reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Yhhh jak sobie przypomnę masaż szyjki przed porodem Kacpra to aż mi się nie dobrze robi:-p On chyba nic nie pomógł, ale mnie ruszyła oksy.

Brzydkie rzeczy to ja mam ochotę dzisiaj jeść hehe i chyba kebs wjedzie:-p

Leje i duszno od rana. Męża odwieźliśmy do pracy rano i na zakupy skoczyliśmy. Ja poćw i w sumie może jak mąż przyjedzie to pójdę do góry pomyć podłogi.Aaaa i mąż odebrał mi kupioną nianię elektroniczną z monitorem i kamerą!:-DMega się cieszę, bo kupiłam teraz dla Leona wiele rzeczy, na które przy Kacprze nie mogłam sobie pozwolić.

Jutro chyba skoczymy z synusiem do kumpeli, a w czw lub pt do innej, ale może bez Kacpra. Zobaczymy.

Trzymajcie się mamusie :*
 
reklama
Patuszka , powodzenia, może samo ruszy tak jak u mnie, tak chcieli wywoływać, a nie zdażyli :D Jedyne co to wody mi przebili, a dzień wcześniej odklejenie pęcherza płodowego. Mało przyjemne,ale najwyraźniej skuteczne,bo obeszło się bez oxy.

Kupiłam infacol na kolki i juz mi sie nie podoba, bo dawkowanie przed kazdym karmieniem, a ja go karmie co chwile,to nie dla nas. Musze znalezc cos innego -.-
 
Paalinaa podawaj infacol co ktores karmienie. Ja tak robilam z moim mlodym i przesypial mi noce. Nsjlepiej co 3 lub 4 godziny.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no właśnie dlatego się boję, bo wiem że to nie bajka :(Jak byłam pierwszy raz w ciąży, to do szpitala poszłam sama z torbą. Bóle co 5min. Grudzień , mróz ok-20st. Mąż był w pracy i nie chciałam go stresować. Nawet nie pomyślałam, że mam pod domem postój taxi:laugh2:
Może Agatka o 4 zapragnęła się przytulać?biedna...mam nadzieję że nic jej nie boli;)

Emol to odciągaj i podawaj twoje mleczko, a w między czasie próbuj przystawiać. Może mały musi załapać o co chodzi.
Wszystko sobie na spokojnie ogarniesz w domu, nie poddawaj się.

Inka chce Ci się jeszcze bawić ze słoikami? No ale jak fajne swoje ogórki, to żal nie zrobić.

Ewella kciuki zaciśnięte, pisz co się dowiesz.
Właśnie tego się boję. Moja żabka w dzień spokojna a w nocy piruety w brzuchu robi.
Życzę Wam szybkiego powrotu do domku.

Paalinaa oby się unormowało u Was to spanie, bo to naprawdę wykańcza. Powodzenia z karmieniem.

Misia jak ja to znam.:tak:mój młody spał kilka razy w łóżeczku, a tak to ze mną w łóżku;) i do 8 lat zasypiał ze mną.
Mąż mi ciągle wytyka , że nam łóżeczko nowe nie potrzebne, bo ja i tak będę spała z dzidzią. :p

Abed ja mam jutro 38+5, a ty jak? Na którą jedziesz? Masz zaplanowaną godzinę cc?
Mam tak samo boję się i cieszę. A mój mały od rana szaleje ze szczęścia, że jutro będzie starszym bratem:D

Aim jakie przeżycia. Na nudę nie możesz narzekać. A mleko do kawy to podstawa

Ika kciuki mocno zaciśnięte. To na jutro nas się 3 szykuje do rozpakowanie? (Na razie3)

Paninka ja również spakowałam smoczek.;) młodemu za późno podałam i nie chciał. teraz dopilnuję żeby jednak nam się przydał.

Katja z piersiami dasz radę. Malutkiej życzę dużo zdróweczka. Żebyście prędko wróciły do domku.

Joanna d koniecznie jedź sprawdzić jak coś cię niepokoi. Będziesz spokojniejsza

Alex to szybkiego rozkręcenia akcji życzę.
Dziękuję za kciuki.;)

Oliweczka masaż boli jak diabli, ale nie mam pojęcia czy coś pomaga? Bo jak to sprawdzić?

Pola dziękuję. To w piątek ja będę zaciskała kciuki:wink: musi być dobrze!

Madwoman ja mam 160cm pierwszy syn 3560, drugi 3650. Wszystko się da!

Kylesa kciuki za wizytę.

Patuszka ładna waga, to już za bardzo dzidzia nie musi przybierać;)

Chybra ty ciągle w biegu. Gratuluję zakupu.

Ja dziś o dziwo noc przespałam, 4 razy na siku i dziś do 10.00 spałam.
Zamrażarki nie zaopatrzam jakoś specjalnie. Dziś pojedziemy na zakupy to jakieś mrożonki z warzywami, serki, płatki, jogurty dla młodego(i tak jest niejadkiem) . mąż może mieć w pracy catering, to i dla nas zamówi i przywiezie te kilka dni.
I uwaga...teściowa powiedziała że jak tylko będę potrzebowała, to mi pomoże! To jakieś cuda!
Ciągle coś robię, nie potrafię sobie miejsca znaleźć. Chyba zaraz jakieś domowe spa zapodam sobie.
 
Ja też po wizycie, powiedziałam, że mnie troszkę zalało do południa - powiedziała, że jak to się będzie powtarzać to mam dzwonić do szpitala bo to faktycznie mogą być wody. Mała zmieniła pozycję, zielonego pojęcia nie mam jak w takiej ciasnocie zmieniła stronę brzucha ale czytałam, że dziecko czasem potrzebuje zmienić pozycję, żeby główka weszła w kanał no i faktycznie od 2,3 dni czuję ją bezpośrednio w kroczu.
 
Aniek czyli czarna perspektywa przede mną :) . Wczoraj do męża powiedziałam że gdybyśmy mieli o pół metra starsze łóżko to by z nami do 18-stki spał :) rób spa koniecznie, potem może być ciężko. :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek ja mam jutro 38 i 3 dni, mam się stawić między 7 a 8. Dzis od 15 już nic nie jem, od północy nie piję. Doktorka mówiła że jak rano się zaczyna to ok 14 będzie cięcie :) dziś o 15 jak zobaczyłam że juz jeść nie mam to się popłakałam tak po prostu ;) mam nadzieje że będę spać w nocy :)
 
Abed jejciu to strasznie dlugo musisz glodowac, oby jutro jak najwczesniej wzieli Cie na cc. Ja nawet nie wiem tezod ktorej w czwartek nie bede mogla jesc, ale bede juz w szpitalu to tam mnie beda glodzic:) jak mysle o tym szpitalu to zaczyna bolec mnie brzuch ze strachu..
 
reklama
Kasia moja mała ciągle zmienia pozycje. I ja to czuję, raz z jednej str.ma plecki, raz z drugiej . i nóżki po przeciwnych stronach czuję.

Misia nie chcę cię martwić, bo ja myślałam że ja już długo z moimi chłopakami zasypiałam, ale ostatnio znajomy mówił, że syn do nich do łóżka łaził jak miał 14 lat.:-D
No i przyłapał ich na igraszkach, obraził się i mają spokój :D

Abed biedna, oni cię zagłodzą. Ja mam zjeść lekką kolację, a rano naczczo, ale wodę mam pić. O 7.00 mam tam być, ale nie wiem o której cc.
 
Do góry