reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Oliweczkaa powiedz mi jakie masz te skurcze? Jak to odczuwasz. Bo od 14 też mi się jakoś brzuch napina, czasami lekko zaboli jak na okres

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych :) :*
Aniek w szpitalu kazali paracetamol przeciwbólowo, ale mi średnio pomagało. Położna pozwoliła ibuprofen i ulga odczuwalna, teraz też biorę bo chyba zatoki załatwiam. Mówię przez nos i boli mnie przy dotyku i pochylaniu.
Maziajka ty to masz kondycję ha z tydzień to ledwo się ruszałam po cc.
Grześ smoczkiem nie pogardzi już, mamy lovi i jest ok. Kupiłam wlasnie drugi w razie zagubienia.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga oj nie pogardzilabym ciasteczkiem mloda tak ze mnie wysysa ze ciagle mi sie chce slodkiego ...


Misia nie bolalo mnie wlasnie wcale po 1 cc tez tak bylo..ale teraz przedobrzylam bo rana zle mi sie goila przez to ze nie lezalam i nie odpoczywalam..10 dni bralam antybiotyk juz wizje szpitala przed oczami mialam.Na szczescie juz ok rana pieknie sie zagoila.W ogole jej nie czuje wczesniej przy kichaniu czy kaszlu czulam teraz nic a nic.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliweczkaa powiedz mi jakie masz te skurcze? Jak to odczuwasz. Bo od 14 też mi się jakoś brzuch napina, czasami lekko zaboli jak na okres

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To jest Ci powiem taki meeega mocny okres.. niektóre skorcze maja ok 20 sekund a niektóre nawet 60! I wtedy musze chodzic po całym domu i nikt nie moze do mnie mowic aż nie puści [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oliweczkaa powodzenia na ktg.

W szpitalu właśnie podawali co 4 godz. Chyba ibuprofen. Muszę zerknąć na wypis, tam pewnie będzie informacja.
 
Aga_ km z dwojga złego... I tak do teściów byśmy weszli. Wypiłam herbatkę w 20 min.jeszcze ciasto zjadłam i cała rodzina odbyta, a tak by mi łazili na raty i siedzieli nie wiadomo ile.:laugh2:
 
Oliweczka powodzenia i dawaj znać jak będziesz po ktg ale pewnie cię zatrzymają.

Olisia ja się wczoraj dowiedziałam od koleżanki i tego nie da się z niczym innym pomylić. Taki ból na okres i spinanie oraz kłucie to tylko macica pracuje a ten właściwy ból to spina się od góry do dołu tak jakby. Przynajmniej tak mi to zostało wytłumaczone. Zresztą boli znacznie bardziej niż ból okresowy w szczególności jak skurcz trwa dłużej ale ponoć odpowiednie oddychanie pomaga (ja się go niestety nie nauczyłam)

Madzia gratuluje aczkolwiek jestem troszkę zawiedziona że opuściłas mnie z naszego wspólnego terminu hehe

No i oczywiście gratuluję wszystkim nowym mamusiom o trzymam kciuki za kolejne

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab jak rodziłam córkę to miałam poród wywoływany, fakt że w nocy mnie jakieś skurcze zaczęły łapać ale nie pamiętam już jaki to rodzaj bólu, a po oxy to chyba zupełnie co innego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisia oj to ja tego nie wiem. A organizm Ci się oczyszcza albo cokolwiek innego się dzieje ?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga no to takie olewanie na pewno boli bo Jaga sama będzie pytać pewnie czemu jest u sąsiadów a nie u dziadków.. A takie nadskakiwanie też nie fajne, musi być coś pomiędzy ;)

Oliweczkaa pewnie, że lepiej jechać zobaczyć co to tam się dzieje :) ja miałam aplikację Pora na bobasa :D

Maziajka Misia też dzisiaj próbowałam ten lovi i chyba będzie najlepszy bo ma fajny kształt może za którymś razem złapie, narazie tylko chwilę trzyma i pluje bo to nie pierś ;)

U nas goście powoli się zaczynają dzisiaj był brat męża z rodziną a jutro znajomi mają przyjść :)

Pumelova super, że udaje Ci się zrobić ten masaż ja robiłam rano raz jak była spokojna ale pod koniec już ryczala a teraz chciałam zrobić to cały czas je jak chce odczekać jakiś czas to zaraz znowu chce jeść.. .ehh A myślę że by jej to pomogło

Iga to myli sobie dzień z nocą bo dzisiaj cały dzień spała grzecznie a w nocy tak jak zawsze będzie pewnie ciężko.. nic no damy radę :) mówiłam zawsze, że mała będzie spała w kolysce a nie z nami ale wczoraj po 3 nocach nieprzespanych jak już za którymś razem odkładając ją Do kołyski budziła się w końcu ją z nami zostawiłam i spała 4h..
 
Do góry