reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Patuszka mistrzem ktg nie jestem ale z tego co wydaje mi się to po pierwsze (i to akurat na bank) to nie ciśnienie dziecka skacze tylko tętno, bo to górne to zapis tętna. I tak jak skacze to dość na mój poziom wiedzy jest powiązane wszystko. Dla mnie to kg nie budzi większych podejrzeń że trzeba by już na gwałt coś robić bo coś strasznego się dzieje. Raczej jeżeli w USG przepływy są ok to taki zapis bym nie mówiła że jest zły.
 
Ika gratulacje
Pola kciukasy mocno!
Pumelova ja w ogole nie patrze na zegarek, ssie ile chce i ile potrzebuje. Czasami jej sie szybko drzemnie wiec wysuwam tylko sutek i sobie spi przy piersi (jak w tym momencie wlasnie) jak widze ze mocno spi to odkldam, a jak byle jak to sobie siedzimy przytulone i za jakis czas lapie jeszcze raz. Ale zeby sprawdzac minutki to do glowy mi nie przyszlo. Zdaje sie na jej potrzeby, a nie regulom. Zycze wiecej radosci z bliskości i mniej mysli "najedzone czy za pol godziny bedzie chcialo znow"
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Ika serdeczne gratulacje i duzo zdrowka dla was.. :)

Pola i Patuszka kciuki zacisniete , Powodzenia..

U nas zrobilo sie wesolo.
Rodzice z dwoma psami dojechali.. :)

Ja termin mialam wczoraj I mimo skorczy przez doslownie caly dzien co 15min nieruszylo nic.. Czekam dalej kiedy moja penna zechce wyjsc..

Milego dnia wszystkim zycze

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Doberek, witajcie Piątkowo [emoji16]
Ika gratulacje
Pola, patuszka powodzenia &&&&&

Chyba się dzisiaj wezmę za umycie kolejnego okna. W zeszłym tygodniu wypucowalam balkonowe a dziś chyba w kuchni i u córki w pokoju.

Przed wczoraj przyplątała mi się infekcja, swędzi i piecze i przepraszam za określenie ale biało-zolte grudki że mnie wylatują. Co mogę sobie zaaplikować? Pimafucin na mnie nie dziala. Moja gin na urlopie



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ika gratulacje mialas termin tak jak ja :O a już tulisz maleńka :)

Nocka koszmar... dopadła mnie zgaga no i strach bo sama w domu.
Miałam wrażenie że ktoś dzwonił dzwonkiem do drzwi i takie tam schizy. O rozpoczynającym się porodzie głównie.

Ale nie powiem sama w łóżku to luksus nikt nie spycha na bok i przekrecanie swobodniej mi wychodzi :)

Idę się ogarnąć pod prysznic i zjeść bo burczy w brzuchu.

Pola , Patuszka powodzenia!!!
 
Ewella my walczyliśmy z kolka do 1.. eh

Katja no właśnie jeszcze nie do końca ogarniam kiedy jest w miarę pusta :-)

Pola kciuki:-)

Kasiulka akurat mam aplikację w której sobie klikam jak karmię stąd wirm jaki czas. Nie ogarniam do.konca moich piersi, dopiero się uczę bo to moje pierwsze dziecko. To że telefon zapisuje z której piersi ile czasu nie oznacza że nie mam radości z bliskości dzieckiem.






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia... nie kumam czemu ci faceci siedzą caly dzien w szpitalu. Mój w ogole wpadał tylko na chwile i uciekał. Bo co tu robic i po co tak siedziec. No ale on ma adhd i nie potrafi w jednym miejscu. Jeszcze rozumiem ze kobieta jest lezaca i nie moze sie ruszyc wiec facet sie przydaje. Ale jak nie... to nie pojmuję po co...

Patuszka, aaaa to przynajmniej masz bardzo blisko do domu. A juz myslalam, że się może spotkamy [emoji16]. Hmmm mi mowila polozna ze moze skakac od 110 do 150 i ze to normalne. Ale az takich gwałtownych skokow u siebie nie widzialam na ktg... lepiej zapytac.

Ika gratuluję! [emoji4] [emoji7]

Pola - kciuki trzymam! !!



Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no jasne, niestety kazda musi to przejsc. Ja tez pzechodzilam ta niepewnosc, zwlaszcza ze moja droga mleczna z najstarszym byla bardzo trudna! Nie martw sie karmieniem, na pewno wszystko robisz dobrze. Moze warto zrezygnowac z takiej aplikacji? Czy w Twoim odczuciu jest bardziej pomocna czy jednak tworzy Ci schemat i jakis niepokoj? Moze lepiej poplynac na fali spontanu? Wszystkiego co najlepsze i spokoju
Zaufaj Agatce ;) nie apce :D joł
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, hej [emoji3]

Ciężko mi ostatnio być na bieżąco. Mam zaległości 3 dniowe, więc będę odpisywala na raty - dobrze? [emoji8]


Integral - mam nadzieję, że już lepiej z tą infekcja? Zdrówka!


Pumelova, Aha - i ja do odbicia czekam 5 minut, a później odkładam młoda na boczku.

Co do smoczka - moja jednak nie jest jego fanką. Mam smoki dynamiczne z Lovi, popatrzę za jakimś innym (inny kształt) - może będzie lepiej.


Aim - gratuluję ruchów na ktg . 17 - ładna data [emoji4]


Tea80 - piękne podejście do tematu cc i butli. Nabieraj sił - toż to tragicznie wszystko mogło się skończyć. Najważniejsze, że jesteście razem, Malutka zdrowa, a i Ty niedługo będziesz fikala jsk sarenka [emoji6]


Joanna - no u mnie nawał trwał właśnie 2-3 dni. A jak z nim walczysz?


Ika - no boli (laktator).. Ale tylko początkowo. Pierwsze karmienia też do przyjemności nie należą, ale jak patrzysz na swoje ssace dziecko, to jakoś tak..lżejszy jest ten ból [emoji6]


Pumelova - język niemowląt jest bardzo dobrą książka i mega wielkim źródłem wiedzy. Sama ja poczytuje, bo intuicja intuicja, to samo z doświadczeniem - zawsze możemy zrobić coś lepiej [emoji6]



Saba - i co gin na tą tachykardie, i jak crp wyszło?


Chybra, paninka - no strongwomanki [emoji3][emoji3][emoji3].
Podziwiam Wasza siłę [emoji106]


Martac88 - gratuluję udanej wizyty, i trzy kciuki za 20.07 [emoji110]
Ja nic nie płaciłam, miałam rewelacyjna położna, w ogóle opieka nade mną i Małą - rewelacja. Mąż zawiozl na dyżurke kosz z kawą, słodyczami i owocami [emoji4].
Czasy się troszkę zmieniły, a w moim szpitalu jak się okazało w połowie zmienił się także personel na oddziale. Starsze położne na palcach można policzyć, przeważają młode, energiczne i uśmiechnięte.



Patuszka - moje wody były bezbarwne, i podsluzowane. Dobrze, że miałam paski pH to szybciutko zareagowałam.
Różowe miałam jak już ostro lało się ze mnie, i tak jak Pumelova napisała - na którymś tam podkładzie się uaktywnil kolor.


C.d.n.
 
Do góry