reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga k m
Dziekuje kochana :) Oliwier ma 4 lata, Liwia 2 tygodnie i zdarza mi się na nią powiedzieć Oliwciu... :) ale najprędzej wchodzi mi Śliwka liwka heh.
Dzięki za odp. Z tymi odchodami.
Czytacie mamaginekolog albo mama lekarz rodzinny? Polecam, dzis obie o diecie matki karmiącej :) staram sie obyc z tematem - nadal jem lekkostrawnie :p

Maziajka czas leci! Chcialabym czasem zeby liwka miala juz prawie roczek, a z drugiej strony przeciez zatesknimy za tymi kikutami pepowiny itp... :)

Co do pepka i gazy z octeniseptem - pamietajcie prosze po takim zabiegu porządnie PORZĄDNIE osuszyć pępek. Octenisept ma skłonnosc do "ślimaczenia" ran i tak my zawalilismy pepek oliwiera, wylądował w szpitalu z cuchnącym morkrym i zagrozenie sepsa. Masakra byla.
Liwia w czwartek miala dwa tyg i jej odlecial kikut, chociaz jeszcze czesc przy skorze zostala. Nie robie NICZYM. Niechaj schnie..

Odchody mi znowu zanikają po tym nawrocie krwawienia, w poniedzialek mam przyjsc do gina do szpitala na usg zeby zobaczyl jak to sie tam oczyszcza.

Wasze bomble tez kwiczą i płaczą na kupke / gazy?
Ale pogoda, mam nadzieje ze u kazdej z nas piękna :):):)
Mamuski, kryzysowe - każda ma takie dni, czasem pod rząd. Ja mialam w czwartek , ryczałam, słabo mi bylo, wkrecalam sobie wszystko łącznie z tym ze trawnik dla meza wazniejszy jest niz ja i dzieciaki hihi.
Ps my mieszkamy z moimi rodzicami. Dwa lata sie ucieralismy porządnie szczegolnie z moją wladcza mama. Bylo kilka ostrych afer, jakos sie dogadalismy - chyba :):):)


Wy tez tak macie co odbicie to czkawka ? :(
 
reklama
Aga TSH robilismy malemu i ft4 bo ja mialam w ciazy podwyszone i kazali sprawdzic. Ja mam zrobic za 6 tygodni po porodzie
 
Pumelova mam nadzieję, że u mnie ten schemat się nie powtórzy. Trzymam kciuki żeby obecny spokój nie minął wraz z moim powrotem do pełnej formy.

Aniek nie ja mieszkam w Polsce ale mam moja siostra niedługo jedzie tam do znajomych na urlop i mogłaby mi przywieźć.

Katja moja Mała bardzo często przed kupka się prezy i krzywi ale położna mówi, że to normalne bo dorosły też musi sobie postękać żeby zrobić kupę.

Jeśli chodzi o czkawkę to moja ma często. Pomaga przystawienie do piersi na chwilę. Ja ja odbijam tylko jak po jedzeniu jest niespokojna, jak ładnie zasypia to daje jej spokój.



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę teraz i mnie dopadł dół szpitalny:no2: Ryczę jak głupia za domem, a najbardziej za Kacprem. No nie mogę no. Tym bardziej, że u mnie nic się nie ruszyło . Jak słyszę go w tel to głos mi grzęźnie w gardle, a jeszcze rodzice albo mąż mi mówią, że Kacper powtarza" mama" na wszystko co jest moje lub ze mną związane. Nosz ku*wa mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo aktualnie psychicznie wysiadam:( Boże, a dopiero co każda z Was o szpitalu pisała.
 
Katja tez czytalam o tym karmieniu u mamyginekolog i mamy lekarz rodzinny .Powiem Ci ze bardzo fajnie ze ta akcja jest bo przynajmniej dziewczyny moga poczytac ze wcale nie trzeba tej diety stosowac bo mleko nawet przez zoladek nie przechodzi a tymbardziej z jego tresci nie powstaje.Wiec mozna jesc absolutnie wszystko_Obserwowac ewentualne silne alergeny i tyle.


Ja znow chcialabym zatrzymac czas bo wiem ze to sie nie wroci czas leci stradznie szybko dopiero co test robilam ciaza przeleciala...ani sie nie obejrzemy a juz roczki bedziemy wyprawiac przeraza mnie to na prawde.


Chybra spokojnie poplacz sobie to hormony.Zaraz przejdzie pomysl tylko ze za kilka chwil juz bedzie Leonek z Wami.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra - ja wlasnie tez jestem w szpitalu, bardzo sie nastawilam na wypis...ginek dal zielone swiatlo...ale pediatra z racji dodatniego gbsu, vacum nie puscila (za duzo sie dzialo), jeszcze doba obserwacji...
Rozryczalam sie bardzo...
Jak maz przyszedl tez, jak poszedl tez...
Takze rozumiem w 100%! Ciezkie jest dlugie przebywanie w szpitalu! Ale jak nie ma innego wyjscia...trzeba sobie umilic jakos ten czas!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AAggAA88 Ty jesteś z Poznania,dobrze kojarzę?Jaki szpital wybrałaś?A dlaczego jesteś na oddziale?Będą wywoływać?Pozdrawiam
Chybra trzymaj się:*
 
Agatko ja byłam 6 dni w szpitalu - wiem co czujesz.. płakałam nawet jak już wróciłam do domu z tych emocji :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek42 nudności przeszły ale biegunka nawiedziła mnie. Chyba Igorek szykuję się ☺

Bab zgaga meczy mnie od połowy ciąży codziennie a teraz na końcu wściekła się

Od 2 lat mieszkam w bloku a wcześniej na wsi w domku no i przez pół roku wynajmowalam w bloku i przez 3 lata wynajmowalam kawalerkę w weekendy. W bloku jest ciężko z ludźmi. Słyszę sąsiadów z boku jak się kłócą i wulgaryzmami rzucają. Pod nami dzieciak bardzo krzyczy a nad nami sąsiedzi głośno bzykaja się. Czasami mam dosyć. Nie chcę uczestniczyć w ich życiu... W domu jest spokój. Można wyjść nawet w piżamie z rana przed dom i wypić kawę. Nikt nie obserwuję. Akurat dom rodziców jest w sporej odległości od następnego.

Plusy takie że u mnie w bloku nikt mi się nie wtraca i robię co chce. No jest swoboda. A w domu zdarzaly sie jakieś zgrzyty z rodziną.
 
reklama
Aga km mija doba od kiedy co 1,5 h miałam małego wybudzac. Na początku nie najgorzej, bo mleko jest więc na kilka karmien mu starczyło. Ale potem... Dzisiaj rano pusto, on ciągle płacze bo głodny, więc przystawiam ale nic nie leci, dzisiaj wypił na raz 90 ml mm. Myślę że będzie tylko gorzej przez to :/ tak to dostawał regularnie mleko a to że nie tył za dużo to taka natura. A teraz mam wrażenie że się nie najada, więc go glodze a co za tym idzie nie będzie przybieral. Chyba będę karmić cyckiem co 3h (mi się coś wtedy da radę nazbierac) ale i za każdym razem i mm dostanie

Ps. Do tego nie zrobił od tego czasu więcej kupek niż 1 :/

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry