reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tea mi po 7 dniach też ciężko schodził, ale wyciągnęła. To jest jedna nitka i jak z jednej strony ciagniesz a z drugiej utniesz supelek to powinien wyjść. Ja mam zgrubienie z jednej strony tak z 3 cm. Położna kazała obserwować czy tam się cis nie zbiera, ale po prostu tak ujowo mnie zszyli. Nie powinno cię już boleć przy dotknieciu, ciągnąć w środku raczej.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tea ja jestem miesiac po i dopiero teraz nie mam zgrubienia wczesniej bylo takie odstajace i twarde..szwy mialam rozpuszczalne wiec nie pomoge.


Pumelova dobrze ze juz mozesz wiecej jesc .Mam nadzieje ze i do Was nadejda szybko lepsze dni.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jemny gratuluje
Maziajka no wszystko idzie w dobra strone super :)
Tea ja mialam wzmozone napiecie z synem, ale bez neurologa sie obylo. Poczytaj o masazu santhala i stosuj, my masowalismy przede wszystkim dlonie stopy plecki.
 
Jenny gratulacje :)

Pumelova a powiedz mi podlaczasz to od rainbow? Czy masz inny jeszcze odkurzacz :D ja sama ciagne jest płacz ale już mała bardziej pozwala bo wie że jej to pomaga.
U nas charczenie jest, mam czyścić nos jak najczęściej(ale jak to robić jak ładnie śpi) kłaść na brzuchu I jeść Wit.c żeby dostawała witaminy jakieś żeby to w przeziębienie nie przeszło :(
 
To w takim razie chyba ten czarny szew mam wrosniety,jestem przerażona,położna za długo czekała z wyciagnieciem i teraz mi mówi że muszę iść do chirurga a on na siłę mi go wyciagnie,na pewno nie pójdę,strasznie boli mnie ta rana,nie dam sobie nawet dotknąć tej nitki bez znieczulenia[emoji22]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenny gratuluję

Ja dorobilam się dreszczy i gorączki. ... masakra. Przewialo mnie dziś na 3 godzinnym spacerze. Doczytałam ale padam. Śpię w leginnsach i skarpetach, telepie mną ze hej ... oby Mikolajek był łaskawy [emoji24]


Tea nieciekawie ta sprawa szwów wygląda. Nie zwlekaj bo jeszcze gorzej będzie.
 
Ewella tak do rainbowa- jest napisane na katarku że może być 800-1800W a nasz rainbow ma uwaga 730W:p zresztą próbowaliśmy najpierw na sobie to to ledwo czuć w ogóle:-)

Tea to poproś o znieczulenie:* mnie strasznie bolało ściąganie szwów a miałam w 8 dobie lekarz mowil że jest obrzęk ale przeżyłam tylko problem był bo ja sama autem pojechałam i miałam problem usiąść:D 2 dni i przeszło

Aha trzymaj się! Zdrówka!:*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tea w takim razie szybko do chirurga niech ogarnie Ci ten szew. A ile już go masz?
Aha no to pięknie się zalatwilas, dużo zdrowia.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry