reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam wszystkie nowe mamy :)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu ja sama mam wizytę w piątek o 13 i już doczekać się nie mogę :) dzisiaj wizyta kontrolna u endokrynologa.
Dolegliwości żadnych nie mam tylko piersi rosną a ogólnie mam małe więc jest ok ;) cały czas śpię no i wieczorami pobolewa brzuch na dole ale myślę, że to normalne. jeść mogę wszystko ale najbardziej chcę mi się wieczorami ;)
 
reklama
Ja w takim razie napiszę coś więcej o sobie :) Mam 28 lat mieszkam we Wrocławiu to moja pierwsza ciąża. Wyszłam za mąż w wieku 22 lat i ja już w sumie chciałam dziecko 3 lata po ślubie ale jakoś tak wyszło szkoła,praca mój mąż nie był chyba gotowy... Teraz póki co bardzo się cieszę ale czekam do środy na 100% potwierdzenie u lekarza. Powiedziałam tylko siostrze i nikomu więcej mam nadzieję, że zrobię piękny prezent swoim rodzicom i teściom na Boże Narodzenie ( wszyscy już nas się dopytują kiedy będzie dzidziuś,bo już 6 lat po ślubie itd... docinki rodziny )
Hej Agness 555 ja też jestem z Wrocławia i też wyszłam za mąż w wieku 22 lat.
Mam 26 lat, oczekuję pierwszego dzieciątka termin na 21 lipca.
Oj też były docinki, że już tyle po ślubie i nic. :) :)
A do lekarza idę 23.11 tak samo jak TY ;)
 
Witam wieczorowo :-) :) moja beta na dziś to 8924 :wink: z moich wyliczeń to 5t5d do wizyty jeeeeeszczeeee Ho Ho Ho zazdrosze Wam ja idę na pierwsa wizytke 9.12 wtedy będzie 8 t :sorry2:
 
Tylko ja wyszła za mąż w wieku 18 lat??

Dziś ciężki dzień.. udało się załatwić lekarza.. Dex ma angine. dusil się mocno w nocy ale juz po antybiotyku jest o wiele lepiej.
Musiałam odwołać okuliste. przedszkole dopiero w środę, boje się wcześniej.
Z recepta mieliśmy cuda..
Potem ja szpital z plecami i fizjo dla ciężarnych haha.

Dzks tez gorzej się czułam ale pomijam ten temat, nie ma co się nakrecac czy porównywać bo bym zwariowala. serduszko dzis słyszalne wiec spokój.

Nie odniosę się do niczego bo jakoś tak weny brak a i widzialam dużo odpowiedzi na zadawane pytania.

Dobradziewczyno gratuluję!
ZonaGraja i jak tam??
Aga Ty nie miałaś mieć dzis wizyty?? chyba, że coś mi się miesza..
 
Lilith - miałam, właśnie wróciłam [emoji3]
Ciąża prawidłowa, pojedyncza, serduszko pika - także ufff. Dostałam książeczkę, kartkę z badaniami, skierowanie do poradni specjalistycznej na badania prenatalne (z racji wieku - w styczniu kończę 35 lat) i gratisowe opakowanie femibionu 2 (obecnie biorę femibion 1 Natal, więc gin zrobiła mi prezencik). Fasolka ma 0,92 cm, i termin potwierdzony z om na 8.07. Obecnie 7+2 tc [emoji6]

Ania @ i Agness - ja również jako 22 latka zostałam zaobraczkowana [emoji6]. I jestem z dolnego śląska [emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki Dziewczynki :-)

Czyli spokojne podejście do tematu (gdy nic złego się nie dzieje) - to dobra metoda :-).


Przeżyłam "chwilę grozy" przez sekundę, jak podczas usg nagle ujrzałam 2 pęcherzyki, ale to tylko czary-mary mojej gin [emoji23]. Ale oczywiście na wszelki wypadek dopytalam ile fasoli jest w tym worku [emoji6][emoji23]

Aaa... I miałam pobrana cytologie, i zbadane piersi.
Także full serwis zaliczony :-)


Lilith - już się oficjalnie dopisalam [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry