reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Super Patuszka! Pocieszaj pocieszaj roztrzęsiona koleżankę haha czyli 60-70 jest znośne ciekawe cyz u mnie wyjdzie jakikolwiek :O dam znaka po 14 czy mnie zostawili :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aha83 albo się rozkreci i będzie ciumkal choć nie za każdym razem ma takie chęci. A jeśli nie wyjdzie to przynajmniej mam swoje mleko to będę podawać z butli. Zawsze jest jakieś rozwiązanie ;) a Miki dał Ci się wyspać ;) tylko zazdroscic

Patuszka muuuu muuuu ;) i to jaką dojna krową. :)

Ewcia gratuluje

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej za nami super noc ale jestem wyspana teraz tez mloda spi ja juz oboad zrobilam posprzatalam.


Co do laktacji Ewella i inne nie zrazajcie sie tak jak pisze Palinna dziecko potrzebuje rozkrecic laktacje i ja rozkreci ale potrzebuje na to czasu moja juz miala conajmniej 3 dni takie ze tylko cyc i cyc nic wiecej nie pomagalo darla sie w nieboglosy.Nawet spacer nie pomagal.Ale po tych dniach przychodza takie jak mam teraz ze je i spi tylko .A je co 3-4 h wszyscy szczesliwi.
Cierpliwosci dziewczyny to jest w KP najwazniejsze.
Zawsze mozna poratowac sie MM ale najpierw dziecko niech 2 piersi wyssie a potem ewentualne mm.Nie da sie dziecka zaglodzic na piersi.


Patuszka powodzenia trzymamy kciuki!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolejnym maluszkom na swiecie wszystkiego najlepszego:) a mamysiom wytrwałości.
U mnie nadal sie nie rusza, termin za 2 tyg rowno a ty cisza, wczoraj poszalalam z koszeniem trawy i innymi porzadkami ze dzis ciezki chodzic a jak kucnelam to myślałam ze mnie rozerwie w kroczu ale juz lepiej. Gin doradzil podszczypywac brzuszek to moze macice pobudzi i standardowo seks:p . Od wczoraj mam parcie na kanapki z nutella i frytki... czyzby magazynowanie?:p
Im blizej rozwiazania tym obawy wieksze czy dogadam sie z babelkiem....
 
Patuszka, powodzenia!

Pola, to to trzymam kciuki za jutro!

Pumelova, mój tak samo, pierwsza kąpiel jeszcze w szpitalu, bo chciałam żeby mi babeczka pokazała co i jak, i troszkę pokrzykiwał. Za to potem w domu cichutko podczas kąpieli. [emoji4]

Emol, ja też jestem krową. I chyba jestem stworzona do macierzyństwa, bo mleka mam hoho i jeszcze więcej. Masakra po prostu, moje wkładki laktacyjne ledwo to wytrzymują [emoji12]

Maziajka, super ze noc przespana [emoji4] mój się obudził 2 razy więc też jestem w dobrej formie. Rano na luzie zrobiłam sobie włosy i poprasowałam zaległości.

Madwoman, ale ja bym zjadła nutelle, mam straszna ochotę, albo taką ostrą pizze, albo zwykłego mcdonaldsa... ale trochę się boję, nie chce maluszkowi zaszkodzić.. w ogóle trochę się cykam z jedzeniem wszystkiego, niby dieta karmiącej to mit, ale i tak się boję..

My dziś wybieramy się do pediatry na pierwszą wizytę. [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję kolejnym mamusiom!

Ja jestem mega zmęczona dzisiaj, z resztą jak i od kilku dni. Leon się rozpycha. Dopakowałam torbę do końca, niedługo wybieramy się do rodziców na gołąbki, później chyba się prześpię z synem i pewnie zrobię jakieś porządki albo poćwiczę, zobaczymy. Pzdr.
 
Linoone nie boj zaby jedz na co masz ochote.
Czekolade to ja dziennie jem albo orzechy w czekoladzie.Na maca mam smaka ale mi nie po drodze jak tylko gdzies bede to na pewno zjem.



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć:)
Aniek, Abed ,Ewcia gratuluję:)

Dziewczyny starsze dzieci będą zazdrosne, to norma. Jedyne co mogę podpowiedzieć to nie pytajcie się ich: dlaczego tak robisz? Bo one, uwierzcie mi, nie mają jeszcze tak bogatego słownictwa uczuć żeby wam o tym opowiedzieć i naprawdę jak twierdzą, że nie wiedzą dlaczego tak postępują to naprawdę nie wiedzą. Trzeba nazwać rzecz po imieniu np jest ci smutno bo cały czas zajmuję się twoja siostrą a dla ciebie mam mniej czasu? Boisz sie, że przestaniemy cię teraz kochać?itp. Naprawdę dziecko może w ten sposób myśleć chociaż dla nas to abstrakcja...no i zapewniać, zapewniać i zapewniać o miłości:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tymuniek mam ale nie użytkuje jeszcze :D

Pumelova no właśnie wstałam dziś przed 10:D luksus normalnie :D teraz nie wiem co robić :D ogarnelam z grubsza i tyle. Muszę się rozkręcić, chciałam okna myć... Ale jak pomyślę o zdejmowaniu i później prasowaniu zaslonek to mi się odechciewa :D może mamuska wpadnie to mi pomoże... hihi

Dziewczyny rodzące powodzenia :*
 
Do góry