reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

.. a ja zobaczylam dzis piekne moje male kochane serduszko! :)
wszystko bylo dobrze, wiek ciazy odpowiada moim wyliczeniom 6+3. ma 0,62cm. jestem spokojna i cierpliwie juz bede czekac na kolejna wizyte za 4 tygodnie.

chcialam sie podzielic,
choc wiem ze niektore z nas cierpia dzisiaj. hajmal i kotek, trzymajcie sie!!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

gannrjjg2nhqig3f.png
 
reklama
Hajmal, Kotek strasznie mi przykro :( trzymajcie sie dzielnie, bede bardzo mocno trzymac kciuki zeby wam sie szybko udalo i zeby juz poszlo wszystko dobrze!

Lilith - rano bylo ok ale w pracy znowu zaczelam tak brudzic. Mam nadzieje, ze to moze na @, chociaz teoretycznie powinna wypadac w przyszlym tyg ale ja zawsze mialam cykle dosc nieregularne. Tak czy inaczej jutro sprobuje dostac sie do lekarza.

Dawno się nie odzywałam. Jakoś brak weny na pisanie niby Was czytam ale jakoś tak nie czuje się w temacie.

Jestem cały czas senne mdłości nudności wszystko pokolei. A do tego mój synek zrobił się ostatnio taki absorbujacy czy to możliwe ze dziecko 1.5 juz ma bunt 2latka ?:(
Wszystko jest na nie, piszczy, krzyczy, wymusza.. no ale staram się nie łamać.

Hajmal cały czas trzymałam kciuki.. wierzyłam ze będzie dobrze tym bardziej mi przykro.. kurcze..
Trzymaj się!
PS ja 3miesiace temu też miałam puste jajo wiec doskonale rozumiem..

Kotek87 przykro mi :(

Smutne wiadomości dzisiaj.


Witam nowe mamy.


p19u3e3k9ugosgbi.png
Dorota jak najbardziej to moze juz byc bunt dwulatka i nie pociesze cie bo jak sie konczy bunt dwulatka to zaczyna bunt trzylatka a potem czterolatka i tak chyba az do dwudziestki...
 
Hajmal, Kotek strasznie mi przykro :( trzymajcie sie dzielnie, bede bardzo mocno trzymac kciuki zeby wam sie szybko udalo i zeby juz poszlo wszystko dobrze!

Lilith - rano bylo ok ale w pracy znowu zaczelam tak brudzic. Mam nadzieje, ze to moze na @, chociaz teoretycznie powinna wypadac w przyszlym tyg ale ja zawsze mialam cykle dosc nieregularne. Tak czy inaczej jutro sprobuje dostac sie do lekarza.

Dorota jak najbardziej to moze juz byc bunt dwulatka i nie pociesze cie bo jak sie konczy bunt dwulatka to zaczyna bunt trzylatka a potem czterolatka i tak chyba az do dwudziestki...
Haha dzięki Aninek tak samo właśnie z mężem sobie mówimy po każdej takiej akcji małego :)
Jest raz lepiej raz gorzej ale cóż chyba tylko cierpliwość nas uratuje :)

Ech dzisiaj po wszystkim wymiotuje.. co zjem ląduje w kibelku..
Tak jak czułam ze będę miała drugiego synka to zaczynam nabierać wątpliwości czy to może jednak nie córa :) W pierwszej ciąży tak nie miałam, wiem każda ciąża inna i nie wpływa na to ilość mdłości itd ale tak się głośno zastanawiam :)


p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Haha dzięki Aninek tak samo właśnie z mężem sobie mówimy po każdej takiej akcji małego :)
Jest raz lepiej raz gorzej ale cóż chyba tylko cierpliwość nas uratuje :)

Ech dzisiaj po wszystkim wymiotuje.. co zjem ląduje w kibelku..
Tak jak czułam ze będę miała drugiego synka to zaczynam nabierać wątpliwości czy to może jednak nie córa :) W pierwszej ciąży tak nie miałam, wiem każda ciąża inna i nie wpływa na to ilość mdłości itd ale tak się głośno zastanawiam :)


p19u3e3k9ugosgbi.png

Dorota ja w ciąży z synkiem zero mdłości, w ogóle gdyby nie to że brzuch zaczął rosnać i wizyty u gin to bym nie uwierzyła, że w ciąży jestem i mega ochotę miałam na słodkie ;) z córką znowu już mnie pare razy mdliło raz wymiotowałam i inne zawirowania miałam choć i tak uważam że ciąża w miare ok przebiegała aa i jabłka jadłam kilogramami i do kwaśnego mnie ciągało ;P A teraz?? dopadły mnie chyba wszystkie objawy ciąży prócz wymiotów... :) i codziennie mam ochotę na co innego..wczoraj ugotowałam gar zupy ogórkowej, i 2 miski zjadłam a dziś nawet patrzeć na nią nie mogłam i jedyne co zjadłam to sałatka grecka i frytki :p Jutro pewnie na samą myśl o frytkach będzie mnie cofać :) Przeczucia mam różne co do płci, poza tym że śnił mi się sen : córeczka bardzo podobna do tej mojej Gugolinki i już z 6 m-cy miała i taki fajny pucuś był ;)

agilka- gratuluje serdusza :)
 
:( :( :( tak bardzo wierzyłam :( przykro mi dziewczynki Hajmal, kotek

Aninek cieszę sie ze u Ciebie ❤️

Lilith tak to juz prenetalne u mnie za tydzień. 11+6 będzie . Na ostatnim USG lekarz wyznaczył mi ten termin
 
Kasiulka idziesz jak burza :eek: Ja tak naprawdę nie wiem nawet czy zarodek jest dobrze umiejscowiony a Ty już prenatalne. Wow! Te 3 - 4 tygodnie różnicy na początku ciąży to jak przepaść.

Agilka gratuluję serduszka :)
 
Ostatnia edycja:
Joanna, ale to wszystko przez moje zawirowania ostatnich cykli. Po odstwieniu synka od piersi miałam 6 cykli, nie regularnych, a juz 2 ostatnie to zupełny kosmos. Wiem jedynie kiedy miałam ostatnia @, choć juz nawet nie wiem czy ostatnia miesiączka była miesiączka...Bo to w zasadzie plamienie było. Z drugiej strony w 5dniu cyklu miałam USG, ktore miało na celu sprawdzić czy nie mam polipa. Jakby to nie była miesiączka to chyba byłoby widać ;). Jednym słowem sama nie ogarniam ;)
 
Kasiulka to nieźle masz hehe. Wychodzi na to, że czerwcówka będziesz ;)
Moje cykle są za to długie. Gdybym miała liczyć ciążę od pierwszego dnia okresu to miałabym teraz 6t+4d. Wiem za to kiedy mniej więcej miałam owulację i tak liczę ciążę.
 
reklama
Witam kobitki żadko tu bywam współczuje tym co sie nie udało. Trzymam za was kciuki.
A ja trafiłam wczoraj do ginekologa bo miałam brązowe plamienie i już sie bałam że nici z tego maleńkiego szczęścia.ale okazało sie że wszystko ok. 6 tydz ciąży serduszko bije 120 uderzeń na minute. Ginekolog powiedział że mam małego krwiaczka i moge jeszcze plamić. I znów dziś plamiłam. Ale mam nadzieje że już nie będzie bo sie nerwuje niepotrzebnie.pozdrawiam
 
Do góry