reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol, właśnie nic nie robią i mnie to martwi...
O dziwo balonik mi nie przeszkadza, musiałam tylko rurki odkleic i ubrać gatki, żeby się trzymały, bo mam uczulenie na klej w normalnych plastrach. Natomiast zrobienie 2 z balonikiem (a wogole jak jest biegunka) to jakaś masakra, myślałam że urodzę w toalecie[emoji26][emoji26]
 
reklama
Pumelova ja karmię z jednej i na zmianę, rzadko zdarza się, że musi dojadac z drugiej.

Karuzela u nas [emoji4] mąka ziemniaczana i sudocrem i jest lepiej.

Kurcze chyba napiszę do swojej ginki z tym euthyrox. .. może ja za dużo biorę, a wy przed ciążą bralyscie? Czy to niedoczynnosc z okresu ciąży?
 
Paalinaa no ja zamierzam jeść fryty i nie tylko, ale jeszcze jestem w szpitalu.;)
Myślę że starsze dzieci robią to z zazdrości, a nie złośliwości. Chcą zwrócić na siebie naszą uwagę. Też mnie to czeka.

Pumelova piersi zaczynają coś produkować, dokarmiam butelką. Ja od wczoraj bez kroplówki, na samych tabletkach bo wenflonik mi się wyciągnął, a żeby go założyć to mi wszystkie żyły testowali(mam chowające się) i tak oto za 5 razem się udało! Brzuch ciągnie jak diabli. jak chodzę to spoko, najgorzej wstać z tego wysokiego łóżka.
Wczoraj u nas babka mówiła żeby podawać z jednej piersi a jak widzisz że dzidziek ma mało to przystawić do drugiej. I następne karmienie w odwrotnej kolejności. I tak i tak jest dobrze.

Ewella zobaczysz że kąpiel nie jest taka straszna.

Pola kciuki zaciśnięte.

Kasia popieram, dokładnie tak jest ze starszakami jak mówisz.

Tea mnie też gin przepisał euthyrox i po porodzie przez 6 tyg.mam brać połowę dawki i powtórzyć badanie tsh.

Linoone najważniejsze że dzidziek zdrowy.
 
Dziewczynki ja tak wpadam żeby się pochwalić. Maja jest z nami od 12.07 od 16.49 [emoji7] uczymy się karmić, miała podcinane wedzidelko ale jak zasad to ponad godzinę siedzi. Cycoholik po tatusiu [emoji6] poród nawet szybki bo ok 6 godz od wyjścia cewnika. Nobla dla tego kto wymyślił znieczulenie! Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie [emoji8]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ika brawooooo gratulacje!!!!!!! Wspaniale ze jestescie juz razem :)))))


Madziazt mam nadzieje ze u was wszystko ok? Patologia znośny poziom?


Ewcia geatulacje :) jak sie masz??

Jesli chodzi o karmienie to ja oprozniam do zera jedna piers a nastepnym razem druga. Chyba ze jak oprozni jedna to sie rozbudzi i narzeka to dostaje druga.

Przeżyłam zastoj i nawal w szpitalu sama. Szajba ale liwka najlepszy laktator zrobioa swietna robote. W takim przypadku laski ja polecam bez stanika (uciskacie kanaly mleczne ...) , oklad z mokrej zimnej trgry i wybudzanie malucha co dwie godz max na karkmienie. Karmic w roznych pozycjach to ja lezaco to spod pachy to ja nawet na czworakach nad mloda zeby rozmasowalo dziecka kilka kaalikow. Dalam radeee jestem dumna i z liwci tez bo podjela sie tego wyzwania :)
 
Madziazt szkoda że musisz być w szpitalu ale dobrze że jesteś pod opieką lekarzy. Może akcja sama się rozkręci i nie będziesz musiała czekać na gin;-)

Saba17 i Tobie życzę szybszego rozwiązania:D

Patuszka oby się dziś udało!:*

Aniek a nie możesz obniżyć łóżka? Na pewno masz regulacje, ja miałam a Ty masz lepszy szpital:-)

Ika gratulacje [emoji173][emoji173]!

A dobra o karmieniu jedna piersią już wszystko wiem :D A jak je jednorazowo mniej niż 20 minut np 12 (teraz tyle zjadla) to następne karmienie robicie jeszcze z tej samej piersi czy z drugiej? Zawsze się waham:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha brałam przed ciążą bo miałam za wysokie tsh żeby zajść w ciążę. Teraz już nie biorę aż do października do badań.

Kąpiel była super Iga spała a tatuś się spisał :)

Ika gratuluje! Witamy Maja :)

Ja od 1 nie śpię mała cały czas albo jeść albo płacz.. . Teraz usunęła to i ja idę zobaczymy ile pośpię ;)

Trzymam kciuki za dzisiejsze dziewczyny:*

Miłego dnia
 
reklama
Madziazt szkoda że musisz być w szpitalu ale dobrze że jesteś pod opieką lekarzy. Może akcja sama się rozkręci i nie będziesz musiała czekać na gin;-)

Saba17 i Tobie życzę szybszego rozwiązania:D

Patuszka oby się dziś udało!:*

Aniek a nie możesz obniżyć łóżka? Na pewno masz regulacje, ja miałam a Ty masz lepszy szpital:-)

Ika gratulacje [emoji173][emoji173]!

A dobra o karmieniu jedna piersią już wszystko wiem :D A jak je jednorazowo mniej niż 20 minut np 12 (teraz tyle zjadla) to następne karmienie robicie jeszcze z tej samej piersi czy z drugiej? Zawsze się waham:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze z bieguem czasu poprostu bedziesz miala odcxucie czy piers sie oproznila czy nie. Jesli czujesz ze nadal jest twarda pelna to mozesz podac ją ponownie , chociaz ja co do zasady daje jednak na zmiane. Chyba ze ssie 5 minut i zasypia no to jestem pewna ze nie zdazyla oproznic i dojsc do tego wlasciwego tresciwego mleka :)
 
Do góry