reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej :* potem poczytam kto urodzil i pogratuluje bo ciezko wczoraj bylo :) nacieta , popekana no masakra .

Dominik - 7.07.17 godzina 18.00 waga 3530g i 56 cm :) jestem w nim zakochana [emoji173]

Ola dasz rade ! Trzymam kciuki :* ja przy dwoch skurczach wymiotywalam a tak to doslownie odplywalam pomiedzy :) nawet dwukrotne znieczulenie malo pomoglo:(

Trzymam kciuki za reszte :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W spokojnie dasz radę:))
Powodzenia!
Mi położna mówiła że jak mam skurcz i mi niedobrze to się rozwarcie robi

Megan GRATULACJE[emoji173][emoji173][emoji173]





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan oj to wspolczuje porodu..
Serdeczne Gratulacje dla ciebie I Dominika I duzo zdrowka dla was.. :)

Ola W dasz rade..poboli ale za to jaka nagroda cie czeka na koncu..tym sie motywuj.. 3mam mocno kciuki..

Aga jak tam? Tulisz juz corcie?

Emol o ktorej masz sie wstawic do szpitala? Powodzenia..3mam kciuki.. :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan gratulacje!
Mam nadzieje, z eu mnie Brdzie ciut łatwiej.
W kwestii rozwarcia niewielki postęp, ale jest, szyjka wygładzona, zabierają mnie na porodówkę. Jeszcze sie zejdzie, sle juz bede mogła
Ściągnąć męża
Jego obecność pomoze pewnie jakos przy skurcZach No i czekam z utęsknieniem na znieczulenie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Megan, gratuluję [emoji173] [emoji173]

Ola, kciuki! Dasz radę!

Pumelova, dziś cała noc na cycu, z małymi przerwami na sen. Ja na szczęście się trzymam, ale mam nadzieję że dziś wyjdziemy do domu. To trochę sobie odetchnę może..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Później Was nadrobie poki co gratuluje rozpakowanym i trzymam kciuki za te w "drodze"

Ola ja po przyjeciu tez mialam takie i nazwali to "nieregularne pobolewania" [emoji53] dasz rade, później już z górki

Podzielę się z Wami moją historią. Wstałam wczoraj o 4 i już nie chciało mi się spać. Coś tam dobie porobiłam, miałam wielkie plany porządkowe ale około 7 mnie mega zmogło poszłam więc spać. Tak sobie spałam do 11 aż tu nagle muszę do toalety. Doszłam do łazienki i ze mnie się wylało, myślę sobie siuśków nie dotrzymałam[emoji848] a może wody? Niee byłam wczoraj u gin i mi mówiła że spokojnie, w najbliższym czasie się nic nie wydarzy... profilaktycznie chciałam się położyć jakby to miały być jednak wody tak nas uczyli na sr. Ale popędziło mnie na dwójkę. Umyłam się, przypomniało mi dię że pare dni wcześniej przyszły papierki lakmusowe, sprawdzę zatem - niebieskie! Nie wiem panikować czy się cieszyć? Zadzwoniłam do P. Ze odeszły będziemy sie zbierać na IP. Przyszykowałam mu pranie do zrobienia [emoji28] umyłam się, po drodze wstąpiliśmy do sklepu po wodę [emoji16] na ip przyjęcie, a lekarz - na patologię, szybko pani nie urodzi. Aha.. po 2 godzinach pojechałam na porodówkę bo rozkręciły sie skurcze. 4 godzinki na porodówce Hanka była ze mną. Łatwo nie było, musieli mnie naciąć, dodatkowo pękłam, długo mnie szyli, straciłam sporo krwi wiec na noc nie dostałam mojego szkraba. Szycie no nie powiem bolało okrutnie pomimo że dostałam 2 rodzaje znieczuleń. Ale z maluszkiem na piersi się o tym pamięta jak przez mgłę.

Anegdotka: jeśli dobrze pamiętam , Pumelowa przytargała na chatę piłkę do skakania z której nie zdążyła skorzystać (prawda?) otóż ja też tego dnia dostałam piłkę. Lekarz mówił nic nie będzie. A przyśpieszać jakoś nie chciałam super mocno. Następnego dnia urodziłam a piłka stoi nadal w kartoniku na stole. Może zatem to sama obecność piłki na chacie daje efekt? [emoji848]

Miłego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Linoone w domu to jednak w domu:-) też miałam w szpitalu noc na cycu, teraz np od 4:30 jestem cycem ale od 21 spałam z jedna przerwa na karmienie:-) poukladscie sobie to ;** mam nadzieję że dziś wyjdziesz :-)

Judith hahaha dokładnie tak! Moja historia jest bardzo podobna ale my zdążyliśmy ja napompowac:D i też ciągle tylko Pani ma czas Pani nie urodzi Pani do 24h od odejścia wód wywołamy itd

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry