reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hajmal piszesz o aplikatora do luteiny pierwsze słyszę co to takiego?
Ja jutro mam tą wizytę kontrolną usg nie wiem czy po 5 dniach będzie jakiś wzrost hmmm no zobaczymy dam znać:)

Napisane na Lenovo TB2-X30L w aplikacji Forum BabyBoom
1479757807946.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479757807946.jpeg
    1479757807946.jpeg
    663,2 KB · Wyświetleń: 445
reklama
Ale czujesz się dobrze, żadnych skurczów mięśni ani nic? Jeśli jest ok, to prawdopodobnie nic się nie stało, możesz jeszcze zapytać lekarza na wizycie, albo jeśli bardzo cię to martwi to podjechać na ip, ale raczej nie powinno być powodów do obaw ;) a facet pewnie słuszną zjebkę dostał, co? ;)
 
Juz sie uspokoilam w necie 2 h czytalam nawet po zagranicznych forach i nie spotkalam sie z wpisem by cos zlego sie stalo ciezarnej ktora pokopal prad , znalazlam tez wypowiedzi elektrykow i lekarzy ..i tak juz nic nie zrobie a wiadomo stac sie moze cos w kazdej chwili...jednak taka jednorazowa akcja nie powinna miec zlych konsekwencji.

010igov3fkey3mez.png
 
Lilith ja wyszłam w wieku 28 czyli dekadę później :) i nie powiem żebym czekała na odpowiedniego faceta bo byliśmy para ponad 11lat :) o rany ja angina potrafię się zarazić przechodząc koło chorego.
Aga ale zazdroszczę że już widziałaś. Gratuluję.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę napiszcie czy was też tak bolał brzuch na początku ciąży? Ja już się stresuję a wizyta w środę :( Czuję takie jakby ciągnięcie szczególnie w prawym boku na dole aż pachwina mnie boli. Czasem też lewy bok mnie pobolewa ale prawy częściej :(
 
O boże,mieszkasz w Barcelonie,moje marzenie!!w maju mąż miał mnie zabrać tam na mecz i zwiedzanie a tu się okazuje że zaciazylam i w lipcu będzie porodowka a nie Hiszpania.i znów marzenie będzie musiało poczekać nie wiadomo jak długo.Bardzo Ci zazdroszczę tej Barcelony.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To przylecicie juz z dzieciaczkiem, ja uwielbiam to miasto za to miedzy innymi ze jest tak latwo poruszac sie z wozkiem, wszedzie windy, podjazdy, szerokie chodniki, pelno hustawek, w Rzymie pod tym wzgledem to byl koszmar, bo np samochody parkowaly na przejsciach dla pieszych i nie dalo sie z wozkiem przecisnac :/

Dobradziewczyno - super! [emoji3][emoji3][emoji3].
Ja zdecydowanie wolę usg robione przez brzuch [emoji6]

Mam nadzieję, że u mnie też dzisiaj będzie wszystko ok... Bo zaczynam mieć pietra. Mój M mnie cały czas wkreca, ze tam ulokowane są bliźniaki albo trojaczki..
A ja szczerze mówiąc - marzę o zdrowej, pojedynczej ciąży. Troszkę przyzwyczailiśmy się do życia w 3 (do tego jeszcze wiek dochodzi: ja w styczniu 35, mój M 40). I ciężko mi sobie wyobrazić jak nagle miałoby się z nas zrobić 5 lub 6.


Hajmal - ja Ci mówię - jest dobrze [emoji2]


Aninek - Kochana to już wiemy do kogo będziemy na wakacje latać [emoji6]. Piękna historia. Gratuluję zdolnej córeczki - 3,5 roku i 4 języki opanowane - rewelacja!
Koniecznie musisz nam się nią pochwalić [emoji3]





Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Bedzie mi milo jak ktos tu wpadnie :)

Truskawka to idziemy razem tylko u mnie będzie 7t2d. Na która idziesz?
Aninek ale super blondwlosa włoszka z Hiszpanii- mocno nietypowa , będziecie pilnować :)
Siwa zdrowia dla chłopaków i uważaj żeby nie złapać od nich choróbska.
DobraDziewczyna super wieści.
Aga miałabyś z głowy dalsze starania :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
No trzeba bedzie, bo juz ma paru adoratorow haha ;)

Dziewczyny mam pytanie o te L4, poniewaz nigdy ciazy w Polsce nie przechodzilam - wszystkie sie zwalniacie z pracy nawet jak nie ma jakis wiekszych wskazan?
 
Aga, właśnie staram się nie pić nic gazowanego, wodę też niegazowaną wolę, ostatnio zamiast coli i innych piję soki... ale poczytam o tych ziołach, dziękuję bardzo ;)
 
reklama
Agnesss mnie czesto bolal brzuch na poczatku. Szczegolnie ja sie w pracy nachodzilam to pachwiny mnie ciagnely
Maziajka lekarzami niejestesmy ale tez mysle ze niepowinno to miec zadnego wplywu na dziecko. Poloz sie odpocznij

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Do góry