reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aim - oby się rozkręcilo [emoji110][emoji110]


bab - dokładnie przy tych właściwych skurczach spina sie cały brzuch od góry.
Co do oddychania: wdech, wydech ustami, spokojnie i miarowo. Naprawdę pomaga [emoji3]


Chybra - zajedziesz się Kobieto! Przystopuj troszkę [emoji8]


Ewella - powodzenia ze smoczkiem [emoji110][emoji110]. Nam siw parę razy udało w ciągu dnia. Ale generalnie i tak jest bee.


Współczuję Dziewczyny przejść kolkowych. Nas póki co omijają. Na szczęście do granicy Niemiec mam 30 minut drogi, więc z kroplami nie będzie problemu [emoji6]
 
Ewella masaż był dobry jak była kolka.. teraz to już nie wiem co jest. Od rana ciągle wisi na piersi - to nie żaden problem, ale jak tylko ja odsuwam bo muszę się chociażby wysikac to krzyczy jakbym ja zw skóry obdzierala.. do 15 tak było i potem mąż ja wziął na spacer żebym się umyla i zjadla.. Potem przyszli znajomi i spala i jadla normalnie. I teraz znów to co rano - nie mogę jej odsunąć od piersi.. boję się że ja brzuszek boli bo się przejada, ciągle się prezy, a im bardziej się pręży tym bardziej ciągnie z cyca.. pomijając że zasypiam na siedząco bo od 4 rano karmię
:-(

Misia podajesz espumisan i delicol naraz? Ciocia napisała mi że albo jedno albo drugie i nie mogę się zdecydować co robic. Delicol podaje od kilku dni a kolki i tak są.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova daje o jedno i drugie. Przecież to co innego. A sam espumisan nie działał tak dobrze. Z samym delicolem nie próbowałam. Jakby co mam windi jeszcze ale nie próbowałam.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zaczęłam się martwić.
Przy prysznicu zdałam sobie sprawę, że ja przez cały dzień nie krwawię, nie oczyszczam się. w szpitalu nosiłam po 2 wkłady na raz bo tak się lało, a dziś zmieniłam podkład 3 razy i był ledwo pobrudzony, tak że malutka wkładka by wystarczyła. No i wydaje mi się, ale to może być moja paranoja że brzuch mam nieco spuchnięty. To chyba za szybko by mi się przestało oczyszczać? Zobaczę co do rana, najwyżej podjadę do szpitala sprawdzić czy jest ok? Przepraszam za szczegóły .
 
Puscili mnie! Rozwarcie 3cm.. na KTG w szpitalu 2 gowniane skorcze bo jak leze to lipa.. No i szpital wiadomo wszystko przechodzi !
a na serio męczą mnie juz 24h!
A lekarz : wrócić jak beda co 5min i beda trwały 60sek bo mamy full...
Ghrrrr a ja nieprzytomna mam taka karuzele juz od wczoraj w nocy ☹️ mam dosc!!!! Dlaczego oni sugerują sie 20min zapisem a jak 4h czekałam na lekarza i miałam w tym czasie z 10 skurczy które położne widziały ze mega mnie bolą i nie zareagowały? Tylko pozwoliły nnie puścić.. No jakis obłęd poprostu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aniek co do odchodów to one mogą że zmienna aktywnością odchodzić. Położna mówiła że mogą przestać na dwa dni i jest ok. Ale że jak 3 dni nie ma to IP. I że jak na wkladce nie ma ale są przy podcieraniu to też ok.
Oliweczkaa współczuję.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj tez marudzi jak nie wiem...
Ja Pomi co odciagam swój ile
Moge i daje, ale nie przestawiam
Do cyca, bo jakos ja nie umiem podać, on zlapac i w sekunde sie wkurza... a to jest wlasnie ryk jak obdzieranie ze skory...

Dziewczyny zauważyłam u synka biały nalot na języku. Myslalam, ze to mleko, ale po kilku h nadal nie schodzi... wyczytałam ze to moze byc grzybica :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to jednak poród był i już jestem po :p życzę wszystkim takiego ekspresu choć położna twierdzi że dużo z tego to tkwi w głowie i nastawieniu. Więc dobrego nastawienia ;) z powodu prędkości porodu nie zdążyli mi dać znieczulenia zo xD ale szczerze-myślałam że będzie bardziej boleć... Jasne, nie było to przyjemne, ale jednak do przeżycia! Więc nie bać się, nawet przy niskim progu bólu i braku znieczulenia! I słuchać położnej, robić wszystko co każe. To wiele pomaga. Także przed 2 już zostałam mamą 3 kilogramowego i 53 centymetrowego człowieka :)
 
reklama
Do góry