reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kylesa nie jestem w stanie im tego powiedzieć że wizyty po 2 tygodniach bo mojej mamy siostra jest położna w tym szpitalu i chce aby była przy moim porodzie. Przy pierwszej też była dużo mi pomogła. A rodzice przyszli po porodzie, fakt nie siedzieli długo może z 15-20 min ale sam fakt. Dopiero jak po 2 dniach wyszłam to się zwalili na chatę i teściowa również i siedzieli

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova a ten delicol to pediatra kazał dawać ? Kurde jestem wykończona, w nocy jest spoko , ale tak cały dzień poza spacerem to nie śpi [emoji54] kurcze juz sama nie wiem ile w tym bólu brzuszka a na ile ten mój brzdac kocha rączki
 
Ewella o 8 rano?! Nieźle, do mnie tylko mamy przyszły do szpitala ale im powiedziałam że od 15 odwiedziny. Myślę że krwawienie Ci jeszcze wróci:D jak w domku?[emoji173] oj widzę że nadal trzymają hormony. Ja jeszcze 2 dni w domu płakałam:* przejdzie :*

Ja w szpitalu w moim mieście (dlatego tam nie rodzilam) ronilam w sali z 9 osobami (9 ciezarnych a co dopiero goście)..

Saba to faktycznie slabo, ja miałam wedline i sałatę albo pomidora:D

Karuzela łącze się w bólu kolkowym. Ja się zastanawiam nad tymi odchodami, teraz są takie bardziej żółte niż czerwone..

Paalinaa no 27.06:D oo czyli to spoko że mam tylko lekko brudne ale na taki żółty czasem czerwony kolor. Myślałam że te odchody będą 6tyg haha

Aim też to mialam ustawione żeby nikt nic nie dodawał, potem to.kiedys nie wiem kiedy zmienilam, i jak urodziłam to jakaś ciotka 7 woda po.kisielu napisała mi gratulacje i świat się dowiedział :/

Paalinaa super zdjecia!

Kylesa do figury nie wrocilam, tylko do wagi :-( wyglądam jak flak.

Chybra będzie ten hemoroid po prostu większy po porodzie. Ja teraz walczę czopki maści i tabletki. A też mi wyskoczył na sam koniec jeden

Aha83 tak pediatra. Moja płakała jakby ja ze skory obdzierali..



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paalinkaa to fakt w Holandii na sale porodowe i popprodowe, opieke i jedzenie niema co narzekac.. ;)

Ewella glowa do gory to pewnie hormony..Jasne ze dasz rade..w koncu pelnisz najwazniejszą funkcje w zyciu..jestes mamą..instynkt cie niezawiedzie..Moze byc ciezko ale z kazdym dziem bedzie tylko lepiej..usmiech twojej corci wszystko ci wynagrodzi..Powodzenia

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo nie jestem w stanie Was nadrobic. Wskocze zobaczyc na prv watek kto tam sie rozpakowal :) mam nadzieje ze same szczesliwe porody. My nadal jestesmy w szpitalu i mamy antybiotyk w liwia urodzona 6.07. Teskni nam sie juz za naszymi chlopakami w domku. Ja przeszlam zastoj / nawal pokarmu. Same sobie z nim poradzilysmy. Mam nadzieje ze moge mowic o czasie przeszlym :) zimne oklady i czeste przystawianie do piersi. Musialam liwke budzic na karmienie zeby posciagala co trzeba. Laktator mam ale to nie to samo. Dzieki temu co stracila z wagi to nadrobila :) pozdrawiam. Katja
 
Nie nadrobie Was dziewczyny. My dzisiaj wyszliśmy do domu. Musiałam kupić również mm bo z laktatora wycisnelam 1 ml mleka w ciągu 30 min na zmianę z obu piersi. Aż mnie już bolały. Zaraz robię kolejne podejście. Mały coraz lepiej łapie. Oczywiście nie cały czas tylko jak mu się przypomni. Dzisiaj to raz tak chwycił jak 'laktator' ale to dlatego że przylozylam go po odciaganiu i miałam mega twarde sutki. Trzymajcie kciuki na kp!

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na moment.
Majeczka przyszła na świat o 12.26
Jest cudowna i bardzo grzeczna. Leżymy sobie razem i wpatruję się w nią cały czas.❤
Ja czuła bym się znośnie po za tym że wymiotuję jak pies, chyba ze 20 razy, no i nie mogę przez to jeść. Dostałam właśnie zastrzyk który ma to powstrzymać.

Gratuluję rozpakowanym. Trzymam kciuki za rozpakowujące się. jutro was nadrobię.
 
Do góry