reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

O matko dziewczyny, czytam was co jakiś czas podczas karmienia, ale nie zdążam zwykle nic napisać.

Gratuluję wszystkim rozpakowanym!!
A tym w dwupakach życzę powodzenia i trzymam kciuki!!

Dziś postaram się nadrobić, powrzucam fotki na zamknięty [emoji4]

Ewella, mój to się budzi co 2h, z zegarkiem w ręku. [emoji6] Na szczęście nadal nie płacze. No chyba że zwlekam z podanie cycka czy zmienieniem pieluchy. Uwielbiam go [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mój placze mam wrażenie cały czas , poza spaniem. . Czasem w kąpieli udaje się bez płaczu, a tak zmiany pampersow to drze się strasznie. Nie radzę sobie z tym. ... zbawieniem są dobre noce. . A w nocy nie płacze nawet przy zmianie pampersa. ... I bądź tu mądry
 
Aim, ja bym zadzwoniła do tych osób, że niestety nie możesz tego załatwić. Przecież nie chcesz rodzic w autobusie[emoji6] chyba że marzysz o darmowym bilecie na komunikację miejską dla dzidzi[emoji16][emoji16]

Oliweczka, to było nieźle[emoji16][emoji16] Na 99,99 będzie Antonina[emoji7][emoji7][emoji7]

Oksy podłączona o 8.30, zaczyna działać bo pojawiają się skurcze. Póki co do 60-70, jest spoko. Pojawia się ból krzyżowy i to jest mniej przyjemne. Tylko sennie mi, a głupio spać na porodówce[emoji12][emoji12]
Dziś oprócz mnie 5 innych rodzących, a jest dopiero 10.00[emoji33][emoji33] za ścianą wody spuszczają do końca, ile tu się dzieje[emoji6][emoji6] obok jest babka 3 raz na wywołaniu, weteranka oddziałowa...
 
Aha, Joel wył pierwszy tydzień przy każdym pampersie, przy każdym rozbieraniu,przy każdej kąpieli i to jakby go ze skóry obdzierali -.- ale przeszło mu już na szczęście.
Może nie lubi być nagi? :p U nas teraz marudzenie jest tylko przy ubieraniu po kąpieli, zapycham go wtedy smoczkiem,bo nie da się ubrać inaczej,tak się zapiera.
 
Paninka to wyślij się na zapas jak masz wolne lozko:D

Aniek fajnie że wisi to Ci rozkreci laktacje:-)) lepiej się już czujesz?

Ewcia gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173] piękne imie:)

Patuszka kciuki za Was [emoji173][emoji173][emoji173]
Dajesz relacje:D

Ewella widzisz tydzień byłam i nie trafiłam na paprykę! A to jedyne warzywo którego nie jem :D
Oj płakała w aucie? Moja śpi jak zabita, już mówiłam mężowi że jak pójdzie do pracy to będę tylko jezdzic. Zróbcie jej zdjęcie w miejscu gdzie jest jasno i kontrolujcie czy się nie zazolca z powrotem:-)
Moze płakała z powodu nadmiaru wrazen? Nowe zapachy widoki
Daj znac co powie położna
Ja moja budzę co 3h :-)

Aha83 u mnie dokładnie to samo, jak ja męczył brzuszek to spala po pół godziny.. podajesz jej jakieś kropelki czy zrobiłaś żeby przeszlo?
Ja napisałam cioci o wczorajszym i kazała mi wyeliminować nabial- więc z bułki z masłem i szynka została mi tylko bułka z szynka:/

Paalinaa faktycznie czasem są znow czerwone. Zobaczymy jak dlugo:)

Aim powodzenia :D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, musze to przetrwać, mała ssala od tej 1 w nocy jedną druga aż przestała znowu płacz to przystawialam ale już za którymś razem ciągła i w płacz od razu więc uznałam że już nic nie mam..
Nic będę próbować dalej wiadomo to też pierwsza noc w domu była zobaczymy co dalej ale jak pomyślę, że mamy ją dzisiaj wykąpać to już się boję co to będzie jak w
Płakać zacznie i się wyrywać.
Mój też zaraz zaczyna się tym denerwować co wcale nie pomaga..ahh dobrze, że od Was mam jakieś wsparcie i rady :*
 
Dzięki dziewczyny, musze to przetrwać, mała ssala od tej 1 w nocy jedną druga aż przestała znowu płacz to przystawialam ale już za którymś razem ciągła i w płacz od razu więc uznałam że już nic nie mam..
Nic będę próbować dalej wiadomo to też pierwsza noc w domu była zobaczymy co dalej ale jak pomyślę, że mamy ją dzisiaj wykąpać to już się boję co to będzie jak w
Płakać zacznie i się wyrywać.
Mój też zaraz zaczyna się tym denerwować co wcale nie pomaga..ahh dobrze, że od Was mam jakieś wsparcie i rady :*
Moja przy pierwszej kąpieli płakała okropnie ale przy drugiej i trzeciej już była zadowolona:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paulina no to u nas to Samo ja go proszę żeby był cicho to on nie specjalnie jest głośno albo on musi ją pogłaskać jak akurat śpi bo on chce itd.. teraz wiele czynności musi robić sam bo jesteśmy sami bez m i ja np nie mogę mu pomagać bo akurat ją karmi lub inne RZECZY...no zibaczymy co z tego wyniknie młoda zasneła to lece robić obiad i się kąpać .

Dziewczyny która z was ma roana basa softa? Pytam bo sprzedaje mojego adamexa jutro i chciałam jej kupić Roana i popytać o użytkowanie :)
 
Do góry