reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim - GRATULUJĘ!!! Nasze kciukasy przyniosły efekt [emoji6][emoji3].
Czyli poszłaś na żywioł - i brawo [emoji122]. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maluszka [emoji8]
 
reklama
Aha83 dokładnie, widzę że to nie tylko mój problem to może to normalne. Wyczytałam w nocy że nie da się przekarmic piersią więc pozwoliłam jej jeść zamiast ja na siłę uspokajac i najnormalniej w świecie o 2 postanowiła iść spać i do teraz spi z przerwami na jedzenie takie normalne. Damy rade :-)

Misia u mnie to samo, ale zauważyłam że mi bardzo mocno mleko leci i dlatego łapie powietrze i próbuje nowych pozycji bardziej w pionie dla niej.

Olisiaa koleżanka mi kupiła i wysłała pocztą bo mieszka w niemczech:*




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
No u mnie skurcze trwały 2gdz co 3 min po czym zaczęły się przerwy wydłużać aż w końcu znikły także mam super przespaną nocke hehe A już się tak cieszyłam, zero strachu tylko oczekiwanie[emoji16]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje aim! Super wiadomość :)

Mam pytanie do tych rozpakowanych, czyli większości :) Dzisiaj w nocy poczułam takie "chlupotanie" w pochwie, myślałam, że to może wody się zbierają w końcu do odejścia ale nic się nie wydarzyło :p Kilkakrotnie był taki dźwięk, jakby ktoś korek z wanny wyjął :p Nie wydawało mi się, mąż też to słyszał i powiedział że brzmiało jakby statek do portu cumował :D Co to może być??!! Jakaś infekcja? Wody sączące? Miałyście tak? :O
 
Hej,
No u mnie skurcze trwały 2gdz co 3 min po czym zaczęły się przerwy wydłużać aż w końcu znikły także mam super przespaną nocke hehe A już się tak cieszyłam, zero strachu tylko oczekiwanie[emoji16]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Jak mi te wody odeszły to też o dziwo wiedząc że urodze w najbliższej dobie, nie stresowalam się i nie bałam tylko czułam adrenalinę:-)

Czy któraś z Was ma problem ze zbyt szybkim wypływem pokarmu? Chyba to jest mój problem i dlatego mała się wkurza, a mleko to mi leci jak fontanna i właśnie u hafiji wyczytałam że to może być problem denerwowania się przy piersi. Dziś będę sprawdzać temat w praktyce [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ika nie przejmuj sie krwia z beodawki :) to sa nieztety zwykle malo przyjemne poczatki. Przy pierwszym synu mialam miazge totalna, ogromny strup. Smaruj nawilzaj, wietrz. Dzieciatko pewnie zle chwyta. Jutro bedzie doardczyni lakatacyjna. Popro zeby przyszla zlota kobieta

Aim ogromne gratulacje ;)
 
reklama
Dziewczyny a te kropelki,espumisan czy te niemieckie to są na kolki tylko czy pomagają też jak dziecko nie może zrobić kupki?coś muszę kupić ale nie wiem co,


Aim gratuluję tak szybkiego porodu[emoji6]

M może któraś z was ta książkę język niemowlat w pdf i mógłby przesłać na maila?

Dziś wreszcie słonko ładnie świeci,może spróbuje wyjść z wózkiem chociaż przed dom.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry