reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra był kebs?:D

Aniek takiego płaczu jeszcze nie słyszałam. Mam nadzieje ze się z tym jakoś uporamy..
Trzymam kciuki za jutro:**

Abed powodzenia jutro!:*

Ewella eh :* trzymaj się:* dobrze robisz :* ja nie mialam.problemu z trzymaniem moczu.

Kylesa próbuj:-)) ja bym próbowała:-)




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Abed czemu masz tak strasznie dlugo nie jeść. ..?
Szwagierka mogla jesc do 11 a do szpitala szla na 14tą a cc było przed 22gą. Nie kumam czemu tak Cię męczą...

Pola, Pumelova, az mi się dlonie pocą jak pomyślę o szpitalu... dzizasssss najgorsze jest to, że najpierw się bałam cc a teraz już się boję sn bo jestem nie za bardzo przygotowana... koszuli do porodu nie mam kurde... [emoji22] planu porodu tez nie. Fak!

Ewella, nie dziwìę Ci się, ze masz dość gości. Kurde chyba w szpitalu powinno być ich jak najmniej bo czlowiek w nowej sytuacji, roztrzesiony, hormony latają a tu... goście. ... grrrr





Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzięki dziewczyny za kciuki :)

Kylesa nie wiem czemu tak długo, takie mam wytyczne ze szpitala więc się stosuję :) nie jest tak źle :) Pani doktor mówiła że im badziej pusty układ pokarmwy tym lepiej...
Kurcze ale ci pozmieniał... nastawiłaś się a tu tak zmina... może spróbuj sn, najwyżej się skończy cc
 
Pojechałam z mężem do okulisty 65 km od domku. Zaczął boleć mnie brzuch i oczywiście myślałam że zaczęło się. Przerażona byłam bo nie miałam torby do szpitala bo przecież planuje poród w mojej okolicy. Naszczczęście to jeszcze nie to. Mąż u okulisty dostał kropelki po których nie można prowadzić auta. Musiałam ja jechać i dałam radę. Prawie wszyscy mnie wyprzedzali☺☺☺

Aniek chce jeszcze coś zrobić przed porodem bo później to tylko dzidziuś cały czas wypełni...
 
Patuszka oj kebab też bym zjadła...mniam.

Aim moja mała od ok 2 tyg.kręci się jak szalona, wbrew temu co mówią, że dziecko pod koniec "zwalnia" ruchy.

Bab jak możesz i masz ochotę, to leż nawet i cały dzień. Siły oszczędzaj ;)

Ewella miałam dwa razy szyte i nie mam problemu z nie trzymaniem moczu.

Misia popieram. Wiem że wszyscy chcą zobaczyć bobaska, ale nam te odwiedziny od razu po powrocie ze szpitala są najmniej potrzebne.

Kylesa kurcze ciężka decyzja, nie wiedziałabym co wybrać. jak się człowiek nastawi, a tu nagle co innego. Ciężko.

Pumelova dziękuję. Napewno wszystko wam się unormuje i Agatka się przyzwyczai.

Inka rozumię. Coś trzeba robić przed porodem, bo później nie wiadomo jak będzie.

Ja się wymoczyłam, wypilingowałam, wypachniłam, wygoliłam. Jutro prysznic i mogę jechać.
Wieczorem byliśmy jeszcze jakieś zakupy do lodówki zrobić i jakoś czas zleciał.
Odebrałam dziś kilkanaście razy telefon i nie wiem czy to miłe..? Chyba bardziej denerwujące. I te pytania " boisz się?" "przygotowałaś się?" " torba spakowana?" jeeeesuuu! Wystarczyło napisać. "Trzymam kciuki" albo "powodzenia" Jak będę po to chyba wyłączę telefon, poważnie. Nie znoszę zamieszania.
Dobra, pomarudziłam i muszę chociaż spróbować zasnąć.
Dziękuję dziewczyny za kciuki, na pewno się przydają.

I jeszcze pytanie . kiedy po cc dostałyście coś do jedzenia?
 
Aniek w momencie jak się uruchomisz i zaczniesz chodzić dostajesz sucharki. Do tego momentu można popisać tylko wodę.

Kciuki za Was dziś dziewczyny!

Próbowałam karmić Kubusia ale ten śpioch wogole nie chce jest i jak tu utrzymać laktacje :-/
 
Kylesa to pogadaj ze swoim lekarzem że nie jesteś na to przygotowana psychicznie..

Aniek będzie dobrze! Pisz jak tam :-) czekamy na Twoja córeczkę! [emoji173]

Ja nie chce zapeszac.. Ale od wczoraj od popołudnia jest spokój i cisza. Mała nie płacze po jedzeniu! Mam nadzieję że dieta i kropelki pomagaja. Spałam od 22 do teraz z jedna godzinna przerwa na karmienie i usypianie:o



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry