reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Gratuluję Nowym mamusiom,ale mnie wkurza ta pogoda,lato,a w lipcu ledwie w dzień do 20 stopni,a w nocy 9,brrr
Ola ja tak mam,wieczorem blizna zaogniona,napuchnieta,ciągnie okropnie i ledwo chodzę,też miałam macice parę razy zszywana bo się darla i może przez to,
Aga,starsze rodzeństwo narazie trzymam na odległość bo obydwoje chorzy,Janek podchodzi do wózka wspina się na palce i sprawdza czy dzidzia tam jest[emoji6]
1 noc w domu dostałam 2 razy drgawek,a potem się mega spocilam jak nigdy w życiu,okazało się że był to efekt odstawienia leków przeciwbólowych,w szpitalu dostałam M.in.2 razy morfine,no i się zaczęło,boli wszystko jak cholera,ledwo chodzę,o spacerze z Liwia mogę narazie pomarzyć,za tydzień mam mieć zdejmowane szwy myślę że wtedy będzie lepiej,na szczęście mam jeszcze przez tydzień u siebie teściową,obiadów nie muszę gotować
Niektóre z was męczą sie z kolka,u nas od wczoraj zaczęły się problemy z kupka,nie płacze ale po każdym karmieniu spina się i steka,chyba jakiś probiotyk kupię może pomoże,
Trzymam kciuki za mamuśki w dwupaku.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki dziewczyny

No zabieg sondowania kanalika lzowego nic fajnego. My z synem rok walczylismy o kanalik i puscilo tydzien przed zabiegiem. Moze tym razem tez?:)

Kurde to juz niewiem jak z tym k+d. Raz tak mowia a raz tak. Ja nakupilam dwa opak k+d ...

Tea az tak?:( biedula. Ja planuje jutro wyjsc na dwor pierwszy raz, wczoraj dopiero wrocilysmy do domku.

Dzis byla polozna na patronazu i mloda od wczoraj 100g przybrala, fajnie :) ale pijemy co godzine cyca.
Udaje sie komus moze laczenie kp i smoczek? Moja mloda jak dostaje to tak sie drze i wypluwa, no guma to nie to samo co cieply mily cycus tetniacy seruszkiem mamy...

Joanna super ze w domku!
 
Dziewczyny mam wątpliwości i proszę o pomoc:
Od rana skurcze w takich częstotliwościach (od 5 do 20min przerwy przeważnie)
Niektóre leciutkie niektóre ostre..

Kiedy wybrać sie na IP?
W czwartek odszedł mi czop i miałam 3cm rozwarcia..
Wody nie odeszły-tylko te skurcze

1500129126-aaaaaa.jpeg
1500129134-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga no nie wiem co z nimi zachowują się strasznie i tak wszystkiego tutaj nie pisze co ona wymyśla ;) A to gdzie kokarda czerwona ( nie mówię nic przeciwko temu nie mam ale jeszcze się nie ogarnęłam z małą a ona Już gada) dlaczego nie mam elektronicznej niani jak jestem przecież w innym pokoju, dlaczego nie odbieram tel o 9 rano haloooo jak zasnęłam o 7 rano to chyba śpię! ;) tak więc jest wesoło ale była wczoraj u mojej mamy na kawie i mama jej coś tam powiedziała delikatnie to może sobie coś przemysli ;)

Katja no właśnie ja kp i ciężko nam idzie że smoczkiem zawsze jakaś alternatywa ale mała tak samo płacze okropnie jak jej daje smoczka ale codziennie próbuje jak jest spokojniejsza :)
 
Nie mam szans odpisać na wszystko, ale czytam na bieżąco.

OlaW cudny malutki. Naprawdę!❤
W pierwszej dobie też miałam 37,3 st. teraz nie wiem. Rama wydaje mi się być ciągle ciepła.
Straszne przeżycia, ale na szczęście udało się to opanować. Zdrowiej szybko.

Emol jak masz możliwość to leż, a jak mąż pójdzie do pracy to dasz spokojnie radę. Mój B już dziś w pracy, tylko wpadł obiad przywieźć.

Pola moje serdeczne gratulacje! Doczekałaś się. Zdrówka dla Was❤

Kylesa trzymam kciuki.

Ika nam pani doktor kazała układać malutką przy oknie przez tw(nie w pełnym słońcu) to działa jak fototerapia.

Inka już niedługo.

Madziazt gratuluję! Następna Majeczka na świecie, cudna❤wracajcie do sił.

Patuszka gratuluję! Witamy Antosię❤
Napisz później co u Was.

Pumelova zgadza się, masaż brzuszka jest naprawdę nieoceniony. My na razie nie mamy tego problemu, ale testowałam u najstarszego syna i jak misia pisze brzuszek do brzuszka, też wspaniałe.

