnezie :)

Witaj French i gratuluję!

Joanna nie robiłam bety w ciazach.. Tylko w tej gdzie serduszko przestało bić na zlecenie lekarzy.. ale jak to pomoże Ci się uspokoić to leć tak by za dwa dni zrobić znowu akurat przed wekeendem. super z tesciorem, tez dużo robilam bo to taki piękny widok d,a mnie był ach..

Agilka dobrze, że się podzielilas swoją radością.

Aninek idź koniecznie. z progesteronem u was pewnie jest jak tu. czyli ciężko dostać choć babeczka po ivf dają w mega wysokich dawkach., nankazda ciaze zalatwialam sobie poorzez znajome znajomych etc ale zapas musiak być. Teraz również.. trzymam kciuki by to nie było nic poważnego, sama niedawno się z tym borykalam. może nadzerka? pisz jutro co i jak.

Kasiulka myślę czy by swoich nie przełożyć. mam późno bo wedle om 13+3 a z racji moich ooprzednich przeżyć mialobyc robione w okolicach 12.. jestem dobrej myśli ale z drugiej strony na co mi tyle czekać to nie wiem.. tak mialabym wyniki jeszcze przed świętami..

Migula na krwiaka dostałaś dupka?? oszczędzaj się.. i gratki
 
Witam Was serdecznie. Jestem świeżutka na forum. Również chciałam podzielić się z Wami mym szczęściem choć jeszcze tak niepewnym. Zawsze z mężem chcieliśmy mieć dwójkę pociech, los dał nam jedną córusie która ma już 8 lat wiec na drugie kazał nam długo czekać. W sumie to już nawet zrezygnowaliśmy ze starań i pogodziliśmy się z tym, iż będziemy mieli jedynaczkę a tu taka niespodzianka, najlepsza na świecie. Do ginekologa wybieram się dopiero koło 7-8 tygodnia więc póki co dyskretnie i w sercu się cieszymy, jak będziemy wiedzieć że wszystko w porządku, dopiero będziemy się radować:D Pozdrawiam ciepło.
 
Dziewczyny jestem załamana...
Byłam wczoraj na usg- widać pęcherzyk wg usg wczoraj był 4t6d ciąży - nie widać jeszcze malucha i nie słychać serducha bo to jeszcze za wcześnie.

Ze złych wieści (bo przecież u mnie nie może być tak różowo) mam mięśniaka macicy 4cm!!! Rośnie na zewnątrz macicy ale nie wiadomo jak wpłynie na dziecko i przebieg ciąży.

Czy któraś z Was ma doświadczenia z mięśniakami w ciąży?
 
Kotek powodzenia na wizycie. Oby było dobrze.




Jak na moje oko betę masz bardzo ładną, ale progesteron mógłby być większy. Masz jakieś plamienia?
Plamień nie mam - jedynie ten brzuch pobolewa ale też mi się ten Progesteron wydał niski. Wczoraj widział wynik lekarz i nic nie skomentował, Betę stwierdził że jest bardzo dobra, tsh narazie też poziom w porządku.
 
MamaMimi witaj i gratulacje
Aninek masz racje dla Ciebie gratulacje awansem , a Agilce te właściwe.
Joanna wcześniaczków to zawsze stres, Wiec tym razem zaciskaj nóżki. Moje porody wywoływane sa wg mnie na wyrost. U cukrzyków teoretycznie szybciej dojrzewa łożysko. U mnie do końca było 1szego stopnia i żeby dzieci za duże nie były. A tez chłopcy sredniaczki typowe 3380 i 3530. Pierwszy poród wywołali mi w 38tc, a drugi w 40. W zasadzie drugi to podrkecili tylko bo i tak rano czop odchodził jak szalony i rozwarcie juz było. Plus jest jeden niewątpliwy, ze data z góry ustalona, nie ma czekania i łatwiej sie zorganizować jeżeli chodzi o opiekę nad starszakami ;)

Lilith jak uważasz... Teoretycznie tak ma byc w okolicach 12-13. Grzesia miałam końcem 11, a Michasia w 14 tez było wszystko ok. Wydaje mi sie ze kwestia paru dni niewiele zmienia.
 
reklama
Cześć Dziewczynki,

Jakoś tak ciężko mi po wczorajszym dniu :-(. Wiadomości od hajmal i kotka dodatkowo sciely mnie z nóg.


Agilka, Migula - gratuluję udanych wizyt :-)

Mama_mimi i French_lover - witajcie wśród nas :-)


Kasiulka, Joanna - te Wasze cykle.. ;-). Dobrze, ze tak dobrze znacie swoje ciała, i jesteście w stanie określić konkretne daty owu :-).

Gosiu - moja przyjaciółka miała na równi z ciąża potwierdzona obecność mięśniaka. Na początku rósł tak jak zarodek (często była kontrolowana), ale ok. 14 tc był już wielkości pięści i podjęto decyzję jego usunięcia (w 16 tc). pomimo wielkiego strachu i fontanny wylanych łez - wszystko skończyło się dobrze.
Przedstawiona historia, nie rozwija się identycznie u wszystkich kobiet.
Mam nadzieję, że u Ciebie ten mięśniak będzie miał łagodniejsza formę :-). Także główka do góry :-)


Patimyszko - no to sobie teraz odpoczniesz :-) super

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry