reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aniek no właśnie fajnie jakby odeszły bo już ledwo chodzę. Taras spoko kolor zachowany :)
A mąż na miejscu spokojnie możemy smigac rodzić :D spakowana jestem, pokój gotowy ..
Ja uwielbiam ciszę spokój... na odludziu nie mieszkamy ale w ustronnym miejscu poza tym mam wszystko pod ręką więc miejsce idealne... rzeźnik warzywniak cukiernia kwiaciarnia przedszkole apteka ośrodek zdrowia w promieniach 500 m:)
Wszyscy z domu wybyli... A ja nie wiem co ze sobą zrobić :D
 
Spirytus wydłuża czas odpadniecia kikuta. Dziewczyny ja nic z pępkiem nie robiłam i odpadł 6go dnia. Dopiero jak odpadł to użyłam octenisept kilka razy.

Co do krwawienia, ja prawie miesiąc od porodu. Zanikało, wracało, raz brązowe, raz krwiste bardzo, dziś jakby leciutko podbarwiony na brąz śluz,więc może nadchodzi koniec !

Tea zmartwilas mnie napieciem miesniowym. U nas to samo, maly sie wygina, ale tylko jak jest niespokojny, czasem sie prezy az mu nozka drzy ... Po porodzie niczego nie zauwazyli? W apgra 10/10?
W poniedzialek mamy wizytę u lekarza, już wiem na co zwrócić jego uwagę.
 
Aniek ja tez wczesniej mieszkalam w bloku a teraz na wsi w domku. Do tej pory sie nie przyzwyczailam. I do tego czuje sie podgladana z kazdej strony. W tym z jednej przez tesciowa [emoji52]

My od rana dzis bylismy na polku. Dopiero wrocilismy bo sie za goraco zrobilo.


Paninka ja bym nie dala rady mieszkac z tesciami w jednym domu. Podziwiam..

 
Aniek chyba ty pytałałaś o wędzidełko- położna stwierdziła że ma, wyglądało to tak jak płakał i podosił język że miał takie białą jak by błonke pod językiem, położna mówiła że to bardzo cieńkie i żeby skosultować z chirurgiem... pojechaliśmy i Pani uznała że lepiej teraz bo jak będzie większy to trzeba w pełnym uspieniu robić... zdecydowaliśmy się i od razu mu podcięła, nawet nie płakał :)

a my do 1 się dziś usypialismy :( myślałam że oszalej... nic nie działało... eh... musze mu nie pozwolić w dzień tyle spać.... może to pomoże ... też rano byliśmy na spacerku ale krótkim bo mały płakał... a teraz siedzimy w domu bo gorąco :)

Miłego dnia dziewczyny :)
 
No ja od dziecka mieszkam a wsi i ubóstwiam to:blink: Zielono, czysto, wszędzie blisko, dużo zwierzątek, syn ma gdzie się wyszaleć.
No i test oksy był prawie 2 h i myślałam, że umrę, tak mi prawa str zdrętwiała:-p Skurcze podobno porządne się pisały, babki dziwiły się, że ich nie czuję. Ale ja je tak jakby czułam tylko nie wiedziałam, że to one, po prostu głęboko oddychałam. Z resztą nie były o mocy większej niż dotychczas miewałam. Boję się tej nocy, będzie decydującą moim zdaniem, schemat identyczny z poprzednim porodem. No na razie jestem po delicjach obiadowych:-p Poleżę sobie.
 
Aniek tak herbatka taką. Przemywam i staram mu się na chwilę przyłożyć.
Ja uwielbiam wieś. Z chęcią bym się przeprowadziła, a urodziłam się w Warszawie. Całe szczęście że w domku mieszkamy.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewella polecam katarek plus, taki mam i jest ok. Na allegro kupilam. No dziś moja znów płacze od 11 i o 12 poszłam po męża bo byłam wykończona od 6 rano (byliśmy razem na spacerze) i on ja oczywiście uspokoił. Wprawdzie spala ze smoczkiem ale spala.

Misia super że Ci się udaje na lezaco, ja muszę odbić więc odpada bo i tak się budzi.

Paninka współczuję teściowej ponownie:p

Chybra jak tam akcja?

Inka ja nie miałam a włoski mamy:p

Monti moja była jak anioł 2 tygodnie potem się posypalo;-) nie wiem jak z kropelkami, wiem tylko że w Polsce ich nie ma.

Aniek też jestem przyzwyczajona do życia w mieście. 25 lat mieszkałam w bloku na osiedlu i lubiłam tych wszystkich ludzi, to że za oknem się coś dzieje że wszędzie blisko. Teraz mieszkam u męża w jego domu ale na szczęście praktycznie w centrum miasta - nasza ulica jest taka dość boczna ale wszędzie mamy blisko. Nie dam się wyprowadzić gdziekolwiek gdzie do sklepu trzeba jechać, taki mam warunek :D mąż ma ziemię ale na takim zadupiu że moja noga tam nie zamieszka ;-)
Nauczyłam się że już nic nie planuje od tygodnia - odwołałam wszystkie wizyty, chce siedzieć sama w domu i się nauczyć tego dziecka. Idzie mi wprawdzie coraz gorzej ale przynajmniej jak się nie umyje cały dzień to nie będę śmierdziec przy gościach. Zacznę robić pod siebie i będę matka polka piersią karmiąca!

Paninka o właśnie taka lokalizację mam i tu jestem szczęśliwa :-) nie przy głównej drodze ale wszędzie blisko:-)

Paalinaa ja tak samo z krwawieniem ale lekko juz, wkładka by wystarczyła ale zrobiłam taki zapas podpasek że żal nie skorzystać:D mojej też drży czasem nozka.

Liluli z bloku na wieś taka typowa gdzie każdy każdego - też bym miała problem się przyzwyczaić. I do tego teściowa;-) cud miód i orzeszki

Abed to dobrze że podcieli od razu masz z glowy:-)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry