reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dawno się nie odzywałam. Jakoś brak weny na pisanie niby Was czytam ale jakoś tak nie czuje się w temacie.

Jestem cały czas senne mdłości nudności wszystko pokolei. A do tego mój synek zrobił się ostatnio taki absorbujacy czy to możliwe ze dziecko 1.5 juz ma bunt 2latka ?:(
Wszystko jest na nie, piszczy, krzyczy, wymusza.. no ale staram się nie łamać.

Hajmal cały czas trzymałam kciuki.. wierzyłam ze będzie dobrze tym bardziej mi przykro.. kurcze..
Trzymaj się!
PS ja 3miesiace temu też miałam puste jajo wiec doskonale rozumiem..

Kotek87 przykro mi :(

Smutne wiadomości dzisiaj.


Witam nowe mamy.


p19u3e3k9ugosgbi.png
 
reklama
Hajmal, Kotek Boże, tak mi przykro... nie wiem co mam powiedzieć...

Ja też byłam dzisiaj u lekarza, po tej nocce w pracy strasznie bolał mnie brzuch i martwiłam się czy wszystko w porządku... na usg był mały pęcherzyk, co odpowiada tygodniowi ciąży. Ze względu na te bóle brzucha, wcześniejsze poronienie i rodzaj pracy dostałam L4, profilaktycznie dwa razy dziennie duphaston i mam leżeć, następna wizyta 13.12 :)
 
Hajmal, Kotek Boże, tak mi przykro... nie wiem co mam powiedzieć...

Ja też byłam dzisiaj u lekarza, po tej nocce w pracy strasznie bolał mnie brzuch i martwiłam się czy wszystko w porządku... na usg był mały pęcherzyk, co odpowiada tygodniowi ciąży. Ze względu na te bóle brzucha, wcześniejsze poronienie i rodzaj pracy dostałam L4, profilaktycznie dwa razy dziennie duphaston i mam leżeć, następna wizyta 13.12 :)

To Kochana wizytujemy tego samego dnia :) u mnie już będzie wtedy prawie skończony 10 tydzień no bez 1 dnia :)

Kotek...brak mi słów..serce boli :(:( Trzymaj się dziewczyno !
 
Mafu, u mnie to będzie 8 tydzień, więc pewnie zobaczę już wtedy serduszko ;) teraz byłam bardzo wcześnie, wiem, ale po pierwszej stracie wolę dmuchać na zimne a mam mega stresującą i fizyczną pracę, więc się nawet nie zastanawiałam...
 
Witajcie dziewczyny :) Ja mam 5t2d, spodziewany termin porodu to ok 23 lipca. To moja druga ciąża, mam już 10-letniego syna :) Jestem okropnie zestresowana i podekscytowana. udało się w 5 cyklu. Dokładnie za tydzień pierwsza wizyta u gin. Uff! :zawstydzona/y:
 
Hajmal, Kotek bardzo mi przykro :( Los jest niesprawiedliwy. Wierzę, że wkrótce wam się uda :)

Joanna moja cora jest z 17 mają 2006 a miałam termin na 24.05 wiec ona się nie spieszyla.. nawet wywołanie i piękne juz rozwarcie nie zachecily ja do wyjścia na świat.
Teraz będzie dobrze, tez mam dwojke dzieci w tym niedawno stracona córeczkę a ciąża jest 6.. wierzę, że będzie dobrze bo ani to nie biochemiczna jak wczesnien animserduszko się nie zatrzymało jak w 1. myslmy pozytywnie!
Joanna niedawno tez pisalam o tym naszym babskim przeczuciu, to coś niesamowitego!

Masz rację, to niesamowite i dziwne zarazem.
Zrobiłam dzisiaj sikańca. Jeszcze ze 3 dni temu wychodziły tak, że kreska testowa była bledsza od kontrolnej. A dzisiaj pierwszy raz ta testowa była tak samo ciemna jak kontrolna.
Ostatni raz tak mi się zdarzyło w pierwszej ciąży:)
Zastanawiam się czy pójść jutro na betę o_O
Kiedy będzie ten piątek?

French_Lover witaj wśród nas. Widzę, że mamy ten sam termin :biggrin2:
 
reklama
Do góry