Aga_km dziękuję za komplement.
Wymioty po znieczuleniu i swędziała mnie skóra przez całą dobę, ale co tam? Już coraz lepiej.
Wałówa nie zła- po prostu padłam.:-Dja poprosiłam tylko o banany, a mąż jeszcze pepsi mi przywiózł :yes:
Łączę się w bólu brodawek.

Aha szerokiej drogi i miłego wypoczynki.

Katja cudny ten Wasz kącik. Życzę Liwci szybkiego powrotu do zdrówka.
U nas smoczek też się nie chce przyjąć, niestety.

Abed wychodzicie dziś?

Mój mały głodomorek ssie z obu piersi, butla ok 30ml. I znów cycuś na uśpienie. Sutki ma zgryzione aż krwawią, ale pokarmu coraz więcej. Dziś większość dnia przeleżałam, jakoś ta rana mimo że cudnie zszyta, prawie mało widoczna, to mnie napiernicza. No i według przewidywań mój młody ciągle goni, całuje, dotyka, głaszcze. Słodko że tak ją kocha, ale i ona i ja jesteśmy zmęczone. Staram się być spokojna i opanowana. Tatuś wieczorem zaplanował grila dla kolegów (opóźnione pępkowe) prosiłam go żeby zrobił jak wrócę i mały będzie ze mną. Tak że wieczór też samotny.
Wkładki po domu zwykłe z rossmana, a wyjściowo żelowe Lovi.
Wczoraj jak wracaliśmy do domku to wstąpiliśmy do teściów się pokazać, a że szwagierka miała urodziny to rodzinka pozachwycała się Mają w czasie jak wypiłam herbatkę i odwiedziny mam z głowy:biggrin2:
Dziewczyny po cc stosowałyście coś przeciwbólowo? Co?
 
Oliweczkaa ja bym chyba pojechała na IP
Co to za apka do liczenia skurczy?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella - no to rzeczywiście masz się z nimi [emoji1].
Ja swoich mam tak tragicznych, że lepiej nie mówić. Teściowie i Dziadkowie jedynie pod publikę. U mnie w szpitalu przelotem był tylko Teść. Wpadł, narobił wstydu przed koleżanka z sali, popstrykal zdjęcia małej i wypadł. Kolejny raz to pewnie za miesiąc przypadkiem się spotkamy, a następnie to pewnie na święta. Dodam, że mieszkamy w tym samym mieście, i Jaga chodzi do szkoły na ich osiedlu, ale odbiera mi ją czasami sąsiadka Teściów z 1 piętra (ma wnuczke w klasie Jagi), nakarmi, pogoni by zadania jakieś porobiły, a Teściowie pojęcia nie mają, że wnuczka jest tak blisko. Zero instynktu, czy pierwiastka babcino - dziadziowego.
I powiem Ci, że ta totalna olewka boli .

Aniek - niezli jesteście [emoji3], a Ty to w ogóle. 2 dni po cc już się gościsz po Rodzinie [emoji1][emoji106].
My jeszcze przed wyjazdami /spacerkami, a gości dopiero dzisiaj pierwszych będziemy miały.


Tea - u Ciebie z zagojeniem nie tak hop siup. Musisz sobie dać sporo czasu. Miałas poważna operacje, która zostawiła spory ślad. Cierpliwości i dużo zdrówka [emoji8]
 
Wzięłam kąpiel :) pojade koło 20 bo o 19 zmienia sie zmiana to nie bede im sie tam kotłować :p
A niech zrobią KTG bede spokojniejsza.. najwyżej wrócimy !

To jest "licznik skurczy"
Polecam jak widzisz prosta jak drut tylko klikasz u góry plusik i dodaje godzinę i liczy co ile cos sie dzieje:) polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej gratuluje wszystkim mamusiom!!

Aniek przykro ze tak boli mnie nie bolalo nic i juz na drugi dzien po cc nie bralam niczego ale spokojnie mozesz wziazc paracetamol.

Katja super ze juz w domku! Mam nadzieje ze uda sie z tym oczkiem wyjsc na prosta i nie trzeba bedzie zabiegu.


Co do smoczka my karmimy sie KP smoka tez dostaje glownie do zasniecia teraz mamy Lovi avent byl dla nas za duzy a nuk tez taki sobie najlepiej podpasowal jej ten lovi


Agakm ja tam bym zjadla serniczka ;p jak moglad go oddac no co Ty;p ja kilka h po cc podjadlam drozdzowke z serem:D



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka - zapraszam na 3bita [emoji3]. Serniczka kawaleczek zjadłam po powrocie do domu - mąż mi zostawił krakowski [emoji6][emoji3].
Owoce niestety musiałam wywalić - boję się pestkowych. A te od babci zaczęly pleśniec.


Oliweczkaa - a pewnie. Jedź na IP niech sprawdza co i jak. Powodzenia [emoji3][emoji110][emoji110]
 
Do góry