reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katja a jak synek reaguje na rodzeństwo?
Moja córcia tez ma 4 lata i szczerze to z nią sobie bardziej nie mogę poradzić niż z niemowlakiem:-/ wiem że jej zachowanie wynika z tego że chce zwrócić na siebie uwagę ale już mi sił brakuje i argumentów.

Chybra wypłacz się a jutro mam nadzieję będzie wasz dzień:-)

Madziazt poplakalam się. Nie zdawałam sobie sprawy że aż tak poważnie to u was wygląda.. . Dużo siły i oby już tylko było lepiej!!!!!

Aga Kciuki za szybkie wyjście że szpitala!

Inka czyżby to już;-) kciuki zaciśnięte!

Pumelova dziecko zazwyczaj kojarzy mamę tylko z karmieniem i dlatego tak ciężko nam jest uspokoić dziecko bez podawania piersi.

Że względu na zoltaczke cały dzień podajemy dziś mm- plus taki że pomrozilam sobie odciagniete mleczko a minus to zatwierdzenie na Maxa pomimo przepajania wodą. Dzieciaki śpią czas i na mnie :-)
 
reklama
Ola W moja parę razy wpadła w taka histerię to mąż ja potrafi uspokoić no podnosi ja na chwilę tak wysoko itd, ja mojej dmucham w twarz żeby się nie zaniosla placzem, zmiana otoczenia czasem pomogla. Ale ostatecznie uspokoiłam ja smoczkiem bo.jak wpada w histerię to szuka piersi tak nachalnie a jak wiem że nie jest głodna to jej daje smoka. Ja dziś peklam przy mężu płakałam jak bobr, ciągle pyta co mi jest jejku skąd mam wiedzieć:-( przykro mi że nie potrafię pomóc własnej kruszynce.. jak ona placze to mi serce pęka że ja tak boli brzuszek.
Będzie lepiej kochana :*

Misia ja do tej pory myślałam że siedzenie z dzieckiem w domu jest luźne, masz tyle czasu haha.. perfekcyjna panią domu na pewno nie zostanę:-)

Madziazt oby Mają łatwo przeszła odstawienie:* wiadomo ile.jesscze będziecie w szpitalu?


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystko zależy od tego kiedy jelita zaczną pracować. Lekarz która ja operowała mówiła ze do tygodnia, jakiś inny powiedział ze kilka tygodni. Jak zrobi kupke to bedzie oznaczało ze jelita pracują i pomalutku zaczną ja karmić i obserwować jak przyswaja pokarm. Jak narazie sondą w nosku wychodzą jej te wszystkie syfy, ale juz coraz mniej.
Teraz znowu dostala dawkę morfiny i śpi jak zabita. Ale przez sen robi cudne minki i się uśmiecha. Powiem Wam dziewczyny ze aż chce się znowu żyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A propo kup to do 6 tygodnia powinny robić 3-4 po tym czasie na kp mogą nie robić i kilka dni, albo i 10 dziennie. Do 6 tygodnia wyznacznikiem jak dziecko ssie pierś jest ilość kup i siku-powinno być min 6 a lepiej 8 przesikanych pieluch. To info od położnej. Wynikałam w to bo jak nie miałam pokarmu to było mało sikow. Dziś już dwa razy wyciekły z pampersy jak spał. :) ale mogę go przebierać co chwilę byle się najadal.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny a więc TYDZIEŃ temu dostałam ataku okazało się że mam ostre zapalenie trzustki zatkany przewód żółciowy kamienie złogi w woreczku żolciowym nie mogą mi go usunąć ponieważ jestem po cc i trzeba odczekać ok 2 mc koszmar jestem po zabiegu założenia protez na drogi żółciowe .
Wyniki z krwi spadają na głodówce byłam 6 dni tylko dożylnie antybiotyki i inne płyny jutro jest cień nadzieji że wyjdę mogę już jeść kleiki z gotowanymi warzywami pić wode jeść suchary nie dość że w ciąży miałam dietę to teraz już mnie czeka bardziej restrykcyjna czekają mnie dwie operacje ja pierdziele dziewczyny rostanie z Nelcia to koszmar i Tymusiem moich szogunem kochanym...to tyle co u mnie ponoć często to spotyka babki po ciąży mam nadzieję że chociaż u was wszystko gra:)
 
Witam.
19.07 urodził się Piotr. Z wagą 3280g i 51 cm. Po dwóch dniach wywoływania porodu niestety c.c.
Dzisiaj wyszliśmy do domu.
Niestety zaległości na forum chyba do nie nadrobienia.
Wszystkim rozpakowanym gratuluję, a tym które czekają zdrowia i cierpliwości.
Pozdrawiam.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
7ac6ccf78a691c64768d9ccee6e2a784_orig.jpg


0b9e53318ef952e0d1360f2862396f8b_orig.jpg


Nelcia mamy już miesiąc:)
 
Tymuniek o rany!Co za koszmar:( Bardzo mi przykro że Cię to spotkało!Wracaj do zdrowia:* Masz już wyznaczony termin operacji?Ściskam:*
Saba gratulacje:*
 
reklama
Karuzela coś w tym jest z tym karmieniem. Jedyne co wiem że ja uspokaja to cycus..
Aż tak źle z Twoja starsza coreczka?

Madziazt ważne że nie cierpi i ja nie boli :** wszystko będzie dobrze :-) dobrze się trzymasz :* Ty tam możesz spać czy musisz przyjeżdżać?

Misia moja podnosi średnią bo dziennie dochodzimy do 12-14 mokrych pieluch w tym 7-9 kup:D
Przynajmniej jedna rzecz która świadczy o tym że nie mam słabego pokarmu.

Tymuniek jejku ale masakra! Ale Ci współczuję! Obyś wyszła do domu żebyś chociaż mogła być z dzieciaczkami:*

Saba gratulacje[emoji173][emoji173][emoji173]

Ola W [emoji8] poradzimy sobie jakos.
Tulę:*






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry