reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja juz nie mam siły....
Tylko na rękach sie uspokaja. Alr tez die wybudza na chwile ryku.... naprawde nie wiem juz co robic. Zrobiłam wszystko. Jedzenie, przewijanie, smoczek, bujanie, śpiewanie, chodzenie, odbijanie, masaż. Cholera No wszystko a i tak od półtorej h wyje... z przerwami....

Kylesa moze Twoja rada tzn położnej jest najlepsza. Sama juz nie wiem. Kazdy mowi co innego. A najgorsze ze nie wiem jK teraz z karmieniem i budzeniem..: np jadł o 9. Zajęło mu to sporo bo w miedzy czasie kupa. No i dopiero teraz usnął mi na rękach, a o 13 kolejne karmienie.... a sen tez mu jest potrzebny, zwłaszcza ze usnął chyba z wycieńczenia. No i co ja mam robic? Karmić jak sie wybudza czy o określonych h?
Jak tak dalej pójdzie to dostane depresji. Dzis autentycznie kolejny dzien płakałam. Nawet nie mam
Kiedy odciągnąć pokarmu...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ola W twoj stres takze udziela sie maluszkowi..Sproboj zrobic cos relaksujacego dla was obojga..Moja polozna mowi ze dzieci potrzebuja poprostu bliskosci mamy..Mowila aby rozebrac malucha tylko do pampersa I klasc sobie na golym brzuszku..klatce piersiowej I czyms go okryc..dzieci w ten sposob sie wyciszaja..A jesli miewa kolki to nie tylko malowac brzuszek oktoglymi ruchami w strone zegara ale takze srodki dzieciątka I tez w strone zegara..bo wlasnie to miejsce jest takze odpowiedzialne za brzuszek..Dobre na odstresowanie siebie I dzidziusia jest tez aby wlaczyc relaksujaca muzyke rozebrac bobasa do pampersa , dobra oliwka I stopniowo lekko masowac nozki, paluszki , dlonie..tak cale cialo.. To sa rady poloznej..moze akurat ktoras u was sie sprawdzi...powodzenia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karuzela jets maz. Akurat go nie było, bo był u lekarza.
Ja wirm, ze nie tylko śpią i jedzą. Chodzi p to, ze zrobiłam wszystko do mogłam, a nadal płakał i nie wiem dlaczego i jak mu pomoc.

Lekarz pow, ze za wczesnie na kolkę... juz sama nie wiem.
Dzis podaliśmy pierwszy raz delicol za awasza rada. Jak nie pomoze to nie wiem...

Pumelova nawet z problemami idziemy rowno [emoji23]

Alex wiem, ale cały ranek byłam spokojna. On dostał tej histerii, nic nie pomagało No i wtedy zacElam sie stresowac. Rozebrałam i kładłam. Nie było lepiej :(
Spróbuje za to po kąpieli z oliwka. Moze zadziała. Bo wtedy Rez wkurzony jest


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gratulacje Jenny.
Pojechałyśmy dziś do siory na basen. Młoda miała towarzystwo kuzyna w tym samym wieku. Na szczęście świetnie się dogaduja.
A ja dziś mam niespokojny dzień. W chacie nic nie robię.
Ja nie wiem co Wam poradzić bo moje dzieci byly spokojne, obydwie nie miały kolek... ostatnio wspominalysmy z kumpela że oni ratowali się suszarka, odkurzaczem, radiem i do dzisiaj zasypiają przy włączonym... Ja znów wolę ciszę i tak zasypiają moje dzieci, nawet światło zgaszone... mam nadzieję że teraz stale rytuały dzienne też mam się uda wdrożyć...
 
Zaczyna nam się trochę pod górkę,
Położna była w czwartek,stwierdziła że mamy pomyśleć o wizycie neurologa i rehabilitacji bo na jej oko to mała ma wzmożone napięcie mięśniowe,świadczy o tym prostowanie nóżek i odchylanie główki do tylu jak się ja trzyma na raczkach,czasami też nóżki jej drżą,narazie obserwujemy
Mnie chciała zdjąć szwy i ....nie mogła,powiedziala ze jak przez tydzień nie pójdzie to do chirurga,powiedzcie te czarne nitki na końcach rany,jedną się przycina a ta z drugiej strony powinna wyjść tak?mnie nadal rana boli i mam taki wał skóry nad nią mocno opuchnięty ,aż nie mogę się tam dotknąć tak boli,macie tak?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka ogromnie się cieszę że u Ciebie wszystko super[emoji173] tak mam dietę, już mogę rozszerzac- mam wprowadzać produkt2 co 3-4 dni i obserwować ale odsuwam to jak się uspokoi

Misia napisała żeby na zmianę dawać dziś a jutro tylko sab. Nie wiem czemu Ale nie chce ich łączyć. Nie powiem jej przecież że dziewczyna na forum łączy:D

Ola W no.. delicol pomagał ale nie do końca bo i tak brzuszek bolał ale tak nie płakała.. dlatrgo próbujemy z sab simplex ale narazie jest tragedia. Mąż ja wziął na spacer który cały przespala a ja się mogłam zdrzemnac :-) długa noc przed nami..

Jenny gratulacje[emoji173][emoji173][emoji173]

Paninka zazdroszczę braku kolek. Widzę że korzystasz z czasu wolnego:-) fajnie!

Tea jak tak piszesz to się obawiam czy u nas wszystko w porządku bo też prostuje nóżki ale jak ja brzuszek boli.. A położna popatrzyła tylko jak spi:/
Mi lekarz ściągnął szwy w 8 dobie i powiedział że późno już że w 6-7 lepiej. I mówimy o ranie krocza czy cc?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry