reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Alex, cc miałam mieć na początku 9go miesiąca czyli w tym tygodniu, ale Matyldzia przez półtora tygodnia nic nie przybrała, zrobiło się malowodzie i wyszły jakieś skurcze, stąd decyzja o szybszym cc.
 
Gratuluję wszystkim nowym rozdwojonym [emoji4]
Ja jestem dzień po terminie i jadę właśnie do szpitala stawić się na patologie ciąży. Mam nadzieję, że zaczynają się tam pojawiać warunki sprzyjające do wywołania porodu....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek, Abed gratulacje :* niech maluszki zdrowo się chowaja.

Moja ekipa domowa właśnie wyjechała i pewnie nie zasne za szybko... sama na placu boju 3 dni, jedynie się cieszę na całe łóżko wolne :)
Pogoda barowa brrr zimno, wieje i leje.
Młoda się bała ze jej nie zabiorą i tylko mówiła 'poczekajcie na mnie'... slodziak mój za nią będę tęsknić najbardziej :)
Oj zazdrosc u starszakow będzie występować i lepiej jak już na samym początku się uwidoczni bo można to zalagodzic.
My ze starsza z początku mieliśmy luz, nie okazywala nic niepokojącego miała koleżanki jeszcze jak mieszkaliśmy na osiedlu, fajnie bo zawsze ktos na placu zabaw był, no i ona już wtedy do szkoły szła.
Dopiero jak młodsza podrosla zaczęła okazywać zazdrość do tego stopnia że jak je zostawiłam na 5min same to zawsze kończylo się to płaczem młodszej. Takie zaczepki to był sygnał, ja to trochę zignorowałam bo do teraz się nic nie zmieniło. Wiem że za bardzo obarczam starszą.
Inaczej muszę teraz postąpić.
Dawalysie jakiś 'prezencik od maluszka' dla starszego rodzeństwa po powrocie ze szpitala???
Pranie nastawilam to idę spać jeszcze :)
Paninka my dajemy lego wymarzone jakies tam. Niech mu sie dobrze kojazy :)
 
Patuszka,Monti- ja dzis na 13 KTG mam stawić sie z torba☹️ jak tylko cos bedzie nie tak to zostaje.. (ale wczoraj odszedł mi ten czop wiec jestem ciekawa)
A jak bedzie ok to mam przyjechac we wtorek juz na 100% sie położyć.. kurde taka Toska uparta..mama cuduje chodzi sprzata skacze a ona nic.. zeby po takim masażu szyjki nawet jej nie ruszyło..dziwne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No chyba hormony... mała dała popis w aucie bo płakała pół drogi później w domu chyba z tego jadła cały czas.. zasnęła o 21 zjadła jeszcze po 22 trochę a o 1 jak się obudziła zjadła ż dwóch piersi i płakała do 4 rano chyba mam za mało pokarmu .. Myślę żeby kupić sztuczne mleko i w nocy dokarmiac... Dzisiaj wizyta położnej to najwyżej zapytam bo sama już nie wiem :(

Pumelova raz była jeszcze papryka do kolacji :D

Emol kciuki za kp! :)

Aniek Abed Gratuluje!

Tymuniek śliczna dziewczynka :)

Dziewczyny czyli jak maluszki Wam się nie budzą co 3h to nie budzicie ich?

Ewcia super gratuluje, a czułaś, że chłopczyk będzie i niespodzianka!

Trzymam kciuki za dzisiejsze dziewczyny ! Powodzenia:)

Deszcz leje a miałam pranie zrobić nic zaczekam do jutra, zaraz śniadanie i jeszcze chwilę pośpię póki mała spi ;)

Miłego dnia
 
Do góry