reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

O rany nogi w d mi wchodzą. Byliśmy na mieście na obiedzie, synuś się u dziadków wylatał. Gdy wróciliśmy syn miał drzemkę, a my robiliśmy ostatnie porządki u góry, nazbieraliśmy 3 wielkie wory do wyrzucenia ubrań, makulatury i ogólnych śmieci. Jeszcze przy tym mój mnie wku*wiał, w ogóle nienawidzę go dzisiaj, a On specjalnie mi robi na złość ehhh.
Wziął później syna do teściów i ja poodkurzałam.
Nie mam siły. Chcę spać.
Wypróbowałam dziś nianię elektroniczną i jest fajna, przynajmniej tyle ;-) ;)
 
reklama
Aim na pewno się rozkręca ;)

W ogóle to gratuluje wszystkim rozpakowanym mamom takich szybkich spadków wagi

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab tego oddychania nie da się nauczyć, podczas skurczy wypracujesz sobie co przynosi Ci ulgę.
Aim oby to pierwsze.
Ja poszłam na łatwiznę, tzn. Brzuszek masuje, kontakt brzuch do brzucha też, ale pomaga nam espumisan i delicol przed karmieniem. Męczył się Grześ a ja nie mogłam patrzeć, zapodalam kropelki, zrobił kupke po jedzeniu i usnal.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AIM ja tez jakaś infekcje złapałam ale globulka się poratowalam. Ulga przeogromna [emoji16]
Bab ogólnie innych dolegliwości nie mam. Teraz się uspokoiły te skurcze czy ból podbrzusza, wzięłam kąpiel i lepiej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ag_km moja teściowa niby chętnie sama zaproponowała jak był młody malutki że ona będzie się opiekowała, absolutnie do żłobka. I wszystko fajnie, a jak mój B musi na 4-5 dni jechać za granicę, to przeważnie z teściem jedzie i wtedy teściowa ma luz. Jak ma czas to młodego mogłam przywieźć, a jak miała plany, to zapomnij. I nie wytłumaczysz, że w pracy tak się nie da z dzieckiem, choć ja akurat mogłam dziecko czasem zabrać do pracy, to co to za praca? A jak mały był chory to nigdy do niego nie przyszła, choć mieszka 300-400m.od nas. Zawsze musiałam go zawieźć do niej i w mróz i z gorączką i z ospą...tak że głupie pomysły to jej specjalność. Nie chcę robić zwady w rodzinie, bo już bym dawno jej wygarnęła.

Ewella małej też najlepiej z nami w łóżku i pewnie w większości tak zostanie.

Aim oby się rozkręcało, kciuki!

Chybra podziwiam Cię, naprawdę.
 
Dziewczyny dziś chyba mam dzień oczyszczania bo na dwójce byłam już 4 razy...i gdzieś od 1,5gdz mam skurcze co 3 min i trwają ok 30s.Pytanie czy te skurcze mają już być bardzo.bolesne??Bo są nieprzyjemne ale żebym cierpiała to jeszcze nie aczkolwiek czuję jak pomału rozkręca mi sie ból lędzwi i dołu brzuszka jak przy okresie.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam wątpliwości i proszę o pomoc:
Od rana skurcze w takich częstotliwościach (od 5 do 20min przerwy przeważnie)
Niektóre leciutkie niektóre ostre..

Kiedy wybrać sie na IP?
W czwartek odszedł mi czop i miałam 3cm rozwarcia..
Wody nie odeszły-tylko te skurcze

1500129126-aaaaaa.jpeg
1500129134-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja takie skorcze nawet w krotszych odstempach mam ostatnio kazdego dnia, sa juz na prawde bolesna..ale dalej sie nierozkreca..
Oby u ciebie akcja sie rozkrecila..powodzenia

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dziś chyba mam dzień oczyszczania bo na dwójce byłam już 4 razy...i gdzieś od 1,5gdz mam skurcze co 3 min i trwają ok 30s.Pytanie czy te skurcze mają już być bardzo.bolesne??Bo są nieprzyjemne ale żebym cierpiała to jeszcze nie aczkolwiek czuję jak pomału rozkręca mi sie ból lędzwi i dołu brzuszka jak przy okresie.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia powodzenia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry