reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga super [emoji6]

w4sq43r8pdpftgs9.png
 
reklama
Hajmal piszesz o aplikatora do luteiny pierwsze słyszę co to takiego?
Ja jutro mam tą wizytę kontrolną usg nie wiem czy po 5 dniach będzie jakiś wzrost hmmm no zobaczymy dam znać:)

Napisane na Lenovo TB2-X30L w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, pytanie takie z innej beczki... jak sobie radzicie z wzdęciami? Od wczorajszego wieczora mnie męczą, do tego ból pęcherza i dzisiaj mi to umila nocke w pracy... znacie jakieś naturalne sposoby? ;)
 
Dziewczyny a ja sie tak wkur** na mojego faceta przez jego glupote kopnal mnie prad w palce u rak myslicie ze moze to miec jakis wplyw na dziecko?? Nic mnie nie boli nic mi sie nie stalo tylko mrowki przeszly mi przez rece.Przekopalam caly internet i niby mnostwo taki przykladow jest ze tak sie stalo i nie mialo to konsekwencji,.ale wiadomo wystraszylam.sie strasznie i poplakalam....

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry