reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga też mam smoczki lovi dynamiczne i nie chce dostała też Nuk uspokajające fajny kształt ma ale też nie chce albo ja nie wiem jak zrobić żeby trzymała.. . Pisząc to międzyczasie udało jej się chwilę potrzymac smoczek więc może coś z tego będzie ale ten Nuk ;)

Aniek super że idziecie do domku :)

Pumelova u mnie nie wiem co to jest... jem ostrożnie, a w nocy pierdziala bardzo ale w pampersie było tylko dużo siku a kupy malutko a ż odgłosów bym powiedziała że cały będzie.. . Ktoś mi zasugerował że może za mało pije wody i mleko mam za gęste dla niej..no już sama nie wiem ale dzisiaj już z 3l wypiłam zobaczymy przez weekend ;)

Byłyśmy na spacerze 1,5h ładnie spała. Obiad I może do pradziadka pojedzie się pokazać;)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja też dalej czekam, ale na dzisiejszej wizycie w końcu usłyszałam magiczne "szyjka miękka, skrócona, rozwarcie 1-2 cm".
Przyznam, że się niecierpliwię i nie właściwie dlatego, że trzeba czekać, bo coś tam do roboty w domu sobie znajdę, ale nie lubię nie móc czegoś zaplanować.
Po badaniu mam też delikatne plamienie, ale podobno to normalne, więc nie panikuję i czekam, czekam, czekam :)
Gratuluję nowym mamusiom i dołączam do wciąż nierozpakowanych :)
 
Dziewczyny nie doczytam was :)

Od wczoraj w domu. Tu moja historia:
Mialam rozwarcie 10cm. Szyjka gotowa wszystko git, ale dostałam znieczulenie podpajeczynowkowe ze wzgledu na krzywy kręgosłup i nie mozna mnie było pionizowac. Podczas skurczu główka była nisko, ale po skurczu sie cofała, a ze musiałam
Lezec, to grawitacja nie pomagała. Zdecydowali wiec o cięciu z racji na brak postępu. W zeiazku z tym dostałam drugi raz podpajeczynowkowe. Zaszyli mnie, ale brzuch nie opadał-macica sie nie kurczyła, dostałam krwotoku, przekraczali mi krew. Zdecydowali, zeby otworzyc drugi raz. Jechałam z komunikatem, ze to zagrożenie zycia i prawdopodobnie beda musieli mi usunąć macice.
Ostatecznie ściągnęli mi jakis lek za kilkanaście tysięcy, ktory podali mi podczas tej operacji i cos tam jeszcze podziałali i macica sie obkurczyla dzięki czemu nadal ją mam

Mam pytanie do dziewczyn po cc. Czy temp 37 jets ok? I czy po chodzeniu cały dzien wokół dziecka macie np wrazenie, ze okolice rany po cięciu troszke napuchly? Sa ciut cieplejsze? Nie wiem czy to normalne czy moja paranoja :)

Tymczasem pozdrowienia od sprawcy całego zamieszania ;)
1500041475-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny muszę się wyzalic. Tak mnie hemoroidy wyszły przez poród. Myślałam że tak bardzo boli bo szwy ciągnęły, ale nie. Napierdziela jeszcze gorzej. Biorę czopki, smaruje, biorę tabletki przeciwbólowe ale nie mogę chodzić. Tak się boję bo mój mąż w pon idzie już normalnie do pracy, a ja nie mogę nawet dłużej stanąć aby małego przebrać bo mnie boli i mąż to wszystko robi. Czuje się taka nieporadna :(

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
OlaW ślicznie maleństwo.
Joanna takie słowa to byłby miód na mój złe samopoczucie spowodowane po tym w szpitalu. Zazdroszczę.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola przykro mi, że po porodzie masz traumę :( dobrze, że wszystko się pomyślnie skończyło
Emol ja ci serdecznie polecam żel aloesowy do smarowania, mówię poważnie. Od 8 lat go kupuje, tani nie jest ale wydajny bo nawet na rok starcza, trzeba go trzymać w lodówce. Jest rerwelacyjny na wszystkie wykwity skórne, zylaki, ropnie, na trądzik, na wszelkie podrażnienia skóry, nawet dla dziecka na odparzenia, stłuczenia itp. Nawet ostatnio jak miałam tego ropnia, co nie wiedziałam co to jest to zagoił mi pięknie. Podaję Ci linka Link do: Żel Galaretka Aloe Vera Gelly Forever EXPRESS
 
Pumelova moj taki jest ze nie cierpi szpitali i musze na niego nakrzyczeć zeby w ogole przyjechał [emoji23]

Ale jak urodzilam Maje i lezalam w jednej sali (malenkiej ) z 2 babkami i u jednej maz siedzial non stop a ja ryczalam bo btla w ciezkim stanie i sciagalam pokarm dla niej to bylo slabe ze ten siedzial caly czas. Kwestia sytuacji i wielkości pomieszczenia. ..

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola sliczy :-) chyba ci jego widok wynagradza cierpienie. Co do temperatury to ja nie pamietam jak bylo a teraz nie wiem bo jeszcze w szpitalu jestem i nie mierze. Co do rany to z ostatniego cc pamietam ze ciagnelo strasznie ale goraca nie pamietam. A jak wymiary malego ? Jesli moge zapytac.
 
Do góry