reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny jak szybko z wami kontaktowaly się położne środowiskowe? Mi w szpitalu powiedzieli ze wyślą papiery do przychodni która wstakazlam i w ciągu 48hod dostania wypisu ma się kontaktować położna. Szkoda tylko że mi 48h minęło w piątek o 16 a odzewu brak :/

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje rozpakowanym! :)

Mi zdjęli szwy. Lekarz powiedział, ze to wszystko moze tak byc. Zeby sie nie martwić - łatwo pow ;p

Natomiast dzidziuś daje w kość... płacze, wpada w histerie... karmimy go wg instrukcji - czasem ciut mniej, ale dlatego, ze uzupełniam swoim mlekiem.
A on dalej taki marudny :( serce mi pęka jak słyszę ten histeryczny plavz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Patuszka Grześ lubi np. Trochę cieplejsza wodę niż ok na termometrze. Tak 39°. W niższej się drze, a w cieplutkiej przyspiesza zadowolony. I lubi myc głowę :)
Emol ja zgłosiłam w czwartek o 17 a położna była w poniedziałek o 14. W środę będzie drugi raz. A gdzie się zapisałaś i jaka masz położna?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuszka ale myślę że tatuś pęknie i będzie wydawał na córeczkę każdy grosz bo widzę jaki jest zakochany[emoji173] myślałam że będzie miał problem z okazywanie uczuć bo do mnie nawet kochanie nie mówi ale coś Ty.. I słoneczko i zabcia.. Nie wierzę:D [emoji173] i całuje ja po stopkach.. [emoji173]
Na pewno uda Ci się ja poukladac :-) moja w nocy śpij dłużej ale nie wiem czy tak na stałe czy przypadek:D

Katja ja sama o ten zanik odchodów pytałam tu niedawno bo się zastanawiałam czy po lyzeczkowaniu faktycznie bezie ich tak mało. Moja e dzień też pije co godzinę. Dziś od 9 do 14 cały czas karmiłam i teraz udało mi się zdrzemnąć nawet bo w końcu padła:-))

Emol u mnie to ja musiałam zadzwonić do położnej chociaż ona też dostała info że szpitala że wyszłam bo mi mówiła. Na pewno ma się sama skontaktować?

Ola W moja też tak mocno płakała jak ja odstawialam i w koncu się poddalam i karmiłam godzinami pod rząd i przeszło w koncu.

Misia a lubi też zrobić superkupe w ręcznik?:D kolejny sposób na ból brzucha to kąpiel u nas:D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Gratuluję tym rozpakowanym, mamusiom karmiących powodzenia i wytrwałości oraz cierpliwości tym co oczekują z nadzieją że to już tuż tuż.
Ja niestety dalej w szpitalu jutro badanie i decyzja co dalej najprawdopodobniej wywołanie ciekawa jestem czy zaczną od cewnika i jak to się potoczy i czy już jutro po decyzji się za mnie wezmą czy będę znowu czekać.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko ze ja mu daje swoje odciągnięte. Nie przestawiam do piersi, bo to za duży hardkor dla nas obojga :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka u mnie po nocnych skurczowych wojażach cisza, jak narazie nic się nie zanosi. Przed chwilą ciocia dzwonila że jest w pracy i mam na ktg przyjechać. Zobaczymy czy zapis na ktg pokaże jakieś skurcze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia ja właśnie zadzwoniłam na strusia i mam umówione położna w pt na 8 rano. Położna Aneta Ciziak(czy jakoś tak, ale na pewno Aneta)
Ale sama musiałam, miały się kontaktować ze mną jutro bo mają dużo przypadków.

Co do tatusiów to powiem wam tyle że mój Kuba to nie bardzo lubi dzieci ale jak sam stwierdził "jego to jest najkochansze na świecie, że on mógłby nie pracować i się nim cały dzień zajmowac"

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol ja tez musialam sama zadzwonic ale odrazu w szpitalu mi to powiedzialy.

Pumelova i jaka odpowiedz dostalas odnosnie tych odchodow do lyzeczkowania bo przegapilam?:)
My bylysmy pol godz na dworku na spacerku i odrazu zywo czerwone odchody... czyli ze za duzo lezakuje chyba hihi.
 
Do góry