reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Serduszka jako takiego nie było widać, było widać coś w jajeczku, jestem w 5 tygodniu lekarz powiedzial więc wcześniej niż myślałam
Pytam bo jestem ciut dalej niż Ty bo 5+4 chyba (Apropo suwaczek mi stanął w miejscu : / ) i mam wizytę w czwartek i bardzo bym chciała już serduszko zobaczyć. :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Dobradziewczyno - super! [emoji3][emoji3][emoji3].
Ja zdecydowanie wolę usg robione przez brzuch [emoji6]

Mam nadzieję, że u mnie też dzisiaj będzie wszystko ok... Bo zaczynam mieć pietra. Mój M mnie cały czas wkreca, ze tam ulokowane są bliźniaki albo trojaczki..
A ja szczerze mówiąc - marzę o zdrowej, pojedynczej ciąży. Troszkę przyzwyczailiśmy się do życia w 3 (do tego jeszcze wiek dochodzi: ja w styczniu 35, mój M 40). I ciężko mi sobie wyobrazić jak nagle miałoby się z nas zrobić 5 lub 6.


Hajmal - ja Ci mówię - jest dobrze [emoji2]


Aninek - Kochana to już wiemy do kogo będziemy na wakacje latać [emoji6]. Piękna historia. Gratuluję zdolnej córeczki - 3,5 roku i 4 języki opanowane - rewelacja!
Koniecznie musisz nam się nią pochwalić [emoji3]





Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet z jajecznicy musialm zrezygnowac bo niestety po niej w piatek mi strasznie zle bylo...

010igov3fkey3mez.png

aaaa ja jajecznicę jem co rano na śniadanie , jadlabytm też na obiad i kolację - bo chyba tylo po niej mnie nie mdli :) ale jeszcze zamiast dziecka jajo urodzę :)

Witam jestem tu nowa :) są tu może jakieś przyszłe mamusie,które od niedawna cieszą się z dwóch kreseczek ...? :)
Witaj :) wszystkie tutaj od niedawna mamy nasze 2 II :)

Witam wszystkie lipcowe mamusie [emoji6]
Podczytuje Was od kilku dni i postanowilam dolaczyc.
10.11 bylam na wizycie ale byl tylko pecherzyk i 17.11 (tj.6t3d) wtedy bylo juz serduszko. Termin wychodzi na 10.07.2017
Pozdrawiam

w4sq43r8pdpftgs9.png
Witaj :)

Joaana i Ciebie serdecznie witam :)

Nath- Jesteś niesamowicie dojrzałą i dzielną dziewczyną :) Twój dzidziuś będzie mial świetny start ze swoją wielojęzycznością :) A połączenie ślicznej Polki i Ognistego Włocha może być niesamowite :)
Zobaczysz jak będzie fajnie jak już zobaczysz swoje maleństwo :)
 
Zonograja Ty jajo a ja ziemniaka polanego serem i czekolada...:D

Dobradziewczyna super ze wsio ok:-)

Hajmal tez bym poszla wczesniej.

Kotek tak.wiec.kiedy wizytujesz??


Ja dzis wymiotowalam po mietowce[emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] takze niezle przerzucam sie z cukierkow na tic taki.

010igov3fkey3mez.png
 
Witajcie dziewczyny ;) tak nieśmiało się witam, wczorajszy test pozytywny, termin wychodzi na 27-28 lipiec. Z tym, że owulacja była kilka dni wcześniej, więc może się trochę przesunąć. To może coś o mnie... Jestem że śląska, w styczniu skończę 26 lat. To moja druga ciąża, pierwsza pod koniec lutego skończyła się poronieniem. To był 5/6 tydzień. Teraz jestem pełna obaw ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i doczekam w lipcu mojego małego cudu ;) pod koniec tygodnia planuję odwiedzić ginekologa, żeby potwierdzić ciążę i zapytać o L4. Już się nie umiem doczekać momentu, w którym zobaczę mojego maluszka ;)

Witaj ::)

Jestem przeszczesliwa. w końcu koniec marudzenia i zamartwiania się.. wystarczy mi sprawdzić i juz.. w każdej ciazy czekalam na ten moment..
Czekamy na wiesci dziewczyny. ktoras jeszcze wizytuje??
.

aaaale Ci fajnie :) ja też pewnie bym się poryczala jak nic....
Właśnie dziś mam usg - dopiero o 19:20 i tak się stresuję , że już nie mogę usiedzieć w pracy... i ciągle myślę czy zobaczę serduszko i czy będzie ok....
 
Dzięki dziewczyny, strasznie sie martwie, ale jak mi na czyms zalezy to tak mam. Dzis przyszło mi powiadomienie z bellybestfriend na temat mojego tygodnia ciazy i tam jest napisane, ze własnie piersi mogą mniej bolec. A te wypustki białe raz sie pojawiaja a pozniej znikaja.
Hajmal ja mam wizytę w piatek, nie wiem jak cały tydzien wytrzymam, ale to bedzie 6+4 wiec juz napewno sytuacja sie wyjasni.
arrow92 dzieki, Twój post tez mnie uspokoił :)
Zobaczysz, że wszystko będzie ok :) jeszcze bedziesz się z tego śmiala :)

Cześć Kochane :happy: co bólów piersi to ja wcześniej nie miałam ich ani teraz natomiast kręgosłup :errr: o mamo masakra.
Dziś utoczylam krwi na betę więc czekam sobie grzecznie :-p

Czekamy więc na wyniki razem z Tobą :)

Noi ja już po wizycie... Wszystko jest dobrze, dostanę zwolnienie od grudnia, dostałam tabletki i skierowania na badania,miałam zrobiona cytologia od razu, kolejna wizyta 5 grudnia a ja już się nie mogę doczekać ;) widziałam dzisiaj obraz z usg to już widać zalążek :)

A tak na marginesie to Wy też "lubicie" tak jak ja usg dopochwowe? ;/

aaaa dopochwowe... nie lubię - a tu na pewno mnie dzisiaj takowe czeka ...

hajmal - ja nadal bardzo mocno trzymam kciuki :)

No więc Was zaspamowałam , ale niestety nie zawsze mam możliwość na bieżąco śledzić co się dzieje :)
Próbuje pozamykać wszystkie sprawy w miarę szybko , żeby nie zostawić po sobie rozpoczętych lub będących w połowie... Nie lubię tak !
Oczywiście jeszcze nie mam zamiaru odchodzić z pracy ... - najpierw muszę Pracodawcę o wszystkim poinformować- ale z tym czekam do wyników usg :)
Tak sobie myślę , że może od stycznia- albo lutego pójdę na l4 ..- ale jak będzie to się jeszcze okaże...
Mój J mówi , że to wszystko będzie zależało od reakcji i podejścia moich szefów... bo jakbym się miała denerwować tym ,że muszę iść do pracy - to takie pracowanie na silę byłoby raczej zupełnie bez sensu ...:/
 
Truskawka to idziemy razem tylko u mnie będzie 7t2d. Na która idziesz?
Aninek ale super blondwlosa włoszka z Hiszpanii- mocno nietypowa , będziecie pilnować :)
Siwa zdrowia dla chłopaków i uważaj żeby nie złapać od nich choróbska.
DobraDziewczyna super wieści.
Aga miałabyś z głowy dalsze starania :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZonaGraja obyś miała racje :)
Misia12 ja mam na 11, a Ty?
Kurczę młody mi sie pochorowal, a wczoraj mówiłam do m ze ani jednego dnia przedszkola nie opuścił od września, ehh ale mam przymusowe wolne teraz pewnie do końca tygodnia
 
reklama
Do góry