reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Waga 3,575 i 58cm :) generalnie wszystko dB 10/10, ale ma asymetrię ulozeniowa główki. No ale jak on taki wymiar, a ja miałam brzuch 97cm a on sie nie pchał
Na swiat, No to sie kitral w dziwnych pozycjach [emoji6]
Byc mzoe bedzie potrzebna rehabilitacja, ale to dopiero bedziemy ustalać z pediatra


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia super ze uczysz sie jezykow! Bardzo pozyteczna rzecz i na pewno w koncu znajdziesz fajną pracę!!

My uzywalismy smoczkow z aventu i sa super. Nasza neurologopeda je polecała.

Ola jaki piekny slodki maluszek! Kurde straszna Twoja historia... zawsze jakies komplikacje mogą się pojawić i tego nie przewidzimy. Najważniejsze ze w ostateczności się udało i macica tez została. Uffff [emoji7]
I dzidziek w porzadku! Najważniejsze! A asymetrię się wyròwna rehabem [emoji4]

Pola ogromne gratulacje! ! [emoji7]

A ja trafilam do szpitala. Właśnie mnie przyjeli. Moj lekarz zadzwonil ze mają miejsce i mam przyjezdzac.
No i chce jutro robic indukcje. Booojeeee sieeeeee







Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w słodziak:* dużo zdrowia dla Was :)

Pola gratuluję:*

Kylesa będzie dobrze trzymam kciuki :)
A co do odwiedzin przez męża w szpitalu mój też nie lubi, przyjeżdża a już widzę, że chce się zbierać do domu po 5min ;) dlatego w domu najlepiej :)
 
reklama
Przeczytałam parę ostatnich stron ale nie ma szans żebym nadrobila wszystko. Trzymam kciuki za Was wszystkie, te w dwupaku i rozpakowane [emoji8]
Emol ja też myślałam że to przez szwy nie mogę normalnie siadać puki nie odwazylam się wymacac sytuacji [emoji6] dostałam w szpitalu hemorectal i bardzo mi pomógł. Nie pochowaly się jeszcze ale mogę normalnie funkcjonować.
Paninka termin niby ten sam ale u mnie indukcja, także się nie sugeruj [emoji12]
Aniek ja też miałam nadzieję na wyjście dziś ale niestety podejrzewają u mnie zespół popunkcyjny i chcą mnie zaobserwować przez weekend. Może to i lepiej, bo Mai niby wyniki wyszły dobre ale ewidentnie się zażółca.
U nas też problem z kamieniem. Mała je długo, godzinę czasem nawet dwie. Trochę possie, robi przerwę i znów. Starałam się wsłuchać czy połysk i wydaję mi się że tak. Potem potrafi bardzo długo spać. Staram się ja wzbudzać na karmienie jak radzą położne, ale na nią nic nie działa. Nawet po pobraniu krwi zasnęła! Myślałam żeby skrócić karmienie ale ona płacze i chce jeszcze. Sama już nie wiem co robić

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry