reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova to podobno normalne że odchody żółte się robią na tym etapie.

Ewela dasz sobie świetnie radę, to tylko hormony.

Dziewczyny "clexanowe" robiłam dziś kontrolnie morfo i płytki krwi mam 560 przy normie 400, myślicie że dostanę kolejną serie zastrzyków?
 
Cześć dziewczyny jest trudno was nadrobić mała jest grzeczna chociaż czasami ma swoje fazy i nie śpi po kilka godzin ...karmimy butlą...starszy brat 8,5lat robi się coraz bardziej niedobry ...

13fc30a275738b0fdb3319df6abd0625_orig.jpg


1af0a4517f75360d2c93b4bc53b1ac36_orig.jpg


b8a22c7aa09284ad449b552dd7188256_orig.jpg
 
Pumelova zazdroszczę szybkiego powrotu do formy.
Ewella super zawsze w domu lepiej. Spoko z tym płaczem to hormony, jak tylko pomyślę o synku to mi łzy w oczach stają. Dasz radę na pewno :)
Chybra na poród nie pa wpływu. Za to przy wysiłku może wyjść jeszcze bardziej, ale nie musi.
Aha mój też kocha swoje łapki, a spróbuj mu wyjąć z buzi kciuka.
Emol spróbuj te muszle, u mnie zadziałały cuda.
Aniek gratulacje i buziaki dla Majewski.
Abed gratulacje i dla Piotrusia też buziaki i uściski od cioci.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry