reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Melduję, że udało się [emoji38]
Wczoraj od 6 do 13 bóle jak okresowe co 5 min po 30 sekund, później przy jednym skurczu dłuższym poleciała mi krew. Lekarz wziął mnie na badanie i wyciągnął szyjke. Od tego czasu skurcze się nasilały. Do 18 skurcze miałam już co 3 minuty i trwały po 60-80 sekund. Pojechalam na porodówkę, lewatywa, przebicie wód i oksytocyna. Sam poród trwał od 19 i Mała przyszła na świat o 21. 4060 g i 60 cm. Od razu złapała cyca i jest super ssakiem [emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kylesa gratuluję, zaraz zapomnisz o porodzie.
Patuszka gratulacje, współczuję przeżyć, oby teraz było tylko lepiej. Nie bój się że coś małej zrobisz, chyba się nie da, ja tylko nie wiem ile jje a ile śpi. Jak ustne to nie kontroluje. I np. Minęła godzina a Grześ nic nie zjadl.
Monti gratulacje!!! Piękna waga i jaki wzrost :) wow.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj widzę, że na prawdę niezłe przeżycia miałyście. Bardzo współczuję i trzymam kciuki za powroty do formy.

Gratuluję nowym mamom zarazem :*

Przez weekend zrobiliśmy końcowe mega porządki z mężem i przy tym siężarliśmy cały czas ehhh. Już ciśnienie wzrasta. I On i ja nie ogarniamy.

Dziś chłodniej na zewnątrz, pranie poprzedniego wózka i nosidełka zrobiłam , umyłam głowę i panele ścienne w łazience i kibelku, mam spokój na conajmniej rok:-p

Zaraz zbieramy się z synusiem do rodziców i później drzema w domu i nie wiem co dalej.
Buziaki ;-) ;)
 
Ola W ja tak miałam po pierwszym porodzie,że przeżywałam że mogło by mnie nie byc z dzieckiem.... płakałam... trwało to tydzień, może trochę dłużej ... przeszło :) będzie dobrze :)

Pumelova piękną stopkę zrobiłaś :)

Olisiaa powodzenia :)

AAggAA88 uparciucha masz w brzuchu :) trzymam kciuki żeby szybko poszło

Alex_87 no nic tylko czekać trzeba :) aż się zdecyduje :)

Kylesa GRATULACJE :) znowu przejścia :( i znany koniec :( najważniejsze że mały zdrowy :) a ty odpoczywaj i dbaj o siebie :)

Patuszka89 GRATULACJE :) najważniejsze że mała jest już z Tobą :) reszta nie ważna... wspomnienia się zatrą ...

ewella90 będą fajne zdjęcia ;) obrażeni rodzice :) i mały skarb :) może pogodzicie się do tego czasu :)

Monti GRATULAJE :) duża dziewczynka :)

trzymam kciuki za resztę porodów, żeby przyszły szybko i szybko sie skończyły :)

my dziś po wizycie położnej :) wrócił do wagi urodzeniowej już dziś :) tylko wędzidełko do podcięcia :( ja mam nadal nawał, kazała trochę ściągać ale nie do pustych piersi...

miłego dnia :)
 
Montiiii gratulacje !!!:) swietnie ci poszlo !!! :)))

Patuszka ciesze sie ze apka pomogla :) dla mnie jest super. Jedyny minus ze telefon lezy ciagle z nami i maz sie wscieka ze fale...


Liwki oczko hmm.. masujemy i zakraplamy. Za trzy tyg do kontroli mam nadzieje ze do tego czasu wymasuję ten kanalik chociaz nic przyjemnego dla liwci to uciskanie w oczko..
 
