reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jakieś bóle nocne się pojawiły, ale nic tam, teraz tylko czuję jakbym miała na dole zakwasy. A może to przez to, że wczoraj ćw i wieczorem na spacerze byliśmy:-p

Mąż zaraz spada do pracy, synuś buszuje.Ja walnę kawkę i jagodziankę, umyję głowę. Pogoda ładna więc pewnie skoczymy do rodziców na basenik i może do kumpeli. Jutro jako ostatni wypad przed porodem skoczymy w miacho na jakiś obiad.

Dziś39 tydz zaczynam, +9 kg na wadze, ostatnio mam tak po obiedzie mega napad obżarstwa! Masakra.

Kurczę Wy tu już od dawna o karmieniu piszecie, o pępku, o nockach, o kupkach, a ja czuję jakbym tak jakby nie swoje forum czytała, bo mam wrażenie, że mnie to nie dotyczy , a poród to już w ogóle:-p
Trzymajcie się;-) ;)
 
reklama
A i nas zaczęły się problemy. Grześ nie spał od 15-19 a potem 24-4. Przystawialam, a on biedny się wiercił i stękał. Dałam odciagniety pokarm, zrobił kupke i w końcu usnal. No i nie wiem co jest. :( czy to brzuszek czy się nie najadl?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakieś bóle nocne się pojawiły, ale nic tam, teraz tylko czuję jakbym miała na dole zakwasy. A może to przez to, że wczoraj ćw i wieczorem na spacerze byliśmy:-p

Mąż zaraz spada do pracy, synuś buszuje.Ja walnę kawkę i jagodziankę, umyję głowę. Pogoda ładna więc pewnie skoczymy do rodziców na basenik i może do kumpeli. Jutro jako ostatni wypad przed porodem skoczymy w miacho na jakiś obiad.

Dziś39 tydz zaczynam, +9 kg na wadze, ostatnio mam tak po obiedzie mega napad obżarstwa! Masakra.

Kurczę Wy tu już od dawna o karmieniu piszecie, o pępku, o nockach, o kupkach, a ja czuję jakbym tak jakby nie swoje forum czytała, bo mam wrażenie, że mnie to nie dotyczy , a poród to już w ogóle:-p
Trzymajcie się;-) ;)
Hehe Chybra lacze sie w tym odczuciu..
Fajnie sie o tym wszystkim czyta I tez juz bym ta moja chciala tulic..A jej dobrze tam w brzuszku.. ;) Pocieszam sie ze do 42tyg zostalo max 2 tyg I juz bede ja miec ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My niestety mamy drugi dzień kolki. W nocy pobudki co godzinę, niewiele zjada bo się pręży :/ w dzien prawie nie śpi....ale przetrwamy ;)


Co do nawału pokarmu, to pod prysznicem masowac piersi,zeby pokarm zszedl , u mnie to przynosiło ulgę. Raz,że masaż, a dwa,że pokarm schodził. Ten nawał w trzeciej/czwartej dobie tak do 36godzin trwał
 
Chyba i ja mogę się połączyć z tobą, mam wrażenie że jestem daleko za murzynami. Niektóre dzieciaczki już po 3 tyg mają a ja nadal w dwupaku. Ale pocieszmy się tym że będzie nam łatwiej pozniej, będziemy mogły dopytać dziewczyny o karmienia, brzuszki , pieluszki itd [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może zrobimy jakaś tabelkę które mamuśki się już rozpakowany a które nadal czekają z datami urodzin i imionami pociech. Będzie nam łatwiej zapamiętać i skojarzyć

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak fajnie by bylo miec to juz za soba.... [emoji36] . Moj przyjechal wczoraj, wyprawka czeka, lozeczko na lokatorke tez. A te telefony: odbieram mowie halo i slysze .... to juz? Ekhe....
Popieram pomysl tabelki bo ja tez sie gubie. Fajnie by bylo jeszcze zeby nasze juz rozpakowane mamusie napisaly terminy porodu z om lub usg a potem termin narodzin. Ja latam do listy i sprawdzam ktora na kiedy termin miala.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry