reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim jaki program? My używamy kalendarza Google ale może jest coś fajnego:p

Saba17 rozumiem rozumiem, ale dziecko nie pamięta z której piersi jadlo ostatnio:D dobrze że tachykardia opanowana :))

Ewella ja już nie wiem ile pije wody ale myślę że dużo:D polecam masaż brzuszka, zrobiłam dziś przy kolce i poszła kupka parę razy taka spieniona że się nie dziwię że ja boli.
Ja dziś byłam pierwszy raz na spacerze sama i oczywiście plakala pół drogi:D

Ola W biedna!:*** ale historia :( śliczny synek Ci to wynagrodzi.. :**

Emol czopki i maść powinny Ci szybko przynieść ulge, jakie masz? Mi pomogły po paru dniach pos-te-ri-san :) jeszcze mam kapsulki cyclo3forte

Kylesa rozumiem;-) nic tak nie zbliża ludzi jak jedna sala w szpitalu haha
kciuki!!!!!

Pola gratulacje!:*

Ika moze jej rośnie bilrubina dlatego taka senna. Ciężko jest dobudzic, nie mam nawet dobrej rady bo wszystko robiłam i i tak zasypiala przy zoltaczce.

Dziewczyny które mają problem z brzuszkami, polecam masaże:-) palce wysmarowane oliwka i zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół pępka (bo nam jeszcze nie odpadl). Mojej wymasowalam i poszły kupki!



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas na spacerach nie ma płaczu. Wczoraj ponad godzinę leżał i patrzył, nie spał,ale ciuchutko był :)

Ja sama zapominam, z której piersi dawalam ostatnio :p często muszę wymacać , która pełniejsza :D

Mój brat jedzie jutro do Niemiec, mam nadzieję,że znajdzie aptekę i kupi nam sab simplex !

My dziś cały dzień na marudzeniu , bólu brzuszka się pozbyliśmy (infacol i masaż brzuszka), ale maluszkowi chce się dziś mamy po prostu ! Co chwilę go biorę i przytulam, wtedy się wycisza.

Przed chwilą wciągnęłam mięcho z kebaba we wrapie z samą sałatą ;) Prawie zdrowe :p brakowało tylko sosu czosnkowego,ale ... dla dobra sprawy nie będę już ryzykowała.
 
Paalinaa jesteśmy na podobnym etapie ;D mi jutro kumpela kupi kropelki ale musi je wysłać kurierem więc nie wiem na kiedy dotra. Moze.sprobuje coś co można u nas.kupic:) masaż jest fajny ale czytałam że lepiej go robić profilaktycznie - ale kiedy? Przed karmieniem mała jest głodna a po nie powinno się masowac:D muszę wyczaic. A tak jak już boli to najlepiej się wtulic w mame.[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa - czeka mnie to we wtorek jak nie urodzę sama!:)))) takze wiem co czujesz bo mam nadzieje ze mała czuje moj stres i wyjdzie wcześniej! Trzymam kciuki[emoji1421][emoji1421][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ciekawe co u Patuszki.. ktos cos wie? Ostatni post był chyba o baloniku 2dni temu ,pewnie juz tuli swoją Antonine[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale dzień mi zlecial... Dziś dzień odpoczynku, ploteczek. Rano przyjechała mama żeby powiesić mi zaslonki... jedna zdążyła wybrudzic więc musialam jeszcze raz wyprać :p pozniej wpadły kumpele z dziećmi. Dzieciaki pobawily się najpierw w domu, później córka jednej poszła do sąsiadki a młody usnal w naszym nowym wózku więc spacerowka już ochrzczona. Mogłyśmy swobodnie rozmawiać. I tak zlecialy 4 godzinki. Pozniej wpadła jeszcze jedna kumpela która wyrwala się od dzieciaków a mamy w tym samym wieku. Niedawno pojechała. Wczoraj mi nie brakowało dzieci, ale dziś już tak bo nie mam co robić :D zjadłam dziś mnóstwo słodkiego ale jutro chyba zamowie sobie fast fooda :D z resztą naszła mnie ochota na leczo i mam zamiar nagotowac bo dla siebie samej nie szykuje obiadu a jutro wieczorem wraca ekipa.

Ola ale historia dobrze że wszystko ok, a Mały cudny :*

Pola gratulacje :*

Ja używałam dla każdej smoczka Nuk i teraz też mam :D
 
Pumelova ok spróbuję z masażem może się uda :) ja też byłam sama na spacerze ale jak już zaczynała się wiercic to szybko szłam koło bloku i tam chodziłam :D

Dzisiaj u pradziadka była grzeczna, ale jak pojechaliśmy do teściów spała a teść zaczął ją wołać głośno prawie krzyczał IGAA!! I się obudziła i w płacz masakra... później mówi no nie wyobrażałem sobie, że ona tak płacze ehh.. następna wizyta w odległym terminie :p

Życzę wszystkim przespanej nocy !
 
reklama
Do góry