Kolejnym mamusiom gratuluje. Nie odzywam sie zbyt czesto bo jakiegos dola przedporodowego załapałam, bo to kilka dni:sad: widze ze nie tylko ja mam problem dogadac sie z moim M... moze to stres jakis bo masakra jakas. Brzuch pobolewa zawsze po przebudzeniu i w ciagu dnia ale nic regularnego:frown: wiec czekamy i czekamy. Mam dywan do wyszorowania to moze cos da... jak czytam wasze historie to zaczelam sie zastanawiac nad tym czy pepowina nie jest owiniety bo jednego dnia po wysilku brzuch tak nisko a na drugi jakby juz wyzej i znowu kopie po zebrach... schizy juz mam:o
 
Ewella wow.. Ale bym się wkurzyła. Rozumiem Cię doskonale ;**

Ola W z dnia na dzień będzie lepiej :* a mężowie są po to żeby pomagać:-) gdyby nie mój to bym się nie umyla czasem:D
Nie wiem jak jest z tym mlekiem:*

Dziewczynki już bliżej niż dalej[emoji16] odpuśccie, aim odpuściła i proszę jak szybko poszło:D

Aga km odpisali mi z SR numer do doradcy laktacyjnego. Mega pomoc:D jak nie ogarnę sama to zadzwonię

Kylesa gratulacje[emoji173][emoji173][emoji173] oj mam nadzieję że szybko zapomnisz:(:**
Dużo siły!

Katja ja mam takie żółte/ brązowe/ czasem czerwone lekko na podpasce, prędzej na papierze a jestem jutro minutę 3 tyg po. Ale długo już takie mam slabe

Patuszka jejku! Dobrze że wszystko dobrze się skończyło:*:* prowadzacy nieźle zawalil:/
A z tymi wydatkami to się zgadzam :D wieesz ja na swoje wydatki sama zarabiam, więc on nie ma pojęcia co nas czeka haha

Ewella fajnie że jedziecie na sesję [emoji173]
Haha ja zrobiłam najszybsze zakupy w życiu jak weszłam z nią do rossmana bo się bałam że będzie płakać:D jaka oszczędność
Daj znać jak poszło w kaufie:D
My wczoraj byliśmy w 2 smykach bo mieliśmy dużo bonów bo wydania i cholera nic nie było bo wszystko albo tylko na necie albo na necie 100zl tańsze:/

Monti gratulacje[emoji173][emoji173][emoji173] Wow jaka waga i długość! Szacun że ja urodziłas:D

Abed kaplam się że mi tam leci odmierzanie:D :*
Powodzenia z nawalem:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti, gratuluję[emoji323][emoji323] Wow, jaka duża[emoji6][emoji6] Brawo Ty[emoji123][emoji123]

Chybra, u Ciebie widzę bez zmian, energii masz za kilku[emoji16][emoji16]

Ewella, daj znać jak po sesji[emoji106] Udało się pożegnać chwilowy kryzys?

Pumelova, się Tatuś zdziwi ile kobietka potrzebuje[emoji16]

Kombinuje z wybudzaniem małej w ciągu dnia, żeby więcej jadła i miała krótsze drzemki, ale to dziecko jest tak uparte że szkoda gadać. Zmiana pieluszki, rozbieranie, ruszanie, no nic nie działa... Ewidentnie ma pomieszaną noc z dniem. Będę dalej walczyć o przestawienie, bo długo tak nie pociagnę. Co z tego że jak już się obudzi ładnie chwyci pierś skoro zaraz przy niej zasypia? Pielęgniarka fajnie to ujęła, że pierwsze mleko z piersi to rosołek, a po dłuższej chwili są ziemniaczki i trzeba zjeść pierwsze i drugie danie[emoji5] Wieczorem będę uczyć się ją kąpać[emoji4]
 
reklama
Pumelova dzieki za odp. Ja dopiero w czwartek bede miala dwa tyg po i zanik tych odchodow tak predki troche mnie zdziwil.

Nasza liwka pije co godzine w dzien, nie musze jej wybudzac... niewiem ile tak pociagne :)
 
Do góry