reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam sie i ja :) Mialam teraz troche do zalatwiania ze Szlachetna Paczka dlatego sie nie odzywalam. Poza tym czytajac o roznych smutnych sytuacjach, które Wam się przytrafialy zaczęłam za bardzo swirowac. Czuję się dobrze. Dziś miałam jednak mały upadek - spadlam ze schodów w domu wynoszącym śmieci. Obilam sobie prawy posladek, nogę i obtarlam palce u rąk. Mam nadzieję, ze Fasolce nic się przez to nie stało. W sumie mi też się mało co stało.

Hajmal i Kotek - myślę o Waszych wizytach!!!!

Spokojnie :) moja mama też zjechała po schodach w ciąży z moim bratem i ok było, wiadomo gdybyś poważnie się poturbowała to by można się było martwić, ale jak sama piszesz, ze za wiele się nie stało to jest dobrze, maluszek ma amortyzację :)


Czekamy na wieści z wizyt &&&&& dobre wieści !! ;)
 
reklama
Ja też planuje chorobowe po świętach bo oni nie są w stanie zapewnić mi odpowiedniej pracy i zaraz mnie zwalnia, do tego na ten moment mi ciężko, a jeszcze teraz tyle nadgodzin :/ wczoraj wróciłam i aż się popłakałam taki ból pleców miałam :( a w nocy uczulenie mnie meczylo, spać nie mogłam a dziś w pracy od 6:00 do 16:00. Wymiekam.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja poszlam na l4 od 5tc. Mam za soba 3 straty i nie chce ryzykowac ze cos moze sie stac. Strach jest we mnie mimo wszystko. Ale wiem ze zrobilam wszystko co moglam.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Ostatnia edycja:
Przyszło mi sie z wami pożegnać, Dziękuje wam za wsparcie, dobre słowo i za to ze zawsze byłyście.
Właśnie wróciłam od lekarza, lekarz widział tylko jajo płodowe puste. Bardzo długo robił usg ale nic nie znalazł, w czwartek ide do szpitala. Bądźcie wszystkie dzielne, i niech zdrowe będą wasze maleństwa.
Dziękuje wam
 
Przyszło mi sie z wami pożegnać, Dziękuje wam za wsparcie, dobre słowo i za to ze zawsze byłyście.
Właśnie wróciłam od lekarza, lekarz widział tylko jajo płodowe puste. Bardzo długo robił usg ale nic nie znalazł, w czwartek ide do szpitala. Bądźcie wszystkie dzielne, i niech zdrowe będą wasze maleństwa.
Dziękuje wam

O nie :( miałam nadzieje ze będziesz miała dobre wieści ;( bardzo ci współczuje i mocno wierze ze niedługo znów Wam sie uda
 
Przyszło mi sie z wami pożegnać, Dziękuje wam za wsparcie, dobre słowo i za to ze zawsze byłyście.
Właśnie wróciłam od lekarza, lekarz widział tylko jajo płodowe puste. Bardzo długo robił usg ale nic nie znalazł, w czwartek ide do szpitala. Bądźcie wszystkie dzielne, i niech zdrowe będą wasze maleństwa.
Dziękuje wam
Hajmal bardzo mi przykro, trzymaj się, masz dla kogo. To my Ci dziękujemy, że z nami byłaś.
 
Hajmal bardzo mi przykro....:(:(:( miałam nadzieje że wrócisz z dobrą nowiną :( Trzymaj się kochana dzielnie i dziękujemy za Twoją obecność i dobre słowo :*
 
reklama
Hajmal - to nie tak miało być... Nie takiej informacji się spodziewałam :-(.
Bardzo mi przykro Kochana [emoji22] (przytulam). Trzymaj się cieplutko..


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry