reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aniek powodzenia [emoji106]pionizowali mnie po 6 h od operacji i wtedy dostałam kleik ryżowy a potem normalnie dostałam wieczorem szpitalną kolacje [emoji6] Aaa mój też w końcówce ciąży kręcił się niesamowicie

Karuzela mój za to ostatnio ssie jak szalony, trzymam kciuki za Kubusia [emoji4]

Kylesa oj dasz radę, próbuj, wiem co mówię. Leżałam z dziewczynami po sn i zazdroscilam im strasznie, że szybko idą do domu, że nie mają problemów z noszeniem maluszków, ale jeśli nie czujesz się na siłach i nie jesteś nastawiona to porozmawiaj jeszcze z ginem o cc. trzymam kciuki [emoji4]

U mnie z odwiedzinami i telefonami spokój, męża raczej wszyscy meczyli na początku . Byli teście i mama, reszta tu w Wawie wrzesień, bo wyjeżdżamy [emoji4] pewnie na Mazurach trochę gości będzie, ale to już jak Miki miesiąc skończy

Aim tak napisałaś o tym kebabie, że można pomyśleć że za jakimś facetem tesknisz [emoji28]


Ewella współczuję [emoji55]

Abed kciuki trzymam i powodzenia [emoji4] ja mogłam przed CC jeść dzień wcześniej do 22 i pić wodę do 24 i od rana od 6 byłam już na kroplowkach

Pola@ nie stresuj się, będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji4]

OlaW jak tam u Was sytuacja?

Patuszka trzymam kciuki za rozkręcenie i za pozbycie się infekcji. .. ale zjadlabym pizze i ogólnie jestem cały czas głodna, chce mi się wszystkiego, a coraz więcej zaczynam ograniczać [emoji58]

Pumelova trzymam kciuki za jak najmniej kolek. Mój miał wczoraj atak około 22 i z godzinę mąż go nosił, później jak go nakarmilam po 23 to spał do 4:30 .... wiec ja wyspana

Ika powodzenia [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny powodzenia dzisiaj ! Trzymam kciuki :)

Ja lekko problem właśnie mam z tym moczem i ćwiczę te mięśnie kegla czy jakie to tam...musze mojemu gin powiedzieć... :(

Aha udanego pobytu na Mazurach ! :)

Pumelova super, że udało Ci się tyle pospać, oby dieta szybko pomogła i wszystko się unormuje :*

Ja już wykapana, nawet wyspana czekam na Ige zaraz przyjedzie z naświetlania i czekamy na wyniki badań na ile to już pomogło :)

Miłego dnia
 
IMG-20170707-WA0000.jpg
Dziękuję dziewczyny.
My jedziemy po Maję❤
 

Załączniki

  • IMG-20170707-WA0000.jpg
    IMG-20170707-WA0000.jpg
    128,8 KB · Wyświetleń: 170
Hej dziewczyny

Aniek, Abed i Ika powodzenia dzisiaj.. 3mam kciuki.. Juz niedlugo utulicie swoje malenstwa.. :)

Kylesa ja tez uwazam ze warto probowac sn..zawsze to moze zakonczyc sie cc..No ale wybor nalezy tylko do ciebie..zrobisz jak ty uwazasz kochana..

Pumelova mam nadzieje ze uda sie z ta dieta i kropelkami I juz Agatki brzuszek nie bedzie bolal..Najgorsze dla matki jak takie bezbronne malenstwo placze I niewiadomo jak mu pomoc..Syn moj mial kolki..

Ewella nieprzejmuj sie "zlotymi" radami choc wiem ze łatwo sie mowi..Z tym ze to ty jestes mama a to twoje malenstwo..Dzialaj instynktownie..z czasem powoli nauczycie sie siebie I bedzie coraz latwiej.. Powodzenia I szybkiego powrotu do domu.. :)

Aha zycze udanego pobytu na mazurach.. Zazdroszcze..bylam tylko jeden raz ale bylo przepieknie :)

Patuszka jak tam u ciebie? Brzydkie rzeczy zjedzone? Dzis wypocznij przed waznym jutrem.. :)

Pola ty takze jutro? Powodzenia :)

Emol za was takze 3mam kciuki by Artur nauczyl sie lapac twoja brodawke a karmienie piersia sprawialo jak I jemu tak I tobie przyjemnosc.. :)

Wczoraj przez caly dzien wyszlo mi sporo tego czopu ale skorcze jakby przystopowaly..Jutro termin ale cos czuje ze corcia sie niespieszy..
Za to szwagierka zniecierpliwiona bo jesli do jutra sie niewykluje to szwagierka zobaczy ja dopiero za miesiac..Wczoraj po 22 dzwonila wypytac czy sie cos nietozkreca.. ;)
Ja tez bym juz chciala miec malą przy sobie..zwlaszcza jak nas tu coraz mniej..i wiekszosc mniej wiecej wie co i jak..No ale z drugiej strony nic na siłę.. Co ma byc to bedzie..Zostaly jeszcze max 2 tyg..

Dziewczyny te ktore maja juz swoje pociechy nietesknicie za kopniaczkami w brzuszku???? ;)

Milego dnia wszystkim zycze :)


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh kebaba nie było, ale za to był lód i tosty i wieczorny z spacer z chłopami, a i tak noc miałam jakbym się naziarła niewiadomo czego , i sny takie porąbane, że szok :-p

Co do odwiedzin w szpitalu i krótko po to już mówiłam mojemu żeby pow swoim żeby nie przychodzili do szpitala, tam chcę mieć tylko męża i ewentualnie moich rodziców( z resztą Ci to wiem, że przesiadywać nie będą, pewnie raz na chwilę wpadną i tyle, gorzej jak już do domu wrócę) . Tylko już się wnerwiam tym jak w domu mi będą przyłazić, ile będę mogła tyle będę się wymigiwać, ale wieczność nie mogę. Bardzo mnie to stresowało po Kacprze, teraz już zaczynam się tym bać.

Ja za tydz mam tą ostatnią wizytę , nie mogę się doczekać i ciągle o niej i o tym co po niej będzie myślę ehhh już mi mózg nie wyrabia .
Mamusie trzymam kciukasy :*
 
Ostatnia edycja:
Aniek kciukasy! !
Ja mialam cięcie o 10.30 a cos do jedzenia (sucha bułka) postawili mi ok. 12 tej ale lezalam i i tak nie dalam rady nic jesc. Herbaty sie tlko napilam troszke...

Dziewczyny, dziekuje wam za slowa wsparcia! ! [emoji7]
Ja mam taką traumę po poprzednim cc ze wcale nie jest mi łatwo zdecydować [emoji23][emoji16][emoji3] tyle ze wiem ze to szybka akcja i juz. Ale przyjemne to nie bylo. Nie bede szczegolowo teraz pisac bo po co straszyc. Potem zresztą bolalo jak cholera wiec ciezko sie bylo zwlec z łóżka. Na dodatek Maja byla w ciężkim stanie w inkubatorze wiec cala ta sytuacja zadzialala tak ze jak widze blok operacyjny to sie trzese... no i to tak....
A sn nie znam w ogole...
Wiem ze brzmi to jak marudzenie ale skoro lekarz uwazal ze lepiej robic cc to pomimo przerażenia juz się na to nastawilam. A teraz o [emoji16]
Moze właśnie teraz bedzie lepsza opcja i lepsze wspomnienia... [emoji6].

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha ja wyszłam równo 48h po cc, no teraz jak ok wszystko to puszczają tak samo.
Aniek kciuki zacisniete , żeby wszystko poszło bezproblemowo. Pięknie wyglądacie & & &
Abed, Ika & & &
Alex teraz kopniaczki są od drugiej strony, a jeszcze fajniejsze bo wiesz czym zrobione.. Tlusciutka dłonią, malutkim łokciem, okraglutkim kolankiem czy malutka stópką.
Grześ budzi się równo co 3 godziny. Jak mam budzik 6.30 to on się budzi 6.28 :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Kciuki za dziejsze mamusie i ich maluszki.

My nadal w dwupaku czekamy. ...
codziennie sprzątam ogarniam bo sobie miejsca nie mogę znaleźć.

Pumelova ciesze się ze mała lepiej pospala. Co Ty właściwie teraz jesz a czego unikasz?

Miłego dnia Wam życzymy
 
reklama
Misia super, że Grześ tak równo wstaje na jedzenie myślę, że moja malutka też pomału tak będzie się budzić :) teraz jak dostałam ją o 6 to jadła 45 min, przebrałam kupę chciała jeszcze się poprzytulac i śpi sobie :)
Za chwilę wizyta o badanie małej :)
 
Do